• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@lenkacar koukám na ty samé pořady :grinning: Já jsem nevydržela ležet ani jeden den, tak uvidíme. Zítra ale ještě zůstanu doma a budu se šetřit. Jako naschvál nám určitě přivezou zboží, tak abych se tomu vyhla :astonished:
7. lis 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
baronku to se šetři ..už by to bylo zavrtaný to je jasný ,ale přeci jen ..těžkýho nic .. :wink:
7. lis 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar to si piš, že nic těžkého nehodlám zvedat :grinning: I koš s prádlem jsem si nechala Fandíkem přinést k sušáku :slight_smile: ale jinak dělám všechny běžné domácí práce, potřebuju trochu pohybu, já nejsem ležící typ ani to čtení mě v téhle situaci nebaví :angry:
7. lis 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasný to ti neublíží naopak prokrví sliznici .. :wink: je dobře ,že do toho muže zapojuješ ..to já jsem furt doma sama..
7. lis 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,podle čeho se rozhodujou kolikadenní embrya zavedou? Můžu do toho taky mluvit nebo je to jen na nich? Popř.kolikadenní jsou nejlepší?
7. lis 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse bohužel neumím odpovědět :unamused:
7. lis 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozhoduje o tom embryolog,ale jak tam udělala kámoška čoro u michálka ten řekl ,že by ses měla ty sama rozhodnout ..já jsem pro 3denní embrya..prodloužená kultivace nevyhovuje úplně každému ..
7. lis 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ..já jsem právě slyšela,že nejlepší jsou 3-4denní embryjka. Jinak já ani nevím,co je prodloužená kultivace. Já bych chtěla spíš ty 3-4denní. Myslím,že dárkyně by měla jít na odběr zítra nebo v úterý,tak jsem zvědavá,kdy mi zavolaj.Chcem použít i manž.čerstvý spermijky,tak michálek slíbil,že se ozvou. No,tak až se z laborky ozvou,tak zkusím navrhnout. Začínám být trošku nervózní :confounded:
7. lis 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkus říct že nechceš prodlouženou kultivaci a uvidíš .. :wink: 3denní jsem myslela nepočítaje den odběru :wink: ,takže vlastně 4 :wink: myslim že u dárkyně nebude PK.. :wink:
7. lis 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse tak to je super, jestli má být už odběr, ale ten samý den by měl jít manžel taky :slight_smile: a je divný, že tě přesněji neiformujou. V ARTU prostě komunikace vázne, já to zažila tedy jen mezi doktorem a sestřičkama - každej mi říkal něco jiného a pak si vyber :angry: Moc držím pěsti :slight_smile:
8. lis 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
king to je jasný v den odběru tam musí manžel .. a já bych šla s ním a koukla na maminku svýho děcka :wink:
8. lis 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus,tak máme 5vajíček a zítra řeknou kolik embryjek. Transfer by měl být ve čt. Holky když se z těch 5 oplodní třeba 3,zamražujou jen jedno nebo až min.2ks?
8. lis 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse uričtě zamrazí i jedno.Ty si chceš nechat zavést dvě embryjka???? A manžel tam dneska byl?
8. lis 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
king já nevim mě to tam přijde poslední dobou dost pošahaný co se mražení týče ..takže spíš to bude pro vás překvápko na poslední chvíli.. :unamused:
8. lis 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dr mi jednoznačně v mém případě doporučil zavádět 2! Ale zítra budou volat z laborky,tak uvidíme,jak se domluvíme. Dneska jsem se jen ptala na počet vajíček a vyhnala tam manžela,tak snad se povede něco oplodnit!!! Jsem napnutá jak struna a mám dost smíšený pocity.Posl.dobou slyším ze všech stran,jakej je reprodukční medicína jen byznys,že hned "nutí" do IVF,popř.darovaných vajíček či spermií,i když je kolikrát i jiné řešení..fakt už nevím,co si o tom mám myslet. No,prostě jsem si řekla,že pokud to nevyjde,tak hlavu vzhůru a budu se snažit zjistit si další info ohledně mýho "problému"
8. lis 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
king dej 2 ,je to jistota a oni ty dvojky málokdy vyjdou .. :wink: a když tak se nepo..co?
9. lis 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak máme 5vajíček, všech 5 se oplodnilo,tak uvidíme,jak se budou držet dál :wink:
@lenkacar...já to nejdřív hodně řešila,ale jak píšeš,jednoznačně 2..stejně to většinou na dvojky nevyjde. Já ani nemám strach z dvojčat,že bych to nezvládla..zládly to jiný,tak proč ne já,taková matka pluku :grinning: ...spíš bych měla strach z rizikového těhu a to že bych musela rodit císařem...já mám ze svýho prvního porodu samý pozitivní zážitky (kromě bolesti :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a chtěla bych to ještě jednou zažít!!!
...a nebojte, přeju to mooooc každý z vás!!! :slight_smile:
9. lis 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
king bezva přístup ..držím paluchy dál.. :wink:
9. lis 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse moc držím pěsti, aby se všechna embryjka vyvíjela :slight_smile:
10. lis 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
king kdy bude den D?
10. lis 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dík, den D je zítra! :wink:
10. lis 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zvědavá,kolk z těch 5 bude OK a jestli třeba zbyde na zamražení! Ale já jsem optimista, nám to vyjde napoprvý :grinning: :grinning: :grinning: ..ale mám pocit,že takové jste byly i vy,co? :sweat_smile:
Zatím počítám s tím,že půjdu normálně v pondělí do práce,nějak to dopadne!
10. lis 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
king je dobře ,že jsi optimista .. :wink: zítra na tebe budu myslet ,aby je šoupli pěkně do peřiny na to správné místečko :wink:
10. lis 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladís pekl roládu podle babicy a neptejte se jak ten lepivej výtvor dopadl..v telce je to jednoduchý ,ale nápln je dobrá
10. lis 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar :grinning: :grinning: :grinning: ..hele ale doufám,že si ocenila snahu!!!..příště by se na to mohl vyprdnout :grinning: To ten můj neumí ani míchaný vajíčka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse přeji hodně moc štěstíčka a budu na tebe myslet :wink:
10. lis 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně ..snaha se cení ..tak jsem ochutnala a myslím ,že mám dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz ..dík moc :wink:
10. lis 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse myslela jsem na tebe, tak snad dopadlo všechno dobře :slight_smile:
11. lis 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem myslela :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. lis 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek