• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
Ahoj holky. provence prosím Tě jak ta endometrióza probíhala u tebe a jak tě léčili. Já penízky teď na umělko nemám, ale ráda bych věděla jak to léčení probíhá. Děkuju.
26. lis 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar já jsem se taky Čutky lekla, protože jsem to nevěděla a úplně jsem ztratila řeč a to jsem se ho chtěla i na něco zeptat, ale zapomněla jsem to :frowning2:
@provence a pohlaví je tajné nebo nám to řekneš???? Jo a já jsem taky z okresu Český Krumlov :slight_smile:
26. lis 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, co se týče endometriósi je to na ...... . Zjistili mi to v 16 letech, kdy jsem byla pomalu 5 měsíců v nemocnici a nevěděli co mi je. Po laparce půl roku orgametril, což u mne nezabrala. Tak mi zastavovali cyklus depo proverou a nic nezabralo. Pak sineral nic. Vždycky mi udělali laparku a odstranili co se dalo, ale výsledek nula.U mne je problém, že na to přišli moc pozdě a mám to v celé pánvi. Dobrá zpráva je, že IVF vyšlo vždy na poprvé.
baronek s manželem jsem se domluvili, že to nikomu neřeknem. alespoň zatím.
26. lis 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máš dobrý. u mě 2 IVF a nic. Tak nevím. uvidím co mi příští týden řekne můj gyndař. Jak to budem řešit. Já první mám přirozeně.
26. lis 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@provence neříkej že už to bylo vidět?
26. lis 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na genetickém ultrazvuku ano. Hned jak tam přijdeš tak se tě ptají zda to chceš vědět. Doktorka nám řekla, že to máme brát s rezervou. Říkala tak na 8O - 90%. Na tom ultrazvuku byli vidět i prstíčky. Mimi si zrovna intenzivně jeden cucalo. :wink:
26. lis 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nekecej to muselo bejt krásnýa už takhle brzy že to je vidět jsem překvapená :dizzy_face: a mile :dizzy_face:
26. lis 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Opravdu, bylo to úžasné. Manžel se už nemůže dočkat dalšího. Fajn je, že víme, že mimi nemá žádný roštěp a vše je tam kde má být. Teď budou kontrolovat jen srdíčko a stanoví přesný datum porodu. Máme si přinést CD a ultrazvuk nám natočí.
Když jsem švagrové ukázala fotky z UZ tak byla taky přrkvapená. Ona byla jen ve 20tt.
26. lis 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jestli můžu poprosit jak ses musela dopředu objednat?
26. lis 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Objednávala mě doktorka, chtěli aby to vyšlo 13+4. Volala tam asi cca 14 dopředu a teď to bude asi také tak. Kontrolu mám 19+0 a na ultrazvuk se jde 20 - 21tt.
26. lis 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@provence takže tak nějak v 11tt,jo dobře ,dam s ní řeč ,pokud bude o čem a vše proběhne na kontrole příští pátek dobře :wink:
26. lis 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz koukala jsem na tvoje fotečky, a na ultrazvuku máš 23.11. něco po 14 hodině, tak to jsme se v artu zrovna minuly :sunglasses: Já byla zrovna po transferu :wink:

Holky jinak já na Dr. Čutku nedám dopustit, je to fakt odborník :slight_smile: i když při prvním setkání jsem taky měla broblém se nesmát :slight_smile:
26. lis 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi jo to že je odborník mi taky došlo ,ale oba jsme se s manželem hrozně lekli,jednu chvíli jsem myslela ,že spadne i pod stůl,byl to docela hroznej zážitek,asi kdyby to člověk čekal tak je to jiné :wink:
27. lis 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Já u něj tenkrát byla ještě s bývalým partnerem než jsme začali chodit do artu, jen tak jsem chtěla vědět proč nám to nejde. Jo, tenkrát mi našli "nějakou nenormálnost na alele" a partnerovi nějakou mutaci, proto nám taky v Artu doporučili ivf a pgd, ale to už je minulost. Jinak mi z genetickýho rozboru zjistili, že mám sklony k tromboze, tudíž můžu listovkou předcházet problémům s tím spojených. A to mi Dr. tehdy řekl, že to mám u něj spočítaný až budu těhotná ohledně různej testů a plodovka mě určitě nemine, ale ta souvisí i s mojim věkem. Uffff jsem se nějak rozepsala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi tak to mám stejnou mutaci jako ty ..s tou trombozou a i o plodovce mluvil :angry: :frowning2: ,listovku jsem jedla pokaždé při pokusu i před..
27. lis 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no já se jí taky snažím dlabat, teď teda pravidelně už kvůli mimču :wink: , ale jinak jsem s pojídání prášku na čtýru :stuck_out_tongue_closed_eyes: No dneska mě začaly pobolívat prsa a mám žaludek jak na vodě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tchýně peče kachnu mám na ní docela chuť, jen ty vůně mi teda vadí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi že by?moc bych ti to přála .. :dizzy_face:
28. lis 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi Ahojky,na UZ jsem byla po dvanácté,oni mají špatně napsaný čas :unamused:
28. lis 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar držím moc pěstičky,aby vám to vyšlo.A co už něco víš,nebo stále čekáš? :slight_smile:

Na plodovce jsem poprvé také nebyla,šíjové projasnění mi dělali když jsem šla na redukci,úplně všechno zkontrolovali změřili a tak,bylo to vážně moc hezké a zajímavé.
28. lis 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci až v pátek ..do té doby čekání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar já jsem,ale zmatkař,vždyť to vím,že to ti to povedlo,začínám mít tady v těch jménech zmatek :grinning:
28. lis 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. lis 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@provence Ahojky, tobě se podařijo otěhotnět s endomeriosou? Mě jí zjistili při operaci mimoděložnído těhotenství.Jinak bych nevěděla že ji mám. Nemám žádné problémy ani léčbu. V caru říkaji že by to mohla být příčina toho že se to nedaří, ale dokud jsem o ní nevěděla otěhotněla jsem 2xpřirozeně. A teď to nejde ani s pomocí doktorů.
28. lis 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz aha, jsem si říkala, že bych tě podle fota asi poznala, tak bych na tebe houkla :wink: :slight_smile:
lenkacar nechci si dávat planý naděje po minulém neuspěchu, spíš to příkládám k tý hromadě prášku, ostatně po estrofemu jsem dostala kopřivku, nejdřív jsem si myslela, že mě něco poštípalo, ale když jsem měla pupenec jeden vedle druhýho tak jsem šla přečíst leták a ono jo. No co by člověk pro mrňouse nevydržel, Dr. říkal, že se s tím ještě nesetkal a že mi to vysadit nemůže, tak jsem se namazala pudrem a bylo :sweat_smile:
28. lis 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi já jí mám po utrogestanu a taky se mažu a trpím :confounded: ještě chvíli musim vydržet :confounded: ,já vim dashi já taky radši na příznaky nekoukala ,protože to opravdu můžou dělat ty léky ,mě začly prsa trochu až docela dlouho nějaký 11den snad a doted mě nijak moc nebolí ,nezvětšily se .. a kámošla měla po utroši balony a těhu nebyla :confused:
28. lis 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ira13, podařilo a to mám těžký stupeň a policystické vaječníky. IVF má při endometrióse výhodu prodloužené kultivace. Embrio je v děloze a nemá už tendenci cestovat. Tak je menší riziko mimoděložního těhotenství. Myslím, že nejlépe mi pomohl pobyt ve Fran. lázní.
28. lis 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar co člověk nevytrpí cooo :wink: :slight_smile: já utroš nemám, zavádím crinone, ale ono je to ostatně jedno, kopice hormonů :unamused: já teda holky nevím jak vy, ale já po nich docela připírám a to jím docela zdravě a nepřecpávám se, no kdybych jedla to na co mám chutě tak mám snad metrák :grinning: hodně mi to jde do břicha :astonished:
taky mě prsa extra nebolí, jen když si máčknu na bradavky, ale jak říkam přičítám to těm hormonům, holt si musím ještě pár dní počkat než budu testovat :sunglasses:
lenkacar a ty jsi před tím rokem zkusila KET?
28. lis 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,teeeda tady se to těhotenstvím nějak rozjíždí..to se dobře čte :wink: Já snad taky přibydu, na testu / /, ale ještě nejuchám,uvědomuju si,že je ještě brzo. Ale věřím,že to bude dobrý a negativa si nepřípouštím :grinning:
tak se všechny držte!!!
@lenkacar ..v pátek jdeš na srdíčko? Já jdu na krev a UZ,tak třeba se uvidíme :wink:
28. lis 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse to je škoda ,my tam budem až na půl 4 :frowning2: manža jinak nemohl.. :frowning2: jo dashi před rokem byl poslední KET
28. lis 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse je moc dobře ,že máš// ani já se ještě neraduju takže tě chápu :wink:
28. lis 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek