Porodnice Jindřichův Hradec - zkušenosti

pommpomm1
28. říj 2020

Ahoj holky, prosím je tu někdo, kdo rodil v Jindřichově Hradci? Potřebovala bych vědět jak jste spokojené, jestli jste měli svou porodní asistentku/dulu případně jakou? Rozhoduji se mezi J.Hradcem a Českými Budějovicemi. Chtěla bych spíš do JH a tak sháním informace. Díky moc

andyna85
29. říj 2020

Ahoj,rodila jsem v Hradci 2x a vždycky jsem byla s péčí i personálem spokojená.Druhý porod byl pro mě strašně stresující,protože jsem rodila mrtvé miminko a asistentka,sestřičky i paní doktorka mě moc podržely.Doufám,že budu mít možnost v Hradci rodit ještě jednou.

gwenty
29. říj 2020

Ahoj,rodila jsem tam dvakrat,nastesti bezproblemove porody,ale nejvice mi vadilo,ze si nemuzes zvolit polohu,pouze vleze, takze jsem do tretice volila jihlavu a pro me nejlepsi rozhodnuti

terla
30. říj 2020

Rodila jsem dvakrát v JH a za mě spokojenost. Jednou předčasně v 36tt, takže jsem vyzkoušela i novorozeneckou JIP a taky spokojenost velká. Druhý porod byl horší, zřejmě kvůli špatně vedenému porodu, ale porody jsem měla oba rychlé a bez komplikací, takže těžko říci, co bylo příčinou většího poporodního zranění. No a do třetice volíme také JH.

terla
30. říj 2020

Ještě chci dodat, že jsem byla 30min ve vaně (což bylo super pro posílení kontrakcí) a rodila v pololeže na zádech. Poloha mi byla jedno

pommpomm1
autor
5. pro 2020

@terla Po zkušenostech s Hradeckou nemocnicí se toho trochu bojím. Samozřejmě každé oddělení je jiné, ale dost přemýšlím jestli JH nebo ČB

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru