ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
25. zář 2010

ahoj,takže bys ráda dvojky?a ty jména to je po tobě a manžovi?dřív jsem měla ve jménech jasno a ted už nevím..

baronek
26. zář 2010

Jejda, mně by dvojky taky nevadily 😀 Já bych měla radost z dětí a manžel z prsou, když už to píšeme takhle 🙂

Já se rozhodla, že výběr jména nechám na manželovi, zaslouží si to 😎

duschankova
28. zář 2010

ahoj holky jména nejsou po mě a manželovi já jsem Pavla a manžel je Jan, ale oni miminka v letě stejně asi nebudou, protože jsem dostala v neděli menzes takže tím je to pohřbeno. dneska mám narozeniny 25 takže si dovedete předtavit, jaké to jsou asi narozeniny s takovým zklamáním. Krásný den ahoj

macinaz
28. zář 2010

@duschankova Ahojky to je mi líto,že se to nepovedlo,určitě se miminek dočkáte.Jinak vše nejlepší k narozeninám,i když jsou určitě smutné.

lenkacar
28. zář 2010

@duschankova sakryš to je nemilé.. 😖 😔 ,nebud smutná ..

baronek
28. zář 2010
kinguse
28. zář 2010

@duschankova to je mi líto, ale nesmutni, příště to určitě vyjde 😉 Mimochodem, vše nej,nej,nej ke čtvrtstoletí!!! 🙂

dashi
29. zář 2010

Ahoj holky, tak mám nervy jak blázen ☹ 8 den jsem začala špinit a spustilo se mi trochu víc krve ☹ No, Dr. říkal že je to prý normální, tak jsem volala do Artu a zatím nic vysazovat nemám a počkat do pondělí, kdy to bude 14 dní. No 8. den jsem udělala testík 😉 a byla tam slabší čárka, dnes jsem testovala taky byla trochu silnější, ale nevím nevím ☹ 😒 A začalo mě bolet strašně v kříži, je to normál nebo je to předzvěst začínající MS?

lenkacar
29. zář 2010

dashi znamenat to nic nemusí,ale opravdu klidná budeš až z krve.. 😉 držím pěstičky ,nějakou těhuli tu potřebujem

dashi
29. zář 2010

@lenkacar jsou to teda nervy, ještě že jsem v práci a nemusím na to pořád myslet. A na těch testech nemůže to být ještě reakce na léky?

lenkacar
29. zář 2010

to už ne ..krvácet můžeš i že je překrvená placenta ..to je různé..hlavně na to moc nemysli ,stejně se budeš akorát nervovat

lenkacar
29. zář 2010

dashi a jak jsi byla po transferu dlouho doma?a po opu?

dashi
29. zář 2010

@lenkacar já byla doma 3 dny, v den co mi to dělali a pak ještě 2 dny + víkend. A můžu ti říct, že jsem byla ráda, břicho mě bolelo , středu jsem prospala a ve čt, jsem se ploužila, břicho bolí.

duschankova
30. zář 2010

@dashi ahoj ahoj 🙂 tve rdky me dostaly az mam slzy v ocich. niceho se neboj to je miminko 🙂 urcite kdyz mas dva testy pozitivni a mirné spinení to se stává, ale nesmí to byt vylozene ms jako jsem dostala já, ale také to nevzdávám a doufám v zázrak. Držím pestičky a hlavne se niceho neboj a moc moc se setri!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

dashi
30. zář 2010

@duschankova a tobě začala MS? a na testu se ti nic neukázalo?

duschankova
30. zář 2010

@dashi ahoj dashi jo MS mi zacala uz v sobotu dopoledne, ale v sobotu to bylo je takove hnede spineni a v nedeli z toho zacala manstruace a vcera jsem si delala test, protoze krvaceni uz hodne ustalo, ale na testu se nic poradneho neukazalo, ale byl tam takovy stinek, který byl videt pouze pri poradnem svetle. Dneska test neukazal nic noveho, ale porad je nadeje.

baronek
30. zář 2010

@duschankova jasný, jestli se MS nerozjela, tak bych neházela flintu do žita 😉

duschankova
30. zář 2010

@baronek ale MS se rozjela, tak ty myslis, ze je to spatne?

provence
30. zář 2010

Ahojky všem,
Dashi držím palce a nejen tobě. Já jdu zítra na poslední kontrolu do Artu. Snad bude vše ok. No a 5.10. mám rande se svou doktorkou a dostanu už průkazku.

duschankova
30. zář 2010

@provence ahoj 🙂 mužu se tě zeptat jak probihal tvuj pribeh po transferu? dekuji Duschankova

baronek
30. zář 2010

@duschankova já myslela, že jsi začala jen špinit 😀. Na jiné diskusi tohle téma holky taky řešili a jedna měla MS, a dvě čárky na testu až 17. den 😝 tak uvidíš 😖

baronek
30. zář 2010

@provence tak to ti moc a moc přeju 🙂

duschankova
30. zář 2010

@baronek jo jo zacala jsem menzes, tak uvidime treba se carek jeste dockáme. Jinak v utry 5.10 pujdu na kontrolu do Artu a treba se dockame zazraku 🙂

dashi
30. zář 2010

No popravdě holky já jsem z toho mimo, Dr. říkal že to může být špinění, ale i trochu krve ☹ , že MS by měla dorazit normálně (kdy to vychází od posledních MS), ale může začít i o tejden dřív 😒 Tak a teď si člověk má vybrat, jo a testovat nejdřív až 10. den a optimálně až 14.den. Já začala špinit 8. den a lezly ze mě takový malý sražený kousky, ale v noci po zavedení toho gelu se mi to trochu víc rozjelo s krví. Tak jsem volala do Artu a hlavně nic nevysazovat, včera taky trochu krev na jednu vložku večer už nic, až zase přes noc po zavedení gelu. Dneska je 10. den a tak trochu zase špiním. Test jsem si radši ani dneska nedělala, udělám si ho až přijdu domů a uvidí se.

duschankova
30. zář 2010

@dashi a ty jsi take po ivf? a kdy jsi byla na embyotransferu? to špinění je zvlástní, ale každopádně se drž rad lékaře a s tím testováním je to jak u koho. Někdo má pozitivní test už 8den po transferu a někdo se ho dočká až 21po transferu, takže se opatruj a pořád zůstávej v naději, že miminko tam je a pěkně si tam leží a roste, jak si to porád snazím říkat i já 🙂

dashi
30. zář 2010

@duschankova jo po 1. ivf, byla jsem 20.9., těžko se uklidňovat, spíš si připouštím tu horší variantu ☹ no dneska si udělám test a zítra asi zavolám do Artu. A ty jsi byla kdy na ET? No jestli na ty // nemají vliv ještě ty hormony, to mě taky napadlo.

duschankova
30. zář 2010

@dashi já jsem byla na ET 14.září, takže dnes 16den. řekni mi kolik embrií ti zavedli?

dashi
30. zář 2010

@duschankova nechala jsem si zavést 2 bojovníčky a kdy jsi začala MS, kolikátý den od ET ?

duschankova
30. zář 2010

@dashi dvě embrya to je dobře 🙂 a to krvácení by mohlo také znamenat, že se jedno neuchytlo a tohle slabe krvacení se spustilo, protoze to jedno embyo z těla odchází... já jsem zacala 11den po transferu špinit a 12den se spustila klasická MS. A taky jsem byla na krvi 10den po transferu ale jeste to bylo brzo řekl mi dr.Michálek v Artu.

duschankova
30. zář 2010

nechceš mi poslat tvé tel.číslo já bych ti zavolala?