1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

danny38
8. bře 2013

@bendina Znám 🙂 Neboj, ultrazvuk bude určitě v pohodě 😉 Držím pěsti dál a dej pak vědět co ti nového řekli 🙂 A na nervíky si dej čokoládku, to zabírá, teda alespoň u mě 😀

pechlinka
8. bře 2013

Ahojte baby..je normalne ze v siestom tyzdni tehotenstva ma stale pobolieva podbrusko ako pred mrchou?... :( Dnes som bola na UTZ , lekar srdiecko este nevidel ale vravel ze o par dni bude...Sme presne v 5+5tt ... 🙂 okrem toho ze ma obcas bolia prsia...a podbrusko...nemam ziadne nevolnosti.. 🙂

briuska
8. bře 2013

@pechlinka ahoj, moc gratuluji 🙂 🙂. To je krásná zpráva. také mě trochu bolel podbřišek na úplném začátku. dali ti utrogestan? hodně se šetři, odpocivej.já cítila hodně vaječníky...., bude to ok.

pechlinka
9. bře 2013

@briuska ahoj ďakujem. No áno dali,mi ho. Beriem 3x2 . Jasné že sa setrim som PN takže kľud doma.

malinka_02
9. bře 2013

@denulka85 krasny! Gratuluju!

malinka_02
9. bře 2013

@martina_81 no fakt nektery lidi by meli zacit premyslet.. Ale to i tady na MK.. 😀

sasulec
9. bře 2013

AHOJKY,nie som z vasej temy,len som sa chcela opytat,ci je pri um. oplodneni normalne ked par dni po oplodneni je sby ruzovy vytok? Dakujem 😕

kaijko
9. bře 2013

@pechlinka Me boli v podbrisku do ted, obcas i na mrchu 😉 Je to uplne normalni, neboj 😉

denulka85
9. bře 2013

@malinka_02 dakujem dufam ze tam aj coskoro uvidime

pechlinka
9. bře 2013

@sasulec Ahoj moze to byt spinenie pri uhniezdovani.. 🙂 neboj.. 🙂 to je normalne.. 🙂 drzim paste.. 🙂

sasulec
9. bře 2013

@pechlinka dakujem,nejde o mna ale o segru,len ju neviem presvedcit o tom,ze by mala ist sa dat pozriet na gyndu na pohotovost...uz som tu nieco take citala na nete,ze to moze byt spinenie,ale moze to byt aj zla predzvest,co dufam nebude,uz 3x sa pokusali a dost ju to vzalo. u nich nieje problem z jej strany,ale to je jedno,len o to vias verim v to,ze je to ten lepsi pripad 😔 Drzkam aj vam tu paste 😵

bendina
9. bře 2013

@danny38 Musím se smát, právě do sebe rvu pod tlakem krabičku ferrero rocher 🙂 Děkuju moc za podporu, snad bude vše ok, test si dělám poctivě každé ráno a lepím na papírek 😀

fantinka
9. bře 2013

@pechlinka jeej takze sa podarilo? Citala som pred par tyzdnami ze nevies ci to vyslo... Gratulujem. Ja som mala vcera vklad - 2 blastocysty. Tak sa snad aspon jedna chyti.

malinka_02
9. bře 2013

@sasulec na gynde si s tim moc nevedi rady..kdyz videj nekdy zvetseny vajecniky po stimulaci tak mysli pomalu ze to sou nadory. Lepsi zajet do caru..

sasulec
9. bře 2013

@malinka_02 tam idu v utorok 😕

bendina
9. bře 2013

Ahoj holky, jak spočítám, v kterém jsem tt?? 🙂

pechlinka
9. bře 2013

@fantinka Ahoj budem drzat paste.. 🙂

pechlinka
9. bře 2013

@bendina Ahoj rata sa 1DC poslednej menstruacie ako zaciatok.. 🙂

bendina
9. bře 2013

@pechlinka DC znamená den cyklu? Takže prostě od prvního dne poslední mestruace? Aha, takže bych byla 6tt, to by už v úterý mohlo být něco na UTZ vidět?

ratatooy
9. bře 2013

@pechlinka ano těhu se počita od prvniho dne posledni menstruace

ratatooy
9. bře 2013

@pechlinka je ja si nevšimla že jako odpovídáš😀

ratatooy
9. bře 2013

@bendina určite už by mohlo byt videt i srdičko

bendina
9. bře 2013

jéé, kéž by....at je všechno v pořádku...

danny38
9. bře 2013

@bendina Šikula 😉

sasulec
9. bře 2013

tak sa jej rozbehla mrcha,tam uz asi nieje sanca vsak ☹

pechlinka
9. bře 2013

@bendina Ahoj..ano..takto... 🙂 ja som bola v piatok na UTZ ..bola som presne 5+5tt a videli sme iba malu bublinku.. 🙂

bendina
9. bře 2013

tak se k tomu bání začínám už i těšit 🙂

bendina
9. bře 2013

tak se k tomu bání začínám už i těšit 🙂

@pechlinka

bendina
9. bře 2013

@danny38 ted jsem se dočetla, že v těho nesmím pít černý čaj!!! A já si ho ráno a odpol začala dávat, abych nepila kafe ☹ máš s tím nějaké zkušenosti?

danny38
9. bře 2013

@bendina Vůbec se neplaš, já pila normálně klasika čaj, ovocné moc nemusím 🙂