Alena Langerová odešla z Gennetu? Kde dnes působí?

princezna22
13. říj 2016

Nevíte kam odešla MUDr. Alena Langerová z Gennetu během září 2016 ? Kde dnes působí ? Víte to někdo ? Proč odešla ? Jsem její pacientka a nikoho jinéhi nechci 😶

multivan111
14. říj 2016

Ona uz tam neni???prosim o info,jestli zjistis,kam odesla...i kdyz ja musim zase do gennetu.mam tam mrazacky ....

princezna22
autor
14. říj 2016

No já sice nemám mražáčky, ale je to moje IVf doktorka ☹ jsme u ní 2 roky ..ještě v srpnu mi psala email. Ale pak už mi v září neodepsala na můj ☹ ... tak jsem to nevydržela a volalal tam a ...chovali se zlváštně nechtěli nic říct, jen že tam už není, zda odešla dobrovolně nebo ne nic nevím ... ani prý nemají tušení kde teď pracuje a fakt mi přišlo že ta sestra je upřmíná a nekecá ... ☹ tak jsem se tam objednala k jiné lékařce ... ale ... Langerová je Langerová ☹

multivan111
14. říj 2016

aha...to je zvláštní... 😨 a koho sis vybrala?já chci v létě na ket a budu si muset teda asi taky vybrat...

multivan111
14. říj 2016

taky mi langerová seděla, moc milá. já byla ve spoustě věcech nerozhodná a ona je "rozhodla" za mě...a dobře udělala, jsem jí za to vděčná...

princezna22
autor
14. říj 2016

Mám uplně stejnou zkušenost 🙂 ... kdybych věděla kam odešla půjdu zaní ... ale takhle .. a navíc všechny vyšetření mám z gennetu, vědí omě vše ... všechny 4 cykly IVF mám také u ní ... neměla jsem to snadné ... a teď jsme to chtěli dotáhnout ... a ... no důvěru někomu dáš a on zmizí ... dost mě to rozhodilo ... zase si zvykat na jinou lékařku ...

princezna22
autor
14. říj 2016

@multivan111 trochu jsem si vyprosila MUDR. Brandejskou ... noo hodně vyprosila ... je to primářka a pro mě asi jediná tam která kapacitně - myslím tím jako tím jaká je kapacita, může konkurovat Langerové ...

multivan111
14. říj 2016

U brandejské jsem byla když měla po Ketu krvácení, byla milá... Tak ať se zadaří aspoň u ní 🙂

princezna22
autor
14. říj 2016

Děkuju moc 🙂 a kdyby si náhodu zjistila kam Langerová zmizela ... tak to sem písni. 🙂 A hodně štěstí s mrazáčky.

princezna22
autor
20. říj 2016

Tak holky MUDr.Langerová Alena ke v Prague Fetility centre 🔝🔝🔝 už jsem k ní objednaná ...pa pa Gennet... Když jim odešly nejlepší doktoři.jako MUDrLangerová a MUDr.Jarošová asi to lecos nazmačuje ...jsou tam.nobé pořádky...doktoři se u Vás střídají,tzv.točí ...je to tam "Novinka" ...takže proto ty odchody lékařů lteří s takovou péčí o pacienty nesouhlasí ... Já jsem přešastná,že jsem si MUDr.Langerovou našla 😇

rory_g
20. říj 2016

@princezna22 ahoj, jak jsi jí našla? Dej pak prosím vědět, jaký metody ti byly nabídnuty a jak se to pohybude cenově, díky 🙂 Koukala jsem na ceník a docela mazec...

princezna22
autor
20. říj 2016

@rory_g ...ono se to od Gennetu moc nelyší ... A našla jí má Modrokoníková kamarádka 😎 na nějaké diskuzi na emiminu to psala jedna slečna 😄

meyryen
31. říj 2016

@princezna22 ahoj mohla bych poprosit o informace, zda už jsi byla v novém centru u Mudr Langer.Byla jsi spokojená?Také zvažuji že přejdu za ní...

princezna22
autor
31. říj 2016

@meyryen ahoj.Jdu k ní druhý týden v Listopadu tak sem pak písnu 😇 ale já jí důvěřuji takže to byla jasná volba

meyryen
1. lis 2016

@princezna22 to by bylo moc fajn, díky.

meyryen
15. lis 2016

@princezna22 Ahoj, mohla bych tě poprosit o info, jaké je to v novém centru a přístup Langerové? V lednu bych chtěla z gennetu taky přejít k ní...

princezna22
autor
15. lis 2016

@meyryen MUDr. Langerová je naprostá profesionálka. Já to po těch letech beru již i trochu osobně, ten vztah k ní, jsem otevřenější, snáze se mi s ní mluví. A hlavně, mne, nás zná !!! To je nejdůležitější - mít jednoho lékaře, který se Ti věnuje, ne pendlovat sem a tam mezi ultrazvuky odběry, kontrolami pokaždé u jiného lékaře. To se Ti s MUDr. Langerovou a v jejich centru nestane. Máš pocit toho komfortu, že je to Tvůj lékař. Jinak osobně je samozřejmě velmi milá a taktní. Do Gennetu už by mne nedostali ani heverem.Byla jsem tam jen kvůli ní ... od té doby co tam vystavěl to "Čapí hnízdo" a změnili systém ... děkuji, nechci.

meyryen
15. lis 2016

@princezna22 Já chodím na Letnou a uvažovala jsem o přestupu na Archu a dnes mi bylo doporučeno z gennetu úplně odejít a následovat Langer. Hodně jsem to zvažovala, mám ji za skvělou lékařku, ale ty ceny v novém centru mě dost odrazovaly,ale už jsem rozhodnutá k ní přejít a jít do 4.IVF opět s ní. Moc díky za info

meyryen
16. lis 2016

@princezna22 Ahoj princezno, prosím nestudovala jsi náhodou blíže ceník uvedený na stránkách PFC? Trochu v něm tápu, ty ceny jsou platné pro samoplátce nebo pojištěnce?Díky

princezna22
autor
16. lis 2016

@meyryen mají tam.obojí 😇 pro samopláce i pro pojištěnce.PFC se zaměřuje specielně na ženy kolem 40 let a výše 😇 samozřejmě dělají i.mladé ...

meyryen
17. lis 2016

@princezna22 jojo já vím, že zaměření je trošku jiné, ale zas taková mladice už taky nejsem🙂

amazonka07
1. pro 2016

@princezna22 a @meyryen Zdravím Vás. Zachytila jsem Vaši komunikaci poté co od září stejně tak pátrám po MUDr. Langerové. Stejně tak jsem 2 roky její pacientka a různými cestami se mi nedařilo hledat. Na čas jsem to vzdala a mezi tím se vystřídala u prim.Brandejské, se kterou bohužel nemám příliš příznivou zkušenost a následně u MUDr. Rožníčkové a MUDr. Lechomskiho, který na mě zapůsobil aspoň přibližně profesionálně jako jedinečná paní doktorka Langerová.
Prosím, můžete-li tu sdělit, zda bylo obtížné přejít k MUDr. Langerové a jaké máte dojmy z Vaší první návštěvy tam? Předem děkuji za info.

princezna22
autor
3. pro 2016

@amazonka07 Těžké to nebylo, prostě jsem se objednala a bylo 😎 a dojmy mám jen pozitivní. Z celého centra ale hlavně z paní doktorky ... Ale tu už znáte takže sama víte jaká je.Gennet zvolil špatnou cestu a snad na to časem přijdou ale točit u pacientek lékaře je cesta do pekla ...

darcat
3. pro 2016

Zdravím všechny. Také jsem byla pacientkou MUDr. Langerové v Gennetu. Byla jsem u ní tři roky, přešli jsme k ní před třetím pokusem. Bohužel to tehdy nevyšlo, ale rozhodla jsem se tehdy jít na čtvrtý pokus už jako samoplátce, pní doktorce jsem bezmezně věřila. Dost mě rozhodilo to, že jsem u ní byla na kontrole koncem srpna, to jsme začali se stimulací a kontrola UTZ mi vyšla na 1. září. To říkala, že má dovolenou, že v práci nebude, nepřišlo mi to divné - byl první školní den. Rozhodně tehdy ale nemluvila o tom, že by končila. Doporučila mi objednat se k MUDr. Brandejské na UTZ kontrolu, u té jsem pak byla dvakrát a k MUDr. Langerové jsem se už nedostala. Odběry vajíček mi dělala MUDr Brandejská. Říkala jsem si, že to je dobrý, je to primářka, tak ta bude dobrá. Přiznávám, že by jí trocha empatie neuškodila, po odběru mi pouze předala zprávu a nic k tomu neřekla. Totéž mohu říci u MUDr Vykysalé, která mi dělala embryotransfer. Dost mě ten přístup šokoval a nevím, jestli i toto nemělo trochu podíl na výsledku celé akce za desítky tisíc, které vyletěly oknem...

Když jsem volala do Gennetu na výsledky krevního těhotenského testu a řekli mi výsledek, ptala se sestra, jestli chci ještě objednat. A nějak mimoděk mi ulítlo, že to tedy určitě ne. Asi to nebylo mimoděk, ale byl to názor. Doma, když jsem si to probírala, tak mi došlo, že pokud bych šla ještě na pátý pokus, tak jedině k Langerové. Takže jsem ráda, že jste jí našli. Zkusím se tam objednat.

amazonka07
5. pro 2016

@princezna22 Ještě mne zajímá jak probíhal přechod k MUDr. Langerové co se týká dokumentace a veškerých zpráv. Zda to Gennet komplet předá a nebo musíte znovu projít veškeré genetické testy a všechno to běhání kolem a další čas. Předem díky.

princezna22
autor
5. pro 2016

@amazonka07 Gennet nic nepředá , nevydávají aši kartu. Já měla od hodně vyšetření koppie a zprávy, které vždy MUDr. langerová i ostatní lékaři vydávají když k nim jdete, takže jsem je jen předala MUDr. Langerové ... ale jak mi sama řekla,pamatuje si nás, takže spoustu vyšetření už neptřebovala ...

darcat
5. pro 2016

já když jsem odešla s Gestu, tak MUDr Langerová poslala žádost do Gestu o výpis z mojí karty, podle mého by toto mělo jít i teď. Ale je otázka, jaké tam zůstaly vztahy...

princezna22
autor
6. pro 2016

@darcat z Gestu to posílají. Gennet nic nevydá.

princezna22
autor
6. pro 2016

@darcat Byla jsem na 1. pokusu taky v Gestu proto to vím ... přechod do Gennetu byl tehdy bez potíží normálně vše předali. Gennet prostě ... se změnil a tečka.

anlek
6. pro 2016

@princezna22 Máte na dokumentaci právo. Buď vám ji mají nechat okopirovat nebo sami udělat kopie za poplatek. A nebo můžete chtít do dokumentace nahlédnout a na místě si to vyfotit třeba mobilem. Je mi líto, co tu čtu o Gennetu, máme odtamtud staršího a byli jsme tam tenkrát spokojeni.

princezna22
autor
3. dub 2017

MUDr.Langerová odešla i z PFC ...dnes jsem.se to.dozvedela ...nevítr kde je ?