1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

sudabe
18. únor 2013

ahojte kočky od zajtra si idem pichat hormonalne iniekcie neviem ako sa volaju příprava na ivf. ja fajcim zaujímá má kedy ste přestali fajcit už při iniekciach alebo až při vklade embrii?

saraha2
19. únor 2013

@bendina ano..poprvé jsme dali icsi a PK..podruhé i picsi a AH..a vyšlo 😉 takže doporučuju dát,co půjde,na co budou finance taky hlavně..poprvé jsme sice ušetřili,že jsme to nedali,ale taky se nepovedlo..a třeba by se to povedlo,moje mudr.dost sázela na picsi,že s tím to vyjde a vyšlo 😉 a to i přesto,že spermio bylo vždy nadprůměr...

denulka85
19. únor 2013

Baby dne je 10 ten transferu a na teste sa nic neukazalo 😖 podla vas je to uz stratene co? a chcela by som sa spytat ked som nemala pk je to pravda ze vtedy sa pomalsie ukazuje hcg?

darazv
19. únor 2013

@denulka85 ahoj je to pravda pretože ked je PK čim dlhsia napriklad 5dnova ukazuje automaticky skorej // takze nadej tam stále u teba je 😉 držíííím palce!!!

saraha2
19. únor 2013

@denulka85 dokud není MS,tak naděje pořád je...

denulka85
19. únor 2013

@darazv nemala som pk lebo my pomreli bubulky a teraz je 10 den a nic ja uz nemyslim ze tam je nadej 😒

denulka85
19. únor 2013

@saraha2 len neviem ci ta menstracia nepride s tych liekov jaj neviem co mam robit podla teba ked pojdem na 12 den na krv je to skoro?

darazv
19. únor 2013

@denulka85 kolkí DC si?a kedy mas dostat ofiko menzes?snaž sa tomu verit 😉

saraha2
19. únor 2013

@denulka85 u nás v caru se chodí 12tý den na krev...mě MS přišla i přes léky..

denulka85
19. únor 2013

@darazv dnes mam 10 den transferu snazim sa ale nejak to nejde... nyslela som si ze aspon nieco dnes zbadam a nic.l... a kramy mi mali prist vcera

denulka85
19. únor 2013

@saraha2 ja mam napisane v papieroch ze na 15 den mam ist na krv to padne na nedelu a nejdem na krv do caru ale len tu unas a vysledky by boli na druhy den v utorok.... a u vas ako sa chodi na dalsie ket tak ako tu ze teraz dostanes a ked pridu druhe zacnes stimulku?

janulkaa23
19. únor 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@denulka85 Mě když nepřišli, udělala sem si druhý den test a byla tam druhá čárka 🙂

denulka85
19. únor 2013

@janulkaa23 aj ja som si spravila na druhy den test ale nebolo tam nic 😠

janulkaa23
19. únor 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@denulka85 já testtovala 10tý den po ET a byla tam slaboučká, která sílila...

denulka85
19. únor 2013

@janulkaa23 ja som 10 den ket a ake ti vkladali?

janulkaa23
19. únor 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@denulka85 mě vkládali 2 morulky a Tobě?

denulka85
19. únor 2013

@janulkaa23 6 a 8 bunkove, rychlo dali rozmrazit lebo dali mi 6 na pk a neprezilo ani jedno 😒

janulkaa23
19. únor 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@denulka85 aha :(

saraha2
19. únor 2013

@denulka85 já neměla nikdy mražáčky,takže nemám zkušenost,ale mudr.mě říkala,že kdyby byli,tak můžem hned po MS na ket...

denulka85
19. únor 2013

@saraha2 myslis tak po menstracii ze teraz dostanem a na druhe beriem lieky?

malinka_02
19. únor 2013

Takze Malickova pro me dost zklamani..volam ze sem po neuspesich a ona no ale musite mit doporuceni jinak by mi to nikdo neproplatil.. A ja ze si ho sezenu. A pry proc sem nesla v podoli tak sem rekla ze sem byla a rekli mi nasadit prednison ale ja ho brala pokazde a nic. A ona no pokud ste byla tak pak ke me nemuzete to by mi nikdo nezaplatil a ja nebudu makat zadarmo..ja ale ze proste si doporuceni sezenu a ze i Madar rikal ze muzu znovu..tak s velkym odporem me objednala v breznu.. Fakt jde vsem jen o prachy!!! Uz ani nemam chut tam jit!

saraha2
19. únor 2013

@denulka85 ano,teď po MS,pokud přijde...

janulkaa23
19. únor 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@malinka_02 chudáku :(( a nechceš zkusit Gennet v Praze?

denulka85
19. únor 2013

@saraha2 myslis takto: teraz by prisli ides na kontrolu a ked ti pridu duhe tak ides na stimulku?

jitule222
19. únor 2013

ahoj já byla ivf vše probíhalo jak mělo oplodněné vajíčko mi zavedli do dělohy a za 14 jsem si zavolala na test a ortel zněl-negativní..nwm tedy proč akorát jsem vyhodila 17.000kč a nemám ani mimčo ani prachy,tak zkouším tápat po operaci ,abymo zprůchodnily vejcovody po sterilizaci má některá s tím zkušenosti?? 😢

saraha2
19. únor 2013

@denulka85 néé!teď když přijde MS,tak jdeš hned na ket..to je bez stimulace,né?já nevím,nikdy jsem na ketu nebyla!vždy jen ET..

saraha2
19. únor 2013

@jitule222 nikdo nikde ti nezaručí,že to hned vyjde..nám taky vyšel až druhý pokus a to jsme dali víc,než 17tis...měli jsme dva pokusy a každý nás vyšel na 30tis..

denulka85
19. únor 2013

@saraha2 aha lebo ja som bola len vzdy na ket takze ja zas et neviem 😀

saraha2
19. únor 2013

@denulka85 😀

martina_81
19. únor 2013

@malinka_02 tak to je teda přístup. 😠 A proč k ní chceš jít vlastně znovu?
@denulka85 u nás v caru můžeš jít okamžitě na další ket, když se Ti nezadaří, nemusíš čekat. Máš ještě nějaký mrazáčky? Já když si teď dělala test 10.den, tak jsem tam taky skoro nic neviděla a říkala jsem si, že to určitě nevyšlo. Ale hodila jsem ho do koše a za dva dny jsem to zkusila znovu a to už tam byla krásně vidět. Jak psaly holky, dokud nepřišla ms, tak je šance. Já po ET začla krvácet ještě před tím,než jsem šla na krev, takže už mi ji pak ani nebrali, udělal UTZ a hned jsme se domluvili na ket.