ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lulii
14. lis 2010

Jé, samý dobrý zprávy. Jste mě docela pozitivně naladily a daly mi pocit, že ještě nic není ztraceno. Moc díky 😉

lenkacar
14. lis 2010

ztraceno rozhodně není..chce to trpělivost .. 😉

lenkacar
15. lis 2010

najde se tu nějaká těhule ,která by mi řekla v kolikátém tt dotyčná je ,když jde na 1 kontrolu do artu na krev a utz?

lenkacar
15. lis 2010

myslím po těch 3 týdnech co je po ET.. 😉

lenkacar
15. lis 2010

někde jsem se dočetla ,že ke dni OPU se připočítá 14dní ,je to tak? 😉

macinaz
15. lis 2010

@lenkacar Když jdeš na kontrolu do ARTU po třech týdnech po OPU,tak si v 6tt.Počítá se to tak když jsi dostala ms.např. v pondělí,tak se začíná počítat až od dalšího pondělí takže je to jako 1tt.Když jsem čekala malého tak jsem na kotrole v Artu byla 6+2tt.Doufám,že jsem to aspoň trošku srozumitelně napsala,jinak se zeptej dost těžko se to takhle popisuje. 🙂

lenkacar
15. lis 2010

a platí to ikdyž je zastavovačka a na stimulku se 14dní čeká?asi jo ne?a to už je vidět co..dutinka?

lenkacar
15. lis 2010

maci asi ses upsala 3týdny po ET 😉

baronek
16. lis 2010

@lenkacar jo to by mě taky zajímalo...

macinaz
16. lis 2010

Schválně jsem se šla podívat na první foto z ARTU jo sekla jsem se o týden takže v 5 týdnu. 😀
I když se třeba čeká 14 dní na embria tak se to počítá od poslední mens.Kamarádka je třeba v 22tt a plod odovída na 20tt,takže se to tam někdy s poslední mens pře.Takže poposouvají i termín porodu,podle velikosti plodu.Někdo přirozenou cestou příde i těsně před mens,takže nikdo neví,kdy se mimisek rozhodne uhnízdit 🙂

baronek
16. lis 2010

@macinaz stejně jsem z toho jelen, proč se to nepočítá od OPU??? To by dávalo logiku, né???

macinaz
16. lis 2010

no když příjdeš do jiného satvu normálně,tak nevíš kdy se to stalo,a dřív se to tak počítalo,jelikož umělé nebylo.Také jsem z toho dřív byla jelen,ale to pak uvidíš. 😉

lenkacar
16. lis 2010

baronku prostě 5+ něco když jdeš do artu 😉

lenkacar
16. lis 2010

maci kontrolní otázka už jsi testovala? 😉

macinaz
16. lis 2010

@lenkacar ne ještě jsem netestovala,mám to v plánu na zítra nebo pozítří,spíš mám strach,že to dopadne špatně 😒

lenkacar
16. lis 2010

@macinaz kolikátý den jsi?

macinaz
16. lis 2010

@lenkacar 12.den po ET zítra bych eventuelně měla dostat mens.

baronek
16. lis 2010

@macinaz já myslím, že nedostaneš a budeš těhu 😀

macinaz
16. lis 2010

@baronek děkuji také doufám no jinak zítra uvidím

kinguse
16. lis 2010

ahoj holky, tak maci...držím všechny palečky,určitě to vyjde!!! Já jsem dnes 6.den a začínám mít dost nepříjemný křeče v podbříšku...takže stále dvě varianty..buď to dostanu nebo se uhnízďujou 😀 😀 😀 ...já pevně věřím v to druhý!!!

lenkacar
16. lis 2010

king to může být náhodou dobré znamení 😉

lenkacar
16. lis 2010

to čekání je fakt nekonečný co?

baronek
16. lis 2010

@lenkacar teď bych nejradši jeden týden přeskočila 😀
@kinguse jak píše Leni, může to být dobré znamení a jinak se cítíš jak???

ira13
16. lis 2010

ahoj snažilky a těhulky ,jsem po ivf. Nevíte kdy přijde MS po dlouhém protokolu. Jsem 16 den po OPU a 12 den po ET. Beru utrogestan a estrofem.

petreva
16. lis 2010

MACI, na zítra držím všechny palce!!!
KING, vydrž!!!Musí to být dlouhé, uznávám...
IRA, já neboradím...holky se určitě ozvou 😉
Ostatní...hlavu vzhůru, mimča čekají!!! 😵

lenkacar
16. lis 2010

@ira13 už jsi zkoušela test?pokud bereš utroš 3krát 1,tak by ti neměl brzdit mrchu ,já třeba 9den až 12den max. ale maci píše že se jí to pozdí ,ale divim se ,žes ještě nezkoušela štěstí 😉

kinguse
16. lis 2010

holky,jsem v pohodě, jen dneska mě dost braly ty křeče. 2.den mě taky pekelně bolí prsa. Sice je to dlouhý to čekání,ale nic se nedá uspěchat a myslím,že psychicky to zvládám celkem dobře..pravdou je,že je to první pokus a kdyby to bylo potřetí,tak bych asi vyšilovala jinak 😀
A kdy dostanu nebo bych jí vůbec měla očekávat to vůbec netuším, vzhledem k tomu,že jsem nestimulovala a udržovali mi cyklus estrofemem a prednisonem už od 14.10. (to jsem měla posl.MS) a na ET jsem byla 11.11...takže uvidíme,uvidíme,uvidíme 😎

ira13
16. lis 2010

Beru utroš 3x1 a estrofem 3x1.Už jsem měla 2 ivf a ms dorazila vždy v termínu minule 11dní po ET,ale to byl krátký protokol a neměla jsem ESTROFEM tek nevím jestli to teď nebude jinak . Test jsem dělala 8den-negativní.A teď jsem chtěla počkat na ms. A když nedorazila tak už jsem začínala mít naději že to ještě není ztraceno.Na jiném tématu mi řekly ža to může brzdit estrofem. Ráno jsem měla BT 37,2. Může to být také hormonama?

lenkacar
17. lis 2010

@ira13 vypadá to nadějně i s tou BT 😉

ira13
17. lis 2010

@lenkacar Opět se to nepovedlo ráno test negativní. Všechny příznaky byly způsubeny asi lékama.