• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
no leni,tak hup na to, co kdyby to fakt byla ovu :grinning: Já jí prý nemám, ale každej měsíc mezi 10-16DC mě tak bolí vaječníky a i mám ovu.hlen,ale prý neovuluju...no asi ne,když netěhotním,že :sweat_smile: :grinning:
26. bře 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já můžu klidně udělat hop na hrazdu když nemám vejcovody.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a je mi ovulka prd platná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
26. bře 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčiny,u nás je buřina a fouká vítr,přitom ještě v pět krásně svítilo sluníčko...............Leni na hrazdu neskákej.......dej si zmrzlinu ta je dobrá já mám zrovna karamelovo oříškovou a je úžasná.......přeju hezký večer
26. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,tak to mi nejak uniklo :wink: To je máš úplně pryč? Ani kousíček? :frowning2: Já už mám zas seschlý vaječníky bez folíků,takže taky nic moc. Ale hlavně,že můžem tu zmrzku,co? :grinning: My máme dneska návštěvu, tak kecáme u vínka..fajn večer. Pa a hezký víkend.
26. bře 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikdyby kousek tak neni průchodnej ,holky tak si dáme raději tu zmrzku :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, zmrzkou nic nezkazíme :grinning:
27. bře 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasňačka zmrzlinkou se nic nezkazí a ještě nám osladí život :slight_smile: :grinning:
27. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co jak se máme?????? :grinning: :wink: my asi sjedem na chatu pokrmit kočeny a obhlídnout jak se příroda připravuje na jaro ..
28. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus, já se mám unaveně..včera jsme opět měli návštěvu,takže jsme seděli u vínka...vypadá to jak když jsem alkoholička,co :grinning: ..ne ne, vínko mám jen ráda a jen v určitém množství :wink:
Zas se budu vyrovnávat s časovým posunem.nějak ten den utíká.
Jo a chci zkusit svůj první mazanec v životě,tak jsem na to zvědavá..teda jestli se dokopu doject pro droždí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. bře 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mazanec neumim ,.nedělam ,neporadim..jestli se ti povede hod sem recepis.. :wink: na chatu se nejelo ,začlo lejt a ted zase svítí oskar ,to by se z toho člověk posral ,ale zase jsem dohnala žehličkování a zašívání,takový ty hnusy ,který se mě nechtěj dělat v týdnu
28. bře 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky moc vás zdravím jsem ráda, že jste si nechali déšť a my v Č.B. měli sluníčko :grinning: Jinak nás poslali na imunologii jedeme tam v půlce května měla jsem 2 možnosti IVF do dvou měsíců nebo imuno to byl záhul se rozhodnout :slight_smile:
28. bře 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mazanec zadělanej...dělala jsem poprvý v životě kynutý těsto...kromě toho,že jsem svý ex-tchýni musela vždycky to kynutý těsto míchat...vždycky říkala: musíš míchat dokud se nebudou dělat bublinky..já měla vždycky bublin plnou pusu a těsto bylo podle ní vždycky málo :grinning: ..jooo,ta nebejvala na moderní vymoženosti typu mixér apod. :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile: ..dám pak vědět,jak ten můj výtvor dopadl.
taky mám šílenou rýmu a kašel..chytla jsem to od prcka,tak tu už chrchláme dva a myslím,že se brzo přidá manžel.
barabasku: určitě ses rozhodla správně!
28. bře 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kynuté těsto umim, ale nedělám :grinning: mám na to lidi :grinning: mamka a přítelova teta tak vždy máme 2 mazance, a na vánoce 2 vánočky :grinning: :grinning: :grinning: nemůžeme nikoho urazi :grinning:
28. bře 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kynuté těsto dělam občas,ale mixeruju ho ..by mě upadla ruka z toho míchání :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jinak bar myslím ,že se srozhodla velmi dobře ,podívej na mě já to riskla ,škoda peněz a embroušů...
28. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mazanec hotovej! Vzhledově žádnej zázrak,tak doufám,že aspoň chuť manžela omráčí :grinning: :grinning: :grinning: Dobrou!
28. bře 2010 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kingus no tak bvidíš ..ty bláho a tzo je jako co..to kynutý těsto vytvaruješ do bochana a pečeš ? nebo mi to nějak popiš polopaticky ..
29. bře 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holčiny!všechny vás moc zdravím,koukám jak jste se tu daly na pečení.............já tentokrát nepeču maminka dělá v pekárně a přinese mi dva máslový mazance,tak letos to mám bez práce...........od dneška mám 14dní dovči a pak hurá do práce po 3 měsících....to bude opruz .............jen doufám že brzo půjdem na IVF,a budeme bojovat za mimíse.......
přeju všem hezký den :slight_smile:
29. bře 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mazanec omráčil manžela natolik,že z toho dostal horečku :grinning: ...no má 37,5,ale je "na umření"...holt chlap!
leni, hnětala jsem růčo fůčo o stošest, až jsem se zapotila :sweat_smile: , po vykynutí jsem ještě hnětala na vále až jsem vytvarovala bochánek!...myslím,že jsem to dělala poprvý a naposled, příště si ho radši koupím. Ale navnadila mě sousedka,tak jsem to chtěla zkusit.
lali, musíme se věnovat i jiným tématům,aby nás z toho nepiclo :wink: A neboj, 3měsíce utečou jak voda a pak už to určo vyjde!!!!!
29. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasný že se musíme věnovat i něčemu jinýmu,jo a uteče to jako voda máš pravdu......ty mužský taky nic nevydrží..........tady je vidět že ženský jsou silnější než mužský a taky toho víc vydrží,oni už jsou na umření při teplotě..... :grinning: :grinning: :slight_smile:
29. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm ručo fučo se u nás asi konat nebude ,asi na to peču :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: koupíme beránka
29. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
měla bys mít doma vladíse ten jak má rýmu ,je konec světa a jak mačká ty slzy z očí ..jak natáhne nudli ,mám chutě mu jí natáhnout po hubě ..rozčiluje mě to jak se lituje :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten kdyby měl jít do artu na výkon tak by asi nešel
29. bře 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to jsou mužský,hrdinové ještě že nemusí rodit...................to by byl konec světa
29. bře 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,ten můj na tom neni o moc líp..celej den včera hekal a když jsem se zeptala,jestli mu něco je,tak prej nic...tak jsem ho poslala ven s prckem...no a vecer uz lezel s tou velkou horeckou :grinning: Nesnasim,když chlap heká :angry: ...ještě rodíme my ženský, chlap by se z toho po... :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kingus toje fakt chlapby se z toho po...................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak bych jim naordinovala dvojitej klystýrek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,aby se nepo... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to by se právě po...............ještě víc,ty jim ale přeješ................ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
lali víš jak ,přej a bude ti přáno ..co je to dvojitej klystýrek oproti dalším nechutnostem...
30. bře 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to máš Leni pravdu................. :grinning: :grinning:
30. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, teda dneska žádný zprávy jak se máme?? Já jsem od včera hotovson. Přijela jsem ze služebky v 7h a to jsem ráno vyrážela po 4h, před chvílí jsem přišla ze cvičení,takže toho mám fakt plný kecky. V práci mě to se...Doufám,že se co nejdřív zadaří těhu :wink: ...trochu naivní,co? :grinning:
31. bře 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek