• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleta, Kostelec nad Orlicí nebo Sanus, Hradec Králové

1. dubna 2015 
Ahoj,jsem po neůspěšném ivf,chceme zkusit druhý pokus,ale nevíme kde.Poradíte?Arleta a nebo Sanus?...............V Hradci jsme moc spokojený nebyli,dostávali jsme málo informací ,tak bychom to rádi zkusili jinde-Poradíte prosím někdo?..............Díky Zdravím J :slight_smile:
25. únor 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já doporučuji jen Arletu :wink:
25. únor 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
.........díky a proč? :slight_smile:
25. únor 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám zkušenosti s obouma centrama :wink: Pro mě je srovnání odlišné o 150% :wink: :slight_smile:
25. únor 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A dělají to tam kompletně? není potřeba jezdit ještě jinam-4etla jsem i jiné diskuze,ale dost staré a prý se muselo na odsátí a na et jezdit do Prahy.Nebo už je to jinak?Nemohla by jsi To prosím trochu přiblížit to srovnání?
25. únor 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Arlete delaji uz vse kompletne :slight_smile: zdravim marhulko :grinning:
25. únor 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už dělají vše kompletně :wink: ahoj Sept :grinning:
25. únor 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžeš kdyžtak zavítat k nám do diskuze Arleťačky :wink: :slight_smile:
25. únor 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím :grinning: hezké téma..
Taky doporučuju tu Arletu.. sice s ní zkušenosti nemám ale zato mám zkušenosti se Sanusem HK.. tedy i se Sanusem Pardubice..
Sanus HK nic moc :confounded: ale neříkám mají výsledky..
Sanus Pardubice už lepší.. ale stejné postupy..
No taky ještě trošku záleží na to jaký máš problém, jak daleko je to pro tebe z hlediska dojíždění to je taky dost důležitý..ale jinak pokud je to na stejno tak neradím Sanus HK :pensive:
25. únor 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky děkuji za rady,my máme Kostelec dokonce blíž.Napoprvé jsme volili Sanus-Mysleli jsme si že,mají větší skušennosti,protože to dělají déle,taky jsem si říkala prostě Hradec-to zní líp jak Kostelec-Jestli mě rozumíte :slight_smile: Já nevím nemám jinde zkušennosti,ale nám hlavně v Sanusu vadí nedostatek informací,neměli jsme žádný papíry v ruce a nejvíc mě dorazilo to-že nam řekla sestra pomalu na chobě že jsem z krve negativní ,čekala bych konzultaci z doktorem jaký bychom zvolili další postupy.Nezbyli nám žádní mražáčci,bylo to moje první ivf a nebylo nejlevnější-tak bych čekala trochu vysvětlení.Máme to do Hradce 70 km,není to zas tak hrozný,ale znovu se objednávat,znovu čekat když jsme tam byli na té krvy mě přijde zbytečné. ahlavně já to potřebovala vysvětlit hned,byla a jsem z toho zoufalá :frowning2: ....Holky a nevíte jak je to v Kostelci finnančně a jakou mají úspěšnost?................Díky za odpovědi..............Zdraví j :slight_smile:
25. únor 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimunesko do IP ti posílám odkaz na finance...a úspěšnost? U nás u nich na poprvé :wink:
25. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulinka Neposlala bys mi prosím taky info na finance?
23. srp 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj snažilky, maminky a těhulky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z Vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. :slight_smile:

Máme v ní i téma CAR Sanus Hradec Králové a protože Vy s ním máte zkušenosti, myslíte, že byste mohly vložit svou vlastní zkušenost na http://www.modrykonik.cz/sanus-s-r-o-hradec-kralove/ ? :slight_smile:

Pokud svou zkušenost vložíte, pomůže to i ostatním ženám, které právě shánějí informace o tomto centru a rozhodují se mezi různými centry v ČR. Díky Vám najdou zkušenosti na jednom místě přehledně a rychle. :wink:

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska
18. zář 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj snažilky, maminky a těhulky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z Vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. :wink:

Máme v ní i téma Arleta IVF s.r.o. Kostelec nad Orlicí a protože Vy s ním máte zkušenosti, myslíte, že byste mohly vložit svou vlastní zkušenost na http://www.modrykonik.cz/arleta-ivf-s-r-o-kostelec-nad-orlici/? :slight_smile:

Pokud svou zkušenost vložíte, pomůže to i ostatním ženám, které právě shánějí informace o tomto centru a rozhodují se mezi různými centry v ČR. Díky Vám najdou zkušenosti na jednom místě přehledně a rychle. :slight_smile:

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska
20. zář 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “překlep”
@marhulinka Ahojky, taky se rozhodujeme mezi Arletou a Sanusem v Pardubicich, dr mi rikal, ze pry jsou v Arlete drahy, tak nevim, neposala bys mi, prosim, cenik? Dekuji moc L.Kubeckova@seznam.cz
31. říj 2013 ve 14:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky snažilky, mám dobrou zprávu, od 1.5.2014 uzavřela VZP s Arletou smlouvy..takže už drahy nebudou :slight_smile:
25. dub 2014 v 16:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my odešli z Arlety kvůli tomu, že neměli smlouvu s naší pojišťovnou a Doktor nám poskytoval málo informací. Nyní jsme v Pardubickém Sanusu a je to opravdu rozdíl. Dr. Novotná se snaží pomoci, komunikuje bez problémů, vysvětluje. Pro mě super.
22. kvě 2014 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, mohly by jste mi poslat některá ceník na arletu? Moje kamarádka chodila do sanusu v Hradci a nebyla vůbec spokojená. Byli tam na ni hrubí a zlí. Takže sháníme nějakéinfo o jiných centrech.
děkuji za odpověď
1. dub 2015 ve 12:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ceník je na stránkách Arlety a aktuální info bych taky potřebovala, hlavně jak je to s minimálkou s darovanými vajíčky, nebo embryi, jestli jste to někdo podstoupil, cena je pro mě jako samoplátce zajímavá, jiná centra minimálku s darovanými nenabízí, mám to hodně daleko, proto hledám zkušenosti někoho kdo to podstoupil
wikki111 tady je ceník http://www.arleta.cz/cs/lecebne-metody
1. dub 2015 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. dub 2015 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek