1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

vall83
4. kvě 2012

Tak holky citila som sa ako uchylak, lepsie povedane uchylak na deti....no poviem to od zacatku....tak jak sem sa sama doma nudila a brecet sem uz nechctela zebrala peniza a ze si spravim radost nakupem....kupila sem plno kravin o to pokoj, ale aj jahudky a mascarpone a slahacku, to bude basta....no ale do obchodu je odbocka do skolky kde dcera ma spat, no a hadajte co sem urobila...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
samozrejme sem zacala smirovat a jela sem okolo 😀 😀 😀 😀

maruska85
4. kvě 2012

"Holky" (doufám, že Vás tím oslovením neurážím), zajímala by mě jedna věc...Je vás tu spousta zkušených, co podstoupily stimulaci vaječníků před IVF. Dočítám se, že je možné mít třeba 20 vajíček! Já teda každou ovulaci docela trpím a to mám jen jedno, není to pak nějaká ukrutná bolest v podbříšku, když je tam tolik folikulů?

marmina
4. kvě 2012

@vall83 ty jahůdky a mascarpone ti schvaluju, taky bych si dala! matko, neboj se o dcerku! určitě si to užije a bude ti zítra nadšeně vyprávět!

marmina
4. kvě 2012

@maruska85 tak třeba tady @vall83 měla vajíček 46 a mohla by ti vyprávět... já měla 9 a necítila jsem ale vůbec nic! sama to nechápu,protože před iUI kdy není stimulka tak silná mě vaječníky dost tlačily

vall83
4. kvě 2012

@maruska85 ahojcek holka, no mozem povedat ze 46 boli... 🙂 citila som dole v podbrusku ako keby som tam mala dva tenisaky a chceli kazdu chvilu explodovat...asi tak , noc pred OPU som ani nedokazala spat a stale som plakala ako ma to bolelo....ale ked to vidiahli...jaj ....no sice boli bolesti...ale uz ma nic netlacilo 😀

maruska85
4. kvě 2012

Jejda, tak to je uroda, predpokladam, ze to uz asi neni dobre....ale mozna se pletu. Nas ceka IVF asi v lete, tak teprve sbiram rozumy 😀

vall83
4. kvě 2012

@maruska85 no ze zdravotnej stranky to nieje dobre....ale 25 vajuch sa nam v poho oplodnilo a bolo schopny....pre mna to znamenalo hyperstimulak, kapacky, a je vacsia sanca zapalu...tak lieky od bolesti a protizapalove tyzden a doma lezat...predsa je tam 46 ran...ale nastastie sa to zahojilo...jo a este nemohli mi hned zavest, tak som cakala ze az na druhy cyklus....

marmina
5. kvě 2012

Dobré ráno děvčata 😉
tak @vall83 ať se konečně těch výsledků dočkáš! Už jsme moooc zvědavé 🙂 A jakpak jsi se dneska vyspala, dobrý???

vall83
5. kvě 2012

@marmina Dobre ranko aj tebe, no spat sme isli okolo jednej rano...stale som manzelovi mleöa dokola o dcere 😀 😀 😀 😀 😀 teraz mi uz ide pre nu tesim sa ako mala 😀 😀 😀
no po 12:00 by uz mali byt manzel tam bude volat....tak dm vediet...som velmi zvedava.... 😅 😅 😅

verry
5. kvě 2012

krásné ranko, všem! u nás svítí sluníčko, tak doufám,že to vydrží celý den 🙂

verry
5. kvě 2012

@marmina tyjoo, tak ty taky?? bez tv?....zkusim to doma navrhnout 😀 ale asi to nevyjde, přítel vymyšlí jakou novou telku koupíme 😅 uhlopříčka 82 už mu nestačí 😀

verry
5. kvě 2012

@maruska85 ahoj, já normálně při ovu taky cítím břuch. Při IVF jsem měla odsáto 9 vajuch, a můžu říct,že jsem břicho necítila vůbec. Káždá jsme jiná a jinak reagujeme. Tak hodně štěstí do IVF! 😉

verry
5. kvě 2012

@vall83 tak dnes další napínání kšandy... 😀 čekámeeee 😵

saraha2
5. kvě 2012

@verry dobré ráno!!!tady už se taky sluníčko ukázalo,jen aby to vydrželo!
@vall83 já už to nevydržííííííííííím!!!!!!!!!! 😉

vall83
5. kvě 2012

babenky mna uz dneska nic netaha, nikde nepicha...a citim se taka aktivna...no nefim...zda sa mi to divny....uz nech viem tie vysledky,,, 😠

mia75
5. kvě 2012

@vall83 ale stále to budú veľmi skoré výsledky. V pondelok by si mohla vidieť aj na domácom teste 😉

saraha2
5. kvě 2012

@maruska85 ahoj maruško!já měla 8vajíček,docela vysoké dávky.ale bolesti v podbřišku jsem necítila..to horší teda bylo teď před IUI,jak jsem píchla pregnyl,tak druhý den jsem měla docela velké bolesti na pravé straně..ale nebylo to nic,co by se nedalo vydržet teda...takže se neboj ničeho!!

vall83
5. kvě 2012

@mia75 takze je mozne ze tam nic nebude este vidiet v tych testoch, ze? no pekne ma uklidnujes si hodna...i ja bych chtela robit test a videt tam dve carky...no manzel sa uspokoji vysledkami z krve...ale snad ho ukecam.... 😉

mia75
5. kvě 2012

@vall83 Ja im totižto nerozumiem, tvojmu CARu. Veď po KETe rastie hCG pomalšie a kým sa vôbec začne produkovať, malé sa musí zachytiť. A to tiež môže trvať pár dní po transfere. Skús sa ich spýtať, určite sú odborníci len tomu nerozumiem ☹

vall83
5. kvě 2012

@mia75 i mne se do zda hooodne skoro...nic mi neostava len im verit,,, 😢 😢 no ale ked tam teraz nist nebude a v pondelok tam uz bude tak sa spytam preco tak skoro robia testy....ved tu predsa ide i o moju psychiku ved sa mozem zblaznit 😅 😅

verry
5. kvě 2012

@saraha2 tady už začínájí mráčky...chjoo 😠
a v Německu už prý prší,jo??? je to tak @vall83 ???

verry
5. kvě 2012

@vall83 držím pěstě, až budete volat do CARu 😉 😵

vall83
5. kvě 2012

takze babenky, neco tam je.... 😀 😀 😀 no asi takto. volali oni, a ja su sama doma manzel v praci, takze teta v telefone na mna po nemecky....nakonec sme sa dohodli , ze to bude lepsie ked to da na net....lebo som jej nist nerozumela....cakam este ze mi manzel zavola....a potvrdi to, ale na nete som nasla....:
hladina HCG ma byt od 0,2 -100.000 IU/L a ja mam 14,00 IU/L, tak to je snad dobre, a mam tam zmenu ultrosu...no co sem si ja dokazala prelozit je ze ho asi pudem musiet polikat...no uvidim co mi manzel este prelozi a povie.....ale myslim ze zatial to je very very good....dufam ze to tak aj ostane....

@verry jo prsi....sice teraz chvilinku prestalo, ale je tu hnusne pod mrakom a aj sa ochladilo....

verry
5. kvě 2012

@vall83 tak to vypadá velice nadějně, super! jen tak dál 😉 kdy jdeš na další krev?
ja to vím,že tam prší od přítele, je tam pracovně 😎

vall83
5. kvě 2012

@verry a kde se pritel nachadzi presneji?
prave mi volal manzel a je to potvrdene...ze to vypada nadejne a druha krv v pondelok...ultros 3x denne 2 zavest a jednu naviac uzivat....baby ja se tak po tichucku raduju...a neni to malo 14? alebo je to v inych jednotkach ked to je na liter?

verry
5. kvě 2012

@vall83 přítel by měl být v Berlíně, ale kde přesněji tot otázka 😀 už je tam 14 dní 😒
ja si myslím,že je brzy na to aby si měla nějakou extra velkou hodnotu...důležitý je že tam něco je! 😵 😵

vall83
5. kvě 2012

@verry jo Berlin, ten je od nas autem tak 2-3 hodky 🙂 🙂 🙂 i ja si myslim, sem momentalne vdecna i za to ze tam neco je....

holky snazim sa zaregistrovat na markizu, teda lepsie povedane voyo....abyh mohla kukat modre z neba,,,,uz som u finale cez sms mi poslu kod aby som sa tam dostala a na zaciatku kodu su take znaky ze moj mobil mi to vhodil to tohoto smajlika 😖 a ja su teraz bezbranna, lebo nemam uply kod... neviete ako sa tento smajlik pise? 😢

verry
5. kvě 2012

@vall83 : S mozná tak by to mohlo být

saraha2
5. kvě 2012

@vall83 tý br´do!!tak hurá!zatím teda potichoučku,ale přece!!!!tady by taky měli dělat tu krev dřív,at nestresujem s testama...
@verry tady mráčky zatím ne,ale zvedá se vítr ☹

vall83
5. kvě 2012

@verry bylo to S moc moc diky.... 😉