Arleta, Kostelec nad Orlicí nebo Sanus, Hradec Králové

mimunesko
25. únor 2010

Ahoj,jsem po neůspěšném ivf,chceme zkusit druhý pokus,ale nevíme kde.Poradíte?Arleta a nebo Sanus?...............V Hradci jsme moc spokojený nebyli,dostávali jsme málo informací ,tak bychom to rádi zkusili jinde-Poradíte prosím někdo?..............Díky Zdravím J 🙂

marhulinka
25. únor 2010

Já doporučuji jen Arletu 😉

mimunesko
autor
25. únor 2010

.........díky a proč? 🙂

marhulinka
25. únor 2010

Mám zkušenosti s obouma centrama 😉 Pro mě je srovnání odlišné o 150% 😉 🙂

mimunesko
autor
25. únor 2010

A dělají to tam kompletně? není potřeba jezdit ještě jinam-4etla jsem i jiné diskuze,ale dost staré a prý se muselo na odsátí a na et jezdit do Prahy.Nebo už je to jinak?Nemohla by jsi To prosím trochu přiblížit to srovnání?

septim
25. únor 2010

V Arlete delaji uz vse kompletne 🙂 zdravim marhulko 😀

marhulinka
25. únor 2010

Už dělají vše kompletně 😉 ahoj Sept 😀

marhulinka
25. únor 2010

Můžeš kdyžtak zavítat k nám do diskuze Arleťačky 😉 🙂

wrtulka
25. únor 2010

Zdravím 😀 hezké téma..
Taky doporučuju tu Arletu.. sice s ní zkušenosti nemám ale zato mám zkušenosti se Sanusem HK.. tedy i se Sanusem Pardubice..
Sanus HK nic moc 😖 ale neříkám mají výsledky..
Sanus Pardubice už lepší.. ale stejné postupy..
No taky ještě trošku záleží na to jaký máš problém, jak daleko je to pro tebe z hlediska dojíždění to je taky dost důležitý..ale jinak pokud je to na stejno tak neradím Sanus HK 😔

mimunesko
autor
25. únor 2010

holky děkuji za rady,my máme Kostelec dokonce blíž.Napoprvé jsme volili Sanus-Mysleli jsme si že,mají větší skušennosti,protože to dělají déle,taky jsem si říkala prostě Hradec-to zní líp jak Kostelec-Jestli mě rozumíte 🙂 Já nevím nemám jinde zkušennosti,ale nám hlavně v Sanusu vadí nedostatek informací,neměli jsme žádný papíry v ruce a nejvíc mě dorazilo to-že nam řekla sestra pomalu na chobě že jsem z krve negativní ,čekala bych konzultaci z doktorem jaký bychom zvolili další postupy.Nezbyli nám žádní mražáčci,bylo to moje první ivf a nebylo nejlevnější-tak bych čekala trochu vysvětlení.Máme to do Hradce 70 km,není to zas tak hrozný,ale znovu se objednávat,znovu čekat když jsme tam byli na té krvy mě přijde zbytečné. ahlavně já to potřebovala vysvětlit hned,byla a jsem z toho zoufalá ☹ ....Holky a nevíte jak je to v Kostelci finnančně a jakou mají úspěšnost?................Díky za odpovědi..............Zdraví j 🙂

marhulinka
25. únor 2010

Mimunesko do IP ti posílám odkaz na finance...a úspěšnost? U nás u nich na poprvé 😉

spimy
23. srp 2010

@marhulinka Neposlala bys mi prosím taky info na finance?

jennyska
18. zář 2013

Ahoj snažilky, maminky a těhulky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z Vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. 🙂

Máme v ní i téma CAR Sanus Hradec Králové a protože Vy s ním máte zkušenosti, myslíte, že byste mohly vložit svou vlastní zkušenost na https://www.modrykonik.cz/sanus-s-r-o-hradec-kr... ? 🙂

Pokud svou zkušenost vložíte, pomůže to i ostatním ženám, které právě shánějí informace o tomto centru a rozhodují se mezi různými centry v ČR. Díky Vám najdou zkušenosti na jednom místě přehledně a rychle. 😉

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska

jennyska
20. zář 2013

Ahoj snažilky, maminky a těhulky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z Vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. 😉

Máme v ní i téma Arleta IVF s.r.o. Kostelec nad Orlicí a protože Vy s ním máte zkušenosti, myslíte, že byste mohly vložit svou vlastní zkušenost na https://www.modrykonik.cz/arleta-ivf-s-r-o-kost... 🙂

Pokud svou zkušenost vložíte, pomůže to i ostatním ženám, které právě shánějí informace o tomto centru a rozhodují se mezi různými centry v ČR. Díky Vám najdou zkušenosti na jednom místě přehledně a rychle. 🙂

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska

smajlinka12
31. říj 2013

@marhulinka Ahojky, taky se rozhodujeme mezi Arletou a Sanusem v Pardubicich, dr mi rikal, ze pry jsou v Arlete drahy, tak nevim, neposala bys mi, prosim, cenik? Dekuji moc L.Kubeckova@seznam.cz

magda1981
25. dub 2014

Ahojky snažilky, mám dobrou zprávu, od 1.5.2014 uzavřela VZP s Arletou smlouvy..takže už drahy nebudou 🙂

kytka12
22. kvě 2014

Ahoj, my odešli z Arlety kvůli tomu, že neměli smlouvu s naší pojišťovnou a Doktor nám poskytoval málo informací. Nyní jsme v Pardubickém Sanusu a je to opravdu rozdíl. Dr. Novotná se snaží pomoci, komunikuje bez problémů, vysvětluje. Pro mě super.

wikki111
1. dub 2015

ahoj, mohly by jste mi poslat některá ceník na arletu? Moje kamarádka chodila do sanusu v Hradci a nebyla vůbec spokojená. Byli tam na ni hrubí a zlí. Takže sháníme nějakéinfo o jiných centrech.
děkuji za odpověď

monaa
1. dub 2015

Ceník je na stránkách Arlety a aktuální info bych taky potřebovala, hlavně jak je to s minimálkou s darovanými vajíčky, nebo embryi, jestli jste to někdo podstoupil, cena je pro mě jako samoplátce zajímavá, jiná centra minimálku s darovanými nenabízí, mám to hodně daleko, proto hledám zkušenosti někoho kdo to podstoupil
wikki111 tady je ceník http://www.arleta.cz/cs/lecebne-metody

rose123
30. led 2018

Ahoj holky,v dubnu máme jít na 1.konzultaci do Arlety.Jak to probíhá?Myslíte že si všechny vyšetření udělají znovu krom genetiky,jde mi hlavně o imunologické vyšetření které máme rok a pul staré?Díky

lela12
7. únor 2018

@rose123 ahojda, já ti moc neporadim 😞 spíš bych se chtěla zeptat proč jdete až v dubnu to je tak dlouho čekací doba? Ja se teď rozhoduji jestli Sanus HK nebo Arleta Kostelec 😞

takyjedna
14. bře 2018

@rose123 Nevim, jestli je tvuj dotaz jeste aktualni, ja sem moc nechodim...za to chodim do Arlety. Vy uz mate nejake vysetreni z jineho caru? Jestli jo, tak je vemte urcite vsechny s sebou. To asi doktor musi posoudit sam, jestli mu to bude stacit nebo ne...my jsme poprve zadne vysetreni za sebou nemeli.

takyjedna
14. bře 2018

@lela12 Na prvni konzultaci je dlouha cekaci doba, my jsme byli taky objednani asi za dva a pul mesice. To je male centrum, doktor , ktery se zabyva neplodnosti je tam jenom jeden a maji toho hodne. Pak uz samozrejme objednavaji, jak je treba, treba ze dne na den ;)

lela12
14. bře 2018

tak nás objednali za měsíc minulý týden jsme byli na první konzultaci a teď v pátek jdu na proplach vejcovodu, nebyla jsi nahodou?
@takyjedna

takyjedna
14. bře 2018

@lela12 Byla jsem tam na hysteroskopii + stk vejcovodu, jestli myslis to stejne. Co potrebujes vedet?

lela12
14. bře 2018

Já právě vůbec nevim, mě jen řekli proplach vejcovodu. Ze je toto tak ma 15minut nalacno a s rajskym plynem.. tak se bojim jestli to bude bolet pri tom a po tom nebo ne..

takyjedna
14. bře 2018

@lela12 Me pritom rozrusovali nejake srusty, tak to hodne bolelo. Ale tim te vubec nechci strasit. Mimo nejaky problem to boli asi jako silna ms a to se da vydrzet par minut... Ja jsem to nakonec zvladla i bez toho rajskeho plynu. Po zakroku uz neboli nic.

lela12
14. bře 2018

@takyjedna děkuji tak snad to nebude nic tak strasneho. Jsem docela cíťa na tohle 😂 v patekpatek dám vědět.. a pomohlo ti to? Dr říkal že 30% po tom otehotni..

takyjedna
14. bře 2018

@lela12 Ne, my jsme tech potizi s pocetim meli vic, hlavne taky na strane manzela. Dite mame po ivf. Tak drzim palce ;)

lela12
15. bře 2018

@takyjedna aha tak to mě mrzi. Ale hlavně že tady je ta možnost pomoci. 🙂 přítel ma spermio dobré, mě taky v podstatě nic nezjistili.. akorát po laparce cysty mám jen kousek leveho vaječníku... pravý je v pořádku... tak nevím kde je problém 😞 děkuji moc