1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

terite
12. zář 2017

@lenanicol To je zajimavé. Dají se ty testy vyfotit? Kdyžtak dej foto. A na výsledek té páteční krve jsem zvědavá... určitě dej vědět.

lenanicol
12. zář 2017

To ja jsem zvedava taky. Bohuzel mam tel na teklamaci a tenhle ma fotak v hajiii. Budu informovat ale mam i citlive bradavky a porad hlad

lenanicol
14. zář 2017

Ahojky tak jsem tu zpet. Dusik zase zesilil ale jeste porad slabi.A to jsem 16 den od transferu. Jsem napjata jak guma od trenek uz cekam na krev do patku jsem to nevydrzela.

terite
14. zář 2017

@lenanicol Nechci byt spatnym prorokem, ale 16 dni po transferu by uz mela byt silna carka... mozna se embryjko uhnizdilo, ale nakonec nevydrzelo. No drzim palce, aby ten scenar byl nakonec lepsi.

satinem
14. zář 2017

@terite kazda zena je individual.....jedna pani mela carku na testu az ctyri tydny po ket. Kazdemu se vylucuje hcg do moci v jine mire. Takze pokud lenanicol doufa, tak doufa spravne! V krvi ma uz pekne hcg....a to doufam poroste vic a vic

satinem
14. zář 2017

Aha ted ctu ze mela.lenanicol hcg negativni.....ja myslela jsem se popletla, spletla jsem si ji s jednou holcinou ktera mela hcg uz kolem tisic a taky mela jen.duchy na testech.....devcata omluva. Lenanicol stejne budu doufat i za tebe😘

terite
14. zář 2017

@satinem 4 tydny po ket? Tak to bych rekla, ze to muselo byt prirozene poceti pri dalsi ovulaci a ne to z ketu.. at tak ci tak, hlavne kdyz se zadari 😉

lenanicol
21. zář 2017

Ahojky vsem mate pravdu nedopadlo to

lenanicol
21. zář 2017

Holky Rada bych se Vas na neco zeptala jaka je podle vas primerena nahrada pro Nahradni Maminku? Po prostudovani vim ze nahrada za usli zisk by nemela presahnout 350tisic.plus pricist bolestne a naklady na mesicni vyzivne zhruba v prumeru platu a naklady na osaceni a leky ale jaka je tedy optimalni celkova vyse? Diky za nazory.

terite
21. zář 2017

@lenanicol O tohle jsem se nezajimala, takze neporadim..

lenanicol
21. zář 2017

Holky tak ja nakonec tehotna byla a podle vseho to bylo prosperujici tehu az do ted. Dnes vecer komletni potrat.

lenanicol
21. zář 2017

A potrat zapricinilo jen to ze tehu nebyli schopni potvrdit. A vysadili mi hormony.

terite
22. zář 2017

@lenanicol Jake hormony ti vysadili? Progesteron? Podle ceho soudis, ze tehotenstvi prosperovalo predtim dobre?

lenanicol
23. zář 2017

No podle velikosti toho co ze me vylitlo. A progesteron nahrazuje zlute telisko ktere po ket neni. Protoze vznika z praskle folikuly.A zlute telisko tehotenstvi udrzuje.

terite
24. zář 2017

@lenanicol Tyjo, a co ti k tomu v CARu rekli? Je mi to lito...

terite
24. zář 2017

@be_ruska Tak jak pokracujes??

be_ruska
25. zář 2017

@terite ahojky. Pgs dopadlo dobře. V nedeli by mela prijit ms a pak huraa na to 😉 a co ty?

terite
26. zář 2017

@be_ruska V patek jdu na inseminaci a pristi stredu odjizdim na 3 tydny do lazni. Po navratu hned na krev-predoperacni a dalsi den mikroabraze a pak asi po tydnu zacnu stimulovat na dlouhy protokol. Pak napis, az budes po transferu, budu na tebe myslet.

terite
8. říj 2017

@be_ruska Tak jak to jde? Jsi uz po KETu?

be_ruska
8. říj 2017

@terite ahojky. Zitra (vlastne uz dneska) mam ultrazvuk pred KETem a reknou mi termin 🙂 a jak je v laznich? Uzivas?

terite
9. říj 2017

@be_ruska Jak dopadl utz? V laznich se mam fajn. Akorat mi dost chybi syn. Ale jinak uzasny relax ☺

be_ruska
9. říj 2017

@terite tak musim jeste na jeden utz ve ctvrtek 😒 pry mam zatim nizkou sliznici. Byla tam nejaka nova doktorka na zauceni tak nevim no.

terite
13. říj 2017

@be_ruska Tak jak? Jsi uz po tom KETu? Ja po tydnu v laznich a 12.den od inseminace, kterou jsme zkusili uz jen tak z nouze, nasla na testu //. Porad tomu nemuzu uverit, ale jsou tam.. Snad to bude ok a to 2. IVF uz nebudu nikdy muset.. Tobe drzim moc moc palce. Kdy budes testovat?

linusha
13. říj 2017

@terite to je super 🙂 Potichoučku gratuluji 🙂 Jen to nahlaš v lázních, budou to muset ti zaevidovat do papírů a min. ti zruší některé procedury např. všechny kde se tělo zahřívá

terite
13. říj 2017

@linusha Z lazni me hned poslali domu. Hned v den prvniho pozitivniho testu a po potvrzeni z krve (38jednotek) jsem sbalila kufr a s radosti se vratila. Hrozne mi chybel syn (2,5roku).

terite
13. říj 2017

@linusha A ty uz jsi z tech Frantovek zpatky doma? Jak se ti tam libilo? Co mas ted pred sebou?

be_ruska
14. říj 2017

@terite paaani to je super gratuluji! A zavidim 😍 ja jdu ve ctvrtek na KET. Kez by mi to taky vyslo a byly bysme tehu obě 😉

linusha
14. říj 2017

@terite ne ještě jsem ve FL o týden prodlužuji pobyt, měla jsem odjíždět zítra ale nakonec až příští neděli. Líbí se mi tu moc. Před sebou mám kontrolu v CAR po návratu domů a pak se uvidí, ale pan dr. říkal že by pro 3.IVF zkusil krátký protokol s gonalem a cetrodite.

terite
14. říj 2017

@be_ruska Budu moc drzet palce!

terite
14. říj 2017

@linusha No slysela jsem, ze ted lazne dost navrhuji prodlouzeni a pojistovny to pry celkem v pohode schvaluji. Tak jeste uzivej. Je to tam super. Ja tam pred 3 lety byla a chodila jsem denne plavat do aquafora, taky na spinning a hot jogu, na prochazky s nordik walking holema a ke kadernici jsem si tam zasla. No vsechno proste a bylo tam super.