• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@dashi Ta embryoložka asi není normální, né?
23. zář 2010 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashi jasný, že je narváno, každá chceme otěhotnět do Vánoc :grinning:
23. zář 2010 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Lenkacar, jo taky mi přidali ty do svalu na 3 dny, 1. mi píchla sestřička, 2. jsem si píchla blebě moc pod kůži, takže boule jako prase štípalo to celej den a pak modřina jak ďaš, ale 3. už jsem píchla jak profík. No holky, myslela jsem si že to taky nedám, ale pero je v pohodě :wink:
No o hyperstimuláku jsme se dozvěděly, taky až od sestřičky, jako to probíhá a jak to poznáme :unamused: To ti taky dopředu nikdo neřekne na co se připravit a co může následovat :frowning2:

Lenkacar a ty máš začít stimulovat, či co?
23. zář 2010 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashi A upozornili tě na to, že máš hodně pít? :astonished: a jak pokračuje baráček?
23. zář 2010 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek no na baráčku, jsme se teď zastavili. Ale snad to do příštího jara/léta dáme dohromady :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to někam moc časově náročný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: Práce, lítání po doktorech, barák, pendlování mezi Budějkama a Vysočinou.
23. zář 2010 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar 5 pokus náš vyšel kolem 65 ticíc,neměla jsem prodlouženou kultivaci embrií,takže o to levnější.Ale bylo to před 4 lety,tak doufám,že ceny budou snad stejné :unamused:
23. zář 2010 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky vám zaváděli embria při vědomí?Že by to změnily,no jsou stále nové metotody,tak se není čemu divit.

Zítra jedu do Artu,konečně na tu krev,takže když všechno proběhne dobře v polovině řína začínám :grinning: Huráááá
nemůžu se sice dočkat,ale začínám mít i obavy.Malej je přeci jenom vytouženej a když se to povede,tak aby nebyl nějak odstrčenej.Stále se mi motají v hlavě otázky,jestli si nemám nechat jenom jeho a dát mu všechno :pensive: .ale vždycky jsem si přála 3 děti.Mám prostě strach.
23. zář 2010 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@macinaz tak vy jste jim dali už pořádnej balík :grinning: Budu moc držet pěsti. a už se dostavila MS?
23. zář 2010 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@macinaz odstrčenej určitě nebude, toho se neboj :grinning:
Tak to budeme stimulovat přibližně stejně, tak si budeme držet pěsti navzájem :slight_smile:
23. zář 2010 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@macinaz jo embria Ti zavedou při vědomí, kontrola je ultrazvukem,dokonce je můžeš vidět na monitoru :slight_smile: Odběr je klasika v narkoze :wink:
23. zář 2010 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashi a jaký den se budeš poprvé testit?
23. zář 2010 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek test zkusím možná v pondělí, jestli si vzpomenu :sweat_smile: jelikož si "těhotenství" zatím nějak neuvědomuju, občas mě teda píchne v podbřišku jako při MS, jo a bolí mě strašně prsa :wink: . Jinak Michálek říkal nejdřív 10 den :dizzy_face: že dřív to nemá smysl, ale zvědavost je velká :wink:
23. zář 2010 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashi tak v pondělí na tebe budu myslet :grinning: a držet moc pěsti :angry: Na jiných diskusích holky psaly, že maj natelklý prsa a bolí :sweat_smile: tak je to normální :wink:
23. zář 2010 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashi mě vždycky zaváděli embria pod narkouzou,tak chci vidět,jak to bude teď. :wink:

@baronek no tak aby jsme se tam nepotkali :grinning: určitě to zvládneme obě a budeme mít pěkného ježíška :wink: :slight_smile:
23. zář 2010 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
23. zář 2010 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
cože pod narkozou? mě je zaváděli 3krát a pokaždé při vědomí.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2010 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky!Všechny vác moc a moc zdravím po tak dlouhé době.Ani vás nějak nestíhám dočítat..........konečně mi to vyšlo vám taky napsat.Baráček se nám rýsuje už čekáme na krov ,ale mimčo se zatím neobjevilo :unamused: :frowning2: ..........hold nám není zatím přáno,ale nevzdáváme to...........příští rok chceme skusit znovu umělé oplodnění tak snad se na nás štěstí otočí a přeju to všem snažilkám,aby se na ně taky štěstíčko pousmálo :slight_smile:držím pěstičky......
23. zář 2010 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
lali....mooooc zdravím a přeju,ať se to štěstíčko tako pousměje :wink:
dashi..tobě taky držím palečky.
No,já jdu do ARTu př.pátek,tak jsem zvědavá. Teoreticky by měli mít dárkyní a do cca 3-5dnů by se mělo zavádět..ale těžko říct,jestli to bude tak jak si představuju a hlavně,jestli budu mít v pořádku narostlou sliznici,aby se to dobře uhnízdilo. Teď beru Estrofem s Prednisonem,tak uvidím,jak mi to tu mojí sliznici nabuší :grinning: ..musím si tam udělat pořádný hnízdo :grinning: :grinning:
23. zář 2010 ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý ráno holky, kolikátý den po ET jste testovaly?
24. zář 2010 v 07:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky já se přiznám že od 8 dne jsem to zkoušela ,lepší je 10 nebo 12 aby tam byl duch
24. zář 2010 v 07:40  • Odpověz  • To se mi líbí
co dashi chystáš se testovat?
24. zář 2010 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar no láká mě to, ale asi vydržím do příštího týdne :wink:
24. zář 2010 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashi já bych se taky snažila vydržet s testováním co nejdále, ale jak se znám, tak budu testit co nejdřív a pořád :angry:
24. zář 2010 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@macinaz jestli se tam potkáme, tak na tebe houknu, podle fotky tě snad poznám :grinning:
24. zář 2010 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek tak jsem dnes byla v ARTu a jedeme tam 7.10. na UZ tak uvidíme co dál.Klidně na mě houkni,když mě poznáš :grinning: vadit mi to nebude,určitě sebou budu mít i toho svojeho roštáka,jeslikož nemám v týdnu hlídání,takže bude absolvovat vše se mnou :slight_smile:
24. zář 2010 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@macinaz já bych tam měla být v podobném termínu :grinning:
A zatím ti vzali jenom krev nebo ti už něco nasadili?
24. zář 2010 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek zatim jenom krev a asi příště už si odvezu injekce
24. zář 2010 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@macinaz takže toho sedmýho bys už začla se stimulkou? A máš dlouhej nebo krátkej protokol?
24. zář 2010 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek já budu mít stopro krátkej protokol a asi i stejný léky,jako když jsme se pokoušeli o Davídka.Stimulovat začnu až dorazí další menz. jenom budu mít léky připravené už doma.Michálek říkal,že to bude asi stejné jako ten poslední pokus,protože se to povedlo,takže už budu mít i schválené léky,tedy jestli krev nedopande špatně :unamused: (vždycky jsem si pro léky jezdila,těsně před menz.)tak teď aspoň ušetřím jednu cestu :wink:
24. zář 2010 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@macinaz tak to je dobrý, když ti dají léky dřív :slight_smile: Hlavně, abys to dostala včas a nečekala navíc zase celý týden :astonished:
Termínově na tom budeme opravdu podobně :slight_smile: když já mám dlouhý protokol :grinning:
24. zář 2010 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek