• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

14. října 2017 
@lagunasa ahoj aku mas poistovnu? ja mam vseobecnu a stihli to do mesiaca :slight_smile:
5. bře 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 ahojky mojka tak ako ?myslim na teba :wink:
5. bře 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denulka85 gratulujem :wink:
5. bře 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka ahojky gratulujem :wink:
5. bře 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sandra077 tiez vseobecnu. a tvrdila mi ze niekedy to moze trvat aj 2 mesiace. ale chcem si objednat Dhea tak urcite sa do toho IVF tak skoro hnat nebudem nech najskor to Dhea poriadne posobi.
5. bře 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irennn Ahoj moja...a ratas..prvy den tehotensta poslednu menstruaciu?
5. bře 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv dakujem
5. bře 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa aha jasne no ale tak do mesiaca ti to asi schvalia ja som si davala v januari a do konca ani ne februara to schvalili skor ako mesiac dokonca :slight_smile:
5. bře 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandra077 no mne to je v zasade jedno kedy to bude lebo aj tak chcem najskor brat tu Dhea.
5. bře 2013 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denulka85 super. gratulujem :slight_smile:
5. bře 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa jaj takze ked povedia ze o mesiac tak nepojdes?
5. bře 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandra077 poviem ze beriem Dhea a chcem počkat. uvidíme co na to povedia. hlavně sa uvidí ako dopadne Folikulometria a IUI
5. bře 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka ano první den
5. bře 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte baby všetkým vám gratulujem mna čaká vklad v piatok dúfam že sa na mna usměje stastie a přidám sa k vám, ja by som chcela dvojčata ale doktor mi povedal že mi vloží iba jedno embrio pretože by to bolo komplikovane a že by mi mohlo hrozit že by som prisla o nich? je to tak?
5. bře 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
saraha2 co je PICSI mame ICSI o tom jsem neslysela jak pises ty mozna je to to same
5. bře 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
sudabe me taky rekla doktorka ze na poprve zavede jenom jedno embryo nebo ze chce abych mela jedno zdrave miminko ze s dvouma je nekdy vic komplikaci kdyby se nepovedlo na poprve tak na podruhe zavadi uz dve :wink:
5. bře 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denulka85 jéé super!!! :dizzy_face:
@lagunasa ahoj, vítej, tak držím palce!
5. bře 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sudabe tak držím palce! Dvojčata sou samozřejmě komplikovanější. My poprvé zaváděli 1, pak 2 a pak po jednom 2x a nikdy nic. Takže doufám, že budu mít víc vajíček a budem zavádět po dvou a modlit se a bude zázrak pokud se aspon jedno chytí..
5. bře 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@herbie to je hustý že víš takhle dopředu kdy budeš vše mít, my vše děláme podle UTZ..
5. bře 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 MArti tak co? M2 děsíš :frowning2:
5. bře 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 tiež som na trni co je s martinkou :frowning2: dufam ze je vsetko oki...
5. bře 2013 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
malinka_02 no ja to zatim jenom vim ze me dala moje doktorka kalendar a tam mam vsechno vypsany postupy atd ted ve ctvrtek jdu na ultrazvuk a pak pristi tyden me ceka jeste jeden a tyden potom me cekaji 2 ultrazvuky a pak v patek 22 transfer ale jasny, ze podle ultrazvuku to muze bejt vsechno jinak tak jsem sama zvedava kazdopadne na 100% vim, ze zavadet me budou jenom jedno embryo na poprve :slight_smile:
6. bře 2013 v 01:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 ahoj jsem tu po dlouhé době moc sem chodit nechci, páč pak na to více myslím a dost mě to ubíjí :frowning2: :frowning2: :frowning2: Dneska jsem si volala na ty hormony LH, E2, FSH co je potřeba vědět a řekla mi že to bude stát přes 1000 Kč, kolik jste platily vy holky? nebo si mám zažádat ať mi pošlou doporučení at to mám přes pojištovnu?
6. bře 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 díky aj tebe držím palce nech ti to už vijde taze prvý krát dávají 1 až na druhý 2 to som nevedela myslela som že kto si kolko povie pěkný dnik prajem
6. bře 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 @darazv @denulka85 @mmirunda @saraha2 @janulkaa23 @melisska @irennn holky, moc děkuju, že jste na mě myslely, pokud jsem na někoho zapomněla, tak se moc omlouvám, protože mám od vás hromadu vzkazů a už nemám ani sílu je číst.... Přítel mě zrovna přivezl z nemocnice..... O víkendu se mi bolesti zhoršily, v sobotu večer jsem málem omdlela (ještěže mám skvělýho přítele) a celou noc jsem bolestí nespala, takže jsme se v neděli odpoledne se sbalenou taškou (pro všechny případy) vydali do nemocnice. A verdikt? Krvácení do břicha a mimoděložní těhotenství. Což je u mě docela paradox, když nemám vejcovody. A embryo, na který jsme se ještě v pátek v děloze dívali, bylo pryč. Takže ještě večer mi dělali laparku a bylo po všem. Jen ta arogance a necitlivý přístup doktorů - chlapů mě vytáčely, nikdo nebyl schopný říct, co se vlastně stalo a jeden dokonce posměšně řekl, že by ho zajímalo, co tam "pan kolega" v pátek viděl. Až pak přišla normální chápavá doktorka a vysvětlovala mi, že to embryo se zjevně zahnízdilo v rohu dělohy a tím, jak rostlo, tak prostě "vyskočilo" ven, takže věří tomu, že v pátek tam ještě bylo. Takže takhle my jsme zase dopadli.... :frowning2:
6. bře 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 Chudinko... :( Tak to mě mooc mrzí, moc jsme na Tebe myslela a držela pěstičky a věřila, že vše bude ok..
6. bře 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulkaa23 díky, Jani. No kdybych neměla tak skvělýho přítele, tak to totálně nezvládám. :frowning2:
6. bře 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 Beruško, to mě moc mrzí........bude všechno ale zase dobré a za nějaký čas,až budete připravení si k vám miminko cestu najde. Protože takoví hodní rodiče si to zaslouží a příroda to zařídí. Drž se....
6. bře 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irennn díky, snažím se. Ale že budu mít v životě tolik smůly, to jsem si fakt nemyslela. :confounded:
6. bře 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 Martinko, to mě strašně moc mrzí :frowning2: Je mi to moc líto. Ale ještě máte mrazáčky ne? Do třetice se to konečně povede. Prostě musí. Tak moc jsem ti držela palečky. Posílám moc sil a aspoň na dálku obejmutí ... :hearts::hearts::hearts:
6. bře 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek