ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

jara
31. kvě 2010

Lali, děkuju moc!!! Ještě uvidíme, jak dopadnu na ultrazvuku...
Holky, v kolik se chodí na krev do Artu. Sestra mi říkala, ať přijdu mezi 9:30 - 10:30, ale nejsem si jistá, jestli jsem se nepřeslechla. Lali, v kolik jsi tam byla Ty? A mezi 11-12 hod ultrazvuk.

jara
31. kvě 2010

Jaru, a řekli jste to rovnou i rodičům nebo jste počkali až po krvi a ultrazvuku?? Nevím, jestli už to mám na ně vybalit nebo raději vyčkat, kdyby náhodou...ale naši vědí, že jsme podstoupili IVF a čekají na výsledek.

kinguse
31. kvě 2010

jara moooooooc gratuluju a přeju,ať se vše vyvíjí tak jak má a všechno je OK 😉 Jééé,já mám tááááákovou radost i za tebe!!
A jestli říkat rodičům???...myslím,že bych to asi nevydržela,i když rozum by velel počkat do UZV 😀 ...takže jsem asi moc neporadila,co? 😅
Na mě posl.dobou padaj šílený depky, že už mít mimčo třeba nikdy nebudu...vím,že jedno mám a jsem za něj strašně ráda,ale nějak se mi nedaří smířit s tím,že nebudou tou vysněnou matkou pluku,co jsem vždycky chtěla být 😀 ..ach jo,holt člověk míní osud mění.
Tak se držte,já zas mažu na školení do Prahy.

jaru30
31. kvě 2010

Jara, naši taky věděli o IVF od začátku.
A já jsem hrozná držka a rodičům jsem to řekla hned, jak vyskočily //. Samozřejmě s tím, že to ještě vůbec nemusí nic znamenat a že skutečně radovat se začneme až po 3 měsících 🙂

Skoro-tchýně se to dozvěděla hned po utz, kdy jsem jí ukazovala tu mrňavou tečku. Hrozně to obulela. Doufám, že radostí 😉 😀

Skoro-tchán je vůl. Jemu jsme to říkali, až po těch 3 měsících, když přišel se svojí novou ženou na návštěvu, kde jsme jim to slavnostně oznámili. Zatímco ona se radovala, on ani nehnul brvou. Fakt. Nic!!! 😠 Jak kdybysme nic neřekli, úplně to přešel bez jedinýho slova. Tak mě tenkrát tak moc nasral a i my to bylo líto, že od té doby na něj taky kašlu a už k nim na návštěvu nechodim. Za celý těhu se přítele ani jednou nezeptal, jak se Matýskovi daří, nic. Tak ať si políbí.......

lenkacar
31. kvě 2010

holky jste mi měly říct že volam na polikliniku a ono je to kamsi přestěhované .. 😕

lalina846021
31. kvě 2010

Jara já tam byla v 8 a v jedenáct na UTZ.

lalina846021
31. kvě 2010

Leni já myslela že to víš,je to v mladém,kousek za kolejema,nově opravený barák po pravé straně,určitě to najdeš,platí se 3O Kč poplatek jinak nic a musíte tam být oba,vemou vám krev a popovídají si s váma,nejdřív sestra a pak doktor.............. 🙂

lenkacar
1. čer 2010

nevim to každej řikal jenom u Čutky a i číslo jsem dostala staré a i na pc je staré 😕 ,no to bych se nedovola nikdy ..nevim kde to je ..snad to najdem na netu ..prej je to Novohradská

jaru30
1. čer 2010

Ahojky,
Leni neboj, to v pohodě najdeš!! 🙂 ten barák je novej, kousek za kolejema, hned u silnice s obrovským nápisem. Je k nepřehlédnutí 🙂 Přímo před ním je myslím točna autobusů, nebo zastávka. A taky malý parkoviště.
Prostě jakmile přejedeš koleje, tak po cca 300 metrech? koukej do prava a nemůžeš to minout. Ať se daří! 🙂

jara
1. čer 2010

Ahoj kočky, tak čárka dneska krásně zesílila!!!! 🙂 😵 Mám radost...

lenkacar
1. čer 2010

co já vim kde jsou koleje?to bude na vladísovi toto,jsem domluvená že se zastavim v artu pro žádanku a pojedem tam ..asi se taky přejmenuju na něco jarního a půjde to hned samo-- 😵 no vidíš že sílí bude to v poho

kinguse
1. čer 2010

leni, určitě to najdeš (http://www.clg.cz/), v ČB směr N.Hrady a přijedete k tomu,je to fakt hned u silnice a jak psala jaru30,tak je u toho točna autobusu a parkoviště.
jara,to je fakt super,jsem zvědavá jestli tam bude jedno nebo dvě??? 😀 😀 😀
dneska mi zas malej říkal,jak chce brášku a jak nám ho musí "vyrobit" sousedka,protože ty miminko mají,tak jí to jde,když mě ne 😀 ...ty děti jsou fakt krásně upřímný!!
lali a co ty?..makáš, makáš,co?! A barák stavíte novej nebo přestavujete?

lalina846021
2. čer 2010

ahojky
Kinguse přestavujeme starou barabiznu,zatím stále bouráme a vyvážíme sutinu,z baráku nám už zůstaly jen obvodové zdi 😠 😖 ale až to opravíme tak to bude super baráček

jara to je super jen ať to tak pokračuje už se těším na fotečku bublinky z utz 🙂

jara
5. čer 2010

Čau ženy, tak jak užíváte sobotního rána? Je tam nádherně. Asi si vyperu jednu várku prádla. Odpo přijede na návštěvu ségra s přítelem, tak se moc těším.

Lali, prosím Tě, jak jsi to měla s tím špiněním po Ketu? To ti do poslední chvíle ukazoval test dvě čárky?? Ta testovací byla stejná jak ta kontrolní?? Nějak se mi to honí teď pořád hlavou...

Jinak nemáte náhodou stránky na těhu trika, jak mají na sobě vtipné nápisy, jako např. Nerušit, jsem na houbách, atd. Zatím to chcijen omrknout. 😉

lalina846021
5. čer 2010

ahojky jara
já to měla s tím špiněním všelijak,nebylo to nějak silné a dr.mi řekl že to může být že si mimísek dělá místečko,nebo se uhnízďuje.........pak jsem začala krvácet sice málo ale špinění už to nebylo ☹ 😔 .........nad takovýma věcma vůbec nepřemýšlej 😠
čárkami postupně sílila i HCG ale bohužel....................nebylo mi přáno....................už na mě zase padá depka,všechny moje kámošky jsou těhotné i když třeba ani nechtěly,nebo se snaží jen chvilinku..........ach jo 😔 😔 ☹ ............tak třeba se na mě taky štěstí jednou usměje 🙂
o stránkách nevím
mocinkymoc ti držím pěstičky a přeju tihodně šťěstíčka ať vše vydrží až do zdárného konce............. 🙂 myslím na tebe i na mimíska ať se u tebe drží zuby nechty 😀 😀 😀

jara
6. čer 2010

Ahoj Lali,
já vím, že o tom člověk nemůže moc přemýšlet, ale ať chci nebo ne, tak mě to stejně tu a tam napadne. Ale neboj, určitě se nijak nenervuju. Prostě si říkám, že bych teď stejně nic neovlivnila, takže jsem v klidu. Pro mě byl největší stres injekce do stehna a pak čekání, kolik vajíček se vůbec oplodnilo. Pak jsem si to užívala...což dělám do teď. 😉

Testovací čárka už je stejně silná jako kontrolní. Jsem 16. den po ET. 😉 Holky, jsem zvědavá, jestli je tam jedno nebo dvě.

Jinak Lali, já vím, že je to hrozně těžký, taky na mě padaly depky, když všichni okolo vesele těhotněly, jen já nic. Pro mě IVF byla poslední štace. Prostě jsem si řekla, že to je poslední, co pro mímo můžu udělat a když to nevyjde tak na všechno prdím a budu si užívat života. Tak nějak jsem byla se vším smířená a odevzdaná. Nestresovala jsem se, že se nechci vrátit do práce, naopak mám super práci a vlastně když jsem řekla jedné kolegyni a řediteli o všem, čím procházíme, tak jsem pocítila úžasnou oporu a nesmírně se mi ulevilo. Pořád jsem to tutlala a vnitřně se užírala, vlastně zbytečně...protože všichni v okolí, kteří to vědí, nám drží palce a cítím, že to s námi prožívaj. A vím, že kdyby se něco potento, tak jsem si jistá, že v tom zármutku bych nebyla sama, že mám kolem sebe lidí, kteří mě mají rádi a který by mě psychicky podržely.
Prostě v tom srabu poznáš pravé přátele a třeba Tě mile překvapí lidé, do kterých bys to nikdy neřekla.
A HLAVNĚ: JEDNOOU TO PROSTĚ PŘIJÍT MUSÍ!!! 🙂

Jo, a nedělej tu blbost, aby jsi se kvůli tomu, že nemáte dítě podceňovala. Já jsem to dělala a teď vím, že to byla kravina. Prostě zas máš jiné přednosti...a že jich určitě je!!! 🙂 Už jen to, jak člověk z této zkušenosti načerpá a vyjde posílen. Já všechny ženský, co projdou tím celým kolotočem IVF /a ještě několikrát!!/ naprosto obdivuju! Fakt hluboce smekám před vaší statečností, úžasnou trpělivostí a neskutečnou duševní silou! Protože tohle není pro slabé nátury!

Ženský, tak se držte a věřím, že těhubacil se bude šířit dál! Tomu prostě nezabráníte! 😉 😀

kinguse
6. čer 2010

ahoj holky, teda to byl krááááásný víkend,co! My byli v sobotu na pivních slavnostech...já teda jak řidič, byli tu manž.rodiče a brácha a mě se nechtělo ject busem...jsem líná,co mám to auto 😉
jinak lali,buď v klidu,taky poslední dobou propadám skvělým depkám co se týče mého těhu...hrozně mimi chci, do toho řeším,že nevím,jestli mám jít do darovanýho vajíčka..prostě furt dokola.....ale ty hodiny uvnitř se snad utikaj!!!!
jara, moc moc moc přeju,ať vše dotáhneš do zdárnýho konce..PORODU!!!!!...ťuk,ťuk,ťuk...neboj,zaťukávám,abych to nezakřikla!!! 🙂

lenkacar
7. čer 2010

čus holčinky ,my v pátek byli na tý genetice a po práci hned na chajdu a dneska ráno odjíždíme na dovku ,tak už se mi nechce spát ,páč furt přemýšlim jestli mám vše sbaleno,tak jsem si šla radši lakovat nehty a zrovna jde net ,tak na všechny mrknu než zmizim..jara zatim to vypadá moc dobře 😉

jara
7. čer 2010

Kingus, děkuju moc...no bylo nádherně!
Leni, tak hezkou dovču...pak poreferuješ, jak se líbilo.

jara
10. čer 2010

Jen co vykoukne sluníčko, tak tady pusto a prázdno. 😉 Lenča si užívá na dovče, Lali maká na baráku a v práci, Kingus se zajíždí v práci...a já se ze zoufalství dala do háčkování... 😅

Zítra jedem do Artu na HCG a UTZ, tak držte palce.

Co Bar a Suvik? Už se tady dloouho neukázaly?

kinguse
10. čer 2010

ahoj jara a ostaní,je to jasný, venku sluníčko,tak nebudem sedět u PC...ale ty musíš odpočívat,tak nakoukneš..ale neboj,já se někdy večer taky dostanu 😉
Držím palečky at to zítra všechno klapne!!!!
Holky,zítra vydržte to horko,co nás čeká,ale užijte si ho. paáááá

barabasek
11. čer 2010

Ahoj holky sluníčko krásný, ale 33°C v práci opravdu opruz ☹ Jinak nám přišli výsledky z imuna jako každému doporučen prednison ten předpisují jak na běžícím pásu.

lenkacar
13. čer 2010

ahoooooooooooooooooj máte mě z5 z dovolené...jak se tu všici máte?už je někdo těhotnej?já si volala na imuno jak mi nabírala navíc ty krve a řekla ,že mám přechozenou ureaplazmu,nebo co ..musim mrknout na net co je to zač ..jináč výsledky za týden na tu alergii,no bar mě jenom utěšilo ,že prej to každýmu nenajdou 😒 ,no nevim a co ta genetika ,tu máte?jaro tak co utz?

jara
13. čer 2010

Ahoj Leni, jaká byla dovča???

UZT super. Měla jsem 10.000 jednotek. Michálek prý, je to nějaký vysoký, vypadá to na DVOJČATA...no a fakt tam JSOU!!!! To mě picni. 😀 🙂

jara
13. čer 2010

Docela mě vyděsil...začal mluvit jen o rizicích a prý s mojí postavou /166 cm a 51 kg/ si to vůbec nedokáže představit. Termín porodu mi určil na 11.2.2011, ale prý mám počítat s lednem nebo prosincem...

Jinak se mám šetřit. Ale je mi dobře, nezvracím, ťuk, ťuk, ťuk, jen trochu cítím prsa, hlavně v noci, trochu se zadýchávám, když jdu rychleji, jinak pohoda.

jara
13. čer 2010

Za 14 dní jedeme na srdíčka! Tak bude snad všechno ok. 🙂

lenkacar
13. čer 2010

no nekecej tak to mocinky gratuluju!!!!!!!!!!!!!ty jo dvojky už tu dlouho nebyly ..tak to se naparoval ne? stvořitel Michálek..tak jsem našla tu ureu ,je to pohlavním stykem přenosný ,nějakej hajzl ,no a mě prej na to nic nedaj ,páč to mám už chronický a mám na to vytvořený protilátky ..a ze stěru mi to vyšlo nega a z krve pozit..jo kdoví co v sobě nosíme a nevíme to ..když se tyhle náběry normálně nedělají .. 🙄

lenkacar
13. čer 2010

jináč dovka vyšla super, teplotní rekordy ,jsem se i žahla a to tak ,že jsem se celá opupínkovala ,už jenom alergie na slunce mi scházela a teď už jsem kompletní 😝 byli jsme v chatce a měli jsme to i s jídlem a chodili jsme po památkách ..

jara
13. čer 2010

Leni, a to jste byli tady někde po Čechách? My máme už zaplacenou dovču do Itálie s partou na kolech, ale vypadá to, že nikam nepojedem....

Hele, vůbec se nenaparoval, naopak pořád mlel o rizicích a že by s manželkou dvojčata nechtěl, jaká to jsou rizika, jak pro děti, tak i pro matku...měla jsem nakonec z toho pocit, jako kdyby to byla tragédie, že čekám dvojčata. 😒 dokonce jsem se přistihla i při myšlence, že jsem si měla dát jen jedno, ale já o tom nějak moc nepřemýšlela, prostě jsem brala 2 jako mnohem vyšší šance, ale nějak mě ani nenapadlo, že bych se vešla do těch 10% pravděpodobnosti, kdy se zahryznou obě dvě....Samozřejmě jsem šťastná, také se bojím těch všech rizik a tak, ale rizika máš i u těhotenství s jedním dítětem. Prostě to beru tak, že to tak mělo být a hotovo.

lenkacar
13. čer 2010

to chápu ,skoro by ti zkazil radost viď..no a kde nejsou rizika .. 😎 my jsme byli na moravě u vranovský přehrady,počasí vyšlo..ty kola čoveče asi počkaj 😎