ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baronek
22. črc 2010

Já jsem z jedné vesnice u Kaplice.

dashi
22. črc 2010

Jéé v Kaplici jsem se narodila a mám tam pár příbuzenstva 😉 a v Besednici babičku.

baronek
22. črc 2010

@dashi tak to je dobrá náhoda

suvik
22. črc 2010

macinaz vítám tě tady 🙂 🙂 🙂
patřím do kategorie: idiopatická sterilita, mám za sebou diagnostickou laparoskopii, léčbu na imunologii v Praze-Podolí, 4x IUI, 1x IVF+ ET bohužel neúspěšné, ale z něj na nás ještě čekají 2 mrazáčci

kinguse
22. črc 2010

ahoj macinaz i ostatní, tak já se řadím do 1% žen do 40let s předčasným přechodem (mě je 32!).Jedno dítě v 28 bez problémů,přirozeně na první pokus 🙂 a teď už 2roky snažení a léčby s hormonama..jediná možnost - DÁRKYNĚ vajíček!!! Takže IUI,IVF..prostě nic takovýho jsme zatím neabsolvovali. Čekáme na dárkyni.
Jinak Kaplici taky znám,i okolí, já mám segru a spoustu příbuzných ve Velešíně a kousek odsud i svého exmanžela 😀
Holky dneska jsem jezdila se šéfem a bylo to děsný...on je fakt workoholickej magor 😖 Vedro na chcípnutí a on mě furt honí po doktorech,abysme toho udělali co nejvíc..ono by se to taky nepo... 😀 Tak si holt udělám volnější pátek 😎

baronek
23. črc 2010

Ahoj ženský, tak dneska se v práci neuvaříme, to je fajn. Navíc jdu dřív domů, tak to bude rychle utíkat.
Kingu a když se čeká na dárkyni, tak si můžeš napsat nějaké požadavky? Myslím třeba, že nechceš dárkyni se zvláštní školou apod. Tohodle se totiž bojím, kdyby nás čekali dárcovské spermie 😝

lenkacar
23. črc 2010

baronku oni je berou jenom sš nejméně ,myslim ,že většina je vš.. 😵 ty jo asi půjdu do dárce ,nějakýho fešáka ,modrookýho ,jsem chtěla napsat modrovlasýho 😀 a černovlasýho ..chytráčka .. 😵
😀

kinguse
23. črc 2010

baronek: já se sice zmiňovala,že bych chtěla dárkyni se stejnou krevní skupinou a typově mě podobnou,ale jestli to dodrží,to nevím 😒 Když máš požadavky,tak se o to dýl čeká! Ale jak píše lenka,většinou jsou dárkyně a myslím i dárci, min. sš vzdělání!

lenkacar
23. črc 2010

😨 😀 😀 😀 holky hlavně že ta možnost vůbec je .. 😉

baronek
24. črc 2010

Tak to je dobrý, ale chtěla bych taky dárce se stejnou manželovo krevní skupinou 😒 Ale nakonec je to vlastně jedno, co? Hlavně že bude mimi 😉

cajovna
24. črc 2010

ahoj holky, já jsem byla v Táboře u léčitelky, je to moc šikovná paní, doporučila mi ji kamarádka, která sama nemohla dlouho otěhotnět. Mrkla na mě, řekla mi co mi je a co se s tím dá dělat, dala mi nějaký bylinky a bylinné tablety, tak to poctivě zobu asi 3 týden a krásně jsem splaskla, dokonce už jsem i kilčo shodila 😀 začíná se mi vracet vizáž jakou jsem měla před 1. IVF (o tom 2. IVF už ani nemluvím ☹ ) Kdybyste ji chtěli vyzkoušet tak mi nechte zprávičku a já Vám na ni napíšu telefon 🙂

kinguse
25. črc 2010

ahoj cajovna, ja uz mam eru bylinek a ruznych pokusu za sebou a nic mi bohuzel nezabralo ☹ Ale je spousta holek,kterym to pomohlo,takze samozrejme neodsuzuju. U me je asi ocividny problem,kdyz proste dojde k prechodu,tak je to bohuzel nevratny...a skoda,ze to u me bylo taaaaak brzo...ale musim hledat pozitiva..nepocitovala jsem temer zadny navaly 😀 ...i kdyz bohuzel to ma vic tech negativ.
Preju hezkou nedeli. 😎

baronek
25. črc 2010

Já zase zkoušela čaje od léčitele Jonáše, taky to nebyla levná záležitost 🙂 Ale spíš jsem měla nasadit něco manželovi 😝 Teď už ale počkáme na vyjádření doktorů a pak možná zase něco zkusím, protože přírodní medicíně docela věřím 😒

baronek
25. črc 2010

Ahoj holky, tak jsem byla dneska na borůvkách a musím říct, že to bylo super odreagování 😒 V týdnu musím jít ještě jednou 😕

lenkacar
25. črc 2010

čusík..mě by třeba zajímalo co ta léčitelka dokáže říct a jestli jsi jí musela něco říct ,co tě přivádí.. 😉 já do lesa nelezu ..bojim bojim klíštáků

kinguse
26. črc 2010

ahoooj holky,kde jste kdo??? 😒 mě malej už opět marodí,zas prozměnu angína,to je furt něco. A já abych nebyla pozadu,tak mě v krku začíná bolet taky.A to měl být celý týden na hlídání u babičky. Zítra musíme k dr pro antibiotika, štve mě to,už máme od začátku roku ATB po páty..to je děs. Ale angínu bez ATB si asi radši nelajznu.
jinak baronek,já bych se sbíráním borůvek fakt neodreagovala 😝 ..pro mě byl nadlidskej výkon v dětství nasbírat kelímek od táboráčku (pamatujete si ho 😀 ?)...a k dnešnímu dni se to moc nezměnilo 😀 😀 😀

provence
27. črc 2010

ahojky,
tak jsem se vrátila z dovolené a úspěšně se zapojila do pracovního procesu. Holky krácely jste po Dphereline? Já začala o víkendu a nezdá se, že by to ustalo.

baronek
27. črc 2010

@kinguse Angíny teď řádí, ten můj ji taky má a když marodí chlap, tak je to horší než dítě 😀 K doktorovi ale samozřejmě nepůjde 😠 Včera jsem byla i na houbách, ale po víkendu je to vysbíraný od chatařů. Něco jsem našla, tak jsem udělala hned bramboračku a dneska jdu zas na borůvky 😲 Prostě to mám jako relax, včera jsem ale měla jedno klíště 😨

baronek
27. črc 2010

A co Suvík? Už jsi byla v Artu a co ti řekli?

cajovna
27. črc 2010

@lenkacar Nic jí říkat nemusíš, záleží na tobě, správný léčitel pozná, kde máš jaký problém 🙂 ale když jí to řekneš tak nic nezkazíš. Mě dokonce řekla, že mám v osudu 2 děti 😉

cajovna
27. črc 2010

@kinguse ahoj, já jsem byla o víkendu na borůvkách podruhé v životě a musím, říct, že poprvé to byla katastrofa, teďka už to celkem šlo, nejhorší bylo nasbírat dno od hrnečku pak už mi to celkem přibývalo 😀 ale je fakt, že jsme sbírali asi jen 1 l aby bylo tak něco málo do pusinky, ale na kšeft bych to sbírat nechtěla sice vím, že na to používají nějaký hřebeny, ale i tak to musí být pořádná fuška

kinguse
27. črc 2010

@cajovna jenze tema hrebenama ty borůvky jen ničí. O víkendu bych taky ráda vyrazila do lesa,ale spíš na houby,doufám,že něco poroste,když je teď k tomu ideální počasí.
Malej má zas antibiotika,letos už po pátý 😒 Ale angína bez ATB asi nejde vyléčit,co? Nebo jakej na to máte názor?

baronek
28. črc 2010

@kinguse Já na angíny taky docela trpím a bez antibiotik se mi hned vrátí, takže s tebou jedině souhlasím 😵

macinaz
28. črc 2010

Ahojky,koukám,že máte téma angínu,já ji zatím v životě snad neměla,nevím,možná jako dítě jo.Malej jí zatím neměl a doufám,že se nemocem bude vyhejbat.
V pondělí jsme byli na výletě v zoo,malýho jsem od taď němohla dostat,moc se mu tam líbilo a hlavně ty prolejzky a takový vláček co po zoo jezdí,druhý den tam chtrěl znova. 🙂

baronek
29. črc 2010

koukám, že tady řádí nemoci nebo dovolená, že sem nikdo nechodí 😅 😕 😀

baronek
29. črc 2010

@macinaz teď vám přeje počasí na výlety, tak si to užívej 😀

macinaz
29. črc 2010

baronek : zrovna sedíme doma,dneska nic vplánu není,ale na dovču jedeme příští sobotu,asi na deset dní.Aspoň vypadneme z bytu a bude klid od sousedů 🙂 😉

baronek
29. črc 2010

@macinaz to se tak někdo má, já mám dovolenou za sebou, ale bohužel byla pracovní 😝

baronek
29. črc 2010

@macinaz a jak dlouho teď chodíš do Artu?

macinaz
29. črc 2010

Teď jsme teprve začali,takže v září jedu na krevní testy,utrazvuk a možná mi hned dají léky,podle vyjádření Michálka a v říjnu začne stimulace.No doufám,že se to nebude prodlužovat,sice bych už mohla na tu krev teď,ale chci začít někdy na podzim,aby se malé narodilo v létě jako náš prdík 😀