1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

marmina
31. kvě 2012

@rox no já už tam taky nejsem ze všeho nadšená jak před 3 lety...dost se to tam změnilo 😒 jestli nějaký doktor vypustí z úst to co píšeš, tak to je strašný 😢 Mojí ségře zase dr. řekl když byla na začátku těhu, že jak přišla na to, že je těhotná, že to je nějaký nádor, ať si zajde na 7. patro kde jí to vyndaj. No, má z toho "nádoru" krásnou zdravou 5tiletou holčičku 😕 fakt hrůza někdy 😠
(o Cube se jednou zmiňovala elliem tak se jí poptej)

rory_g
autor
31. kvě 2012

@alinah nááádherný zajíček 😵 😵 Obr gratulka, nádhera 😵

marmina
31. kvě 2012

@alinah no pěkný!!! holky já se loučím a večer papa 🙂

absti
31. kvě 2012

@rory_g
nestraš mě ... já chodím k Vykysalé! 😒

absti
31. kvě 2012

@alinah
Nádhera!!!!!!!!!!

rory_g
autor
31. kvě 2012

@absti jéé to jsem nechtěla 😀 🤐 ale já bych k ní nechtěla chodit no, nemám z ní dobrý pocit 😅

absti
31. kvě 2012

@rory_g
no já u ní byla zatím všeho všudy dvakrát....

ahojkyy
31. kvě 2012

@rox a u kt. dr. si? Ja som teda v gennete bola spokojna, to je zvlastne. Musis sa vela pytat atd. Je pravda, ze maju vela pacientov a maju v tom chaos co sa tyka dr. ale ked som sa pripomenula, tak super. Ja by som neodisla, hovoria za nich hlavne vysledky 😎 hlavne drzim palecky nech to vyjde. A mozno by bolo fakt riesenim, ako hovori
@rory_g prejst na letnu, su tam fakt ok..

ahojkyy
31. kvě 2012

@rory_g mas pravo si vybrat lekara, kludne sa nechaj preradit a trvaj vzdy na konzultacii s konkretnym dr. Len OPU a ET sa neda vybrat, zavisi od toho, kto je na sale v ten konkretny den, no..

ahojkyy
31. kvě 2012

@absti su v pohode 😎

rory_g
autor
31. kvě 2012

@ahojkyy já jsem tam moc spokojená, jen mi na OPU bohužel vyšla jiná dr...zkusím se příště domluvit s dr Langerovou, jinak se nedá nic dělat. Hlavní je výsledek 😀

rox
31. kvě 2012

@alinah Moc krasnej obrazek, fakt. zavidim. a nejvic me pobavilo ze dr je debil 😀
@rory_g Tak pokud tento pokus nevyjde, kdyz uz jsem zacala, tak se presunu tam. Sice bydlim na vinohradec ale trvale bydlste mam na letny, tak bych to mohla i "dobre" zduvodnit 🙂 Ja na letnou slysela hodne chvaly...ale zrovna nemeli cas tak me soupili do archy.

rory_g
autor
31. kvě 2012

@rox já když tam prvně volala, tak jsem chtěla objednat přímo k Langerové, nabízeli mi jinou dr, že bych dlouho čekala, ale nedala jsem se a dobře jsem udělala 😀

alinah
31. kvě 2012

@rox no ja tam byla ze krvacim a hrozne me boli bricho - a on ze me udelal hysterku ze tedy vlastne nerkvacim a ze zadnou krev nikde nenasel (pri vysetreni). no ale pak udelal utz. tak aspon neco. je to blbec, nastesti jen na zastup za moji normalni dr...

zelvik
31. kvě 2012

Ahoj kecky🙂 tak jsem tu u UTZ. KET zase nebude... Cysta má bez milimetru 5 cm, brání v ovulaci a je moc velká. Nabrali mi krev na nějaké nádorové markery (Ca125), tak jsem z toho zase vyjevená. Ale prý se to běžně dělá, tak se nemám plašit že by to vyšlo špatně...no nevím. A že kdyby cysta nepraskla sama (jakože prý praskne...), tak by mi ji odsáli. Brrr, bez narkózy??? Bojim... Takže tak trochu ztrácím elán... A jdu vás dočíst, ať si aspoň trochu zvednu náladu.

kcvrcekz
31. kvě 2012

Ahojky holky. Omlouvalm se dnes vůbec nestíhám. Děje se tu něco?

rory_g
autor
31. kvě 2012

@zelvik ale to néééé 😢 Sakra to mě štve...

vall83
31. kvě 2012

Ahoj ahoj ahoj holky.....
zase se hlasim, posledne vysetrenie u gyndosky v nemecku, dostala som aj tehotensku knizocku 🙂 🙂 🙂
dr. je super, spytali sme sa aj na tie bolesti, hned vedela co to bolo a mala pravdu, ten lavy vajecnyk sa zasprajcoval medzi panvovu kost a maternicou....ale uz je vse o.k.
co sa tyka krvacania hovorila, ze uz tam krv nevidi na ult. tak ze by to uz malo ustupovat, a nakoniec by som uz krvacat nemala..a ozaj sa mi zda ze to ustupuje, tuk tuk tuk na drevo.... 😀 😀 😀
a kukala mimi a povedala ze pekne roste, uz sa mi postupne placenta zacina robit,a dokonca sa hybalo, co je vraj neobvikle, ale dobre, znamena ze je silny....ja sem rikala ze je to silny bojovnik.... 🙂 🙂 🙂
tak sa teda takto pekne mame.....
marmina tak ako si dopadla?
evijk33 a ty ako?
a este nekdo tam mal tusim dnesny datum, ze by zelvik?dajte vediet
a saraha ako po operacii?
verry ako sa citis tehulko?

vall83
31. kvě 2012

a inak 15 zostavajucich vajicok sme darovali.... 😀 😀 😀

zelvik
31. kvě 2012

@vall83 ahojky, no tak to jsou super zprávičky na cestu domů, co? 🙂 To je paráda, že se všechno urovnává, mám radost.
Jéé, tak budete mít po Německu 15 dalších dětí? 😀 😀
No já moc slavně nedopadla - psala jsem asi o 3 příspěvky váše - tak mrkni.

danny38
31. kvě 2012

@absti Jj, přesně tak 🙂

mia75
31. kvě 2012

@zelvik ☹ To ma mrzi, snad praskne, aby mohla byt ovulacia. Takze musis pockat min mesiac?
@alinah To je krasna fotka, ten uz je velkyyy 🙂
@vall83 Takze ste sa rozhodli predsa len darovat? To sa niekto velmi potesi 🙂 A super, ze sa Ti to ukludnuje a malinke je bojovnik. No bodaj by nebolo, ked si mamina presla takou torturou..
@marmina Ani nemozem dnes pisat spravu, ci je male ok - moj gynekolog primar nemocnice je na kongrese, jeho zastupujuca doktorka bezala k porodu a ked som sa pytala inych, ze by som si zaplatila sono, nech sa na mna pozru, tak na mna cumeli ako na... ☹ Ja tomu slovenskemu zdravotnictvu nerozumiem. Clovek by si aj zaplatil, ked stale nadavaju na peniaze, ale ochota, veskera zadna.. A v sukromnom centre sa mozem objednat najskor o tyzden. Hmmmm 😠

evikj33
31. kvě 2012

@vall83 Konečně už snad vše špatné odeznělo a domů už pojedete ve 4a spokojeni 🙂 Musíš nahlásit černého pasažéra fotku a pas už na něj máš 😀 Já dnes opět nic,vše se odsouvá,krev na 7.6. a kontrolní UTZ na 12.6.to bude asi poslední návštěva v Caru 😕 Jinak maly má neštovice. 😅 Tak se opatruj

evikj33
31. kvě 2012

@zelvik Ty cysty jsou pěkné svi...a jak se dávaj hormony,tak se jim daří,ale neboj cysta vypadne a udělá místo bublince 😉 Pak už bude vše jak má.

verry
31. kvě 2012

@absti byla jsem na PN celou dobu a jsem furt 😀

verry
31. kvě 2012

@saraha2 zatím je to přítel.... ale tak snad se jednou vemem 😅

verry
31. kvě 2012

@vall83 to je moc dobře, že se vám daří! jen tak dáál 😉 je to fakt bojovník velkej! 😉
jinak se mám ok, zatím se necítím jak těhulka. žádné extra příznaky nemám. A už se mooc těším na 11.6. na utz,a zaroven se modlím,aby bylo vše ok. 😵

vall83
31. kvě 2012

@zelvik ahojcek tak to je mi lito...zase odklad...pocuj vy budete mat to najlepsie dieta....lebo na to najlepsie sa dlho caka....neboj...cystu odstrania...bud rada ze takto zavcasu na to prisli, mohlo to byt horsie....treba sa radovat z toho, ze prisli zasa na dalsiu prekazku ktoru odstrania....drzim moc moc palecky....myslim na teba...
no 15 asi nie, ale 3 minimalne, ked to budu po 5 ks rozmrazovat...vraj nejake postarsi panicky potesime... 😀 😀 😀

pawlla
31. kvě 2012

Ahoj holky zdravim vsechny vas tu docit to je fuska no jinak ja porad cekam na MS spinim a spinim ale jinak nic me z toho uz fakt trefi slak 😀

winterska
31. kvě 2012

@absti ahoj, já jsem měla od ET 14 dní dovolenou a byla jsem doma, odpočívala, občas nějaká procházka spojená s drobným nákupem. Ted jsem už zase v práci ale, až se ukáže srdíčko a mě propustí z CARu, vím téměř na 100%, že mě moje gyndr nechá na PN. To bude max. do měsíce 🙂