• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@renig já mu ještě řikam michálkovi a neni to nějak moc? a on že ne ,že je to akorát na 1 mimi :grinning: což jsem mezi náma taky ráda ,zaváděl 2
3. pro 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
čtu bezva knížku tak jsem se zaměstnala vlastně celý týden ..jinak jsem měla hrozné nervy jak to dopadne a na ten zítřek určo zase nebudu spát :pensive:
3. pro 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar mě se tak nějak dobře čeká v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Mám sedavé zaměstnání, tak nemám ani neschopenku, nikdo to tady neví. Ještě ani rodina. Bude to kdyžtak vánoční překvapení :dizzy_face:. Ty tam jedeš s manželem? To může s tebou na UTZ? Já jdu v pátek ráno, tak tam budu bohužel sama.
3. pro 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar trošku jsi mě s tím hcg překvapila, ale co, hlavně alespoń jedno :grinning: . A co čteč, potřebuji nějaký tip na knížku, to až budu doma :sweat_smile: .
3. pro 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renig jojo pokaždé byl se mnou a koukal na utz posledně ..ale mám nervy ,aby bylo srdíčko..pak už to zase bude krapet veselejší :dizzy_face: ,já byla v práci 1 den ,ale v tý zimě se to nedá ..takže jsem prostě doma ,v teple a léčím se ..
3. pro 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
čtu ,,řeka bohů,, z doby faraona ,ale je to fakt krásně napsané :dizzy_face:
3. pro 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar srdíčko bude, uvidíš. Nevím proč by nemělo být, když se takhle krásně chytli, ne? :slight_smile: Samo, že nervy mám taky, ještě mám 2 zmrzlíky, ale do 3. IVF, bych asi teď nešla. To by byla pro mě poslední štace a kdyby to nevyšlo, tak nevím co bych dělala. :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Taky jsi po hormonech tak přibrala? Mám už od prvního IVF 5 kg a za celý rok, to nešlo dolů. Takže teď vypadám jako jiné holky ve 12. týdnu :angry: .
3. pro 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar díky za tip. Kouknu na to.
3. pro 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renig já mám od 1 ivf +10kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuhle jsem si ze srandy oblíkla těhu lacláče a vypadam v nich jak v 5měsíci,no hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no, já zatím nosím to co mám, nemám nic těhotenského. Asi se budu muset za chvíli po něčem podívat :grinning: , hlavně asi kalhoty.
3. pro 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky díky za podporu, je teda fakt že při 1. ivf se mi asi chytly 2 a test jsem měla pozitivní už 8. den, tak to může bejt jen jedno a to se HCG asi snižuje což, tak holt vydržím :wink:

Jo holky tak s přibíráním mám to samé já mám asi taky tak 10 kg nahoře :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: a to se nerozežírám jinak bych byla jak matrona :confounded: Mě to jde strašně do břicha, takže vypádám jak těhule :sweat_smile:
3. pro 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi ahoj, já taky vypadám jako těhule, už mi to i pár lidí řeklo, ale to bylo v době, kdy se to nepovedlo. Nechápu proč ty hormony jdou takhle do špeků. A jak píšeš ty, taky se nijak nerozežírám, docela se hlídám :angry: .
Držím palce, ať se tam // co nejdříve objeví.
3. pro 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi taky na tebe moc myslím a držím pěsti.

Já nepřibrala vůbec nic, takže mám asi dobrý spalování :grinning:
3. pro 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám ted -5kg dole co zvracim a těhotně vypadam furt ,tak nevim odkud to ubylo .. :confounded: ono ikdyby mi ubylo 30kg tak furt budu vypadat jako krev a mléko :grinning:
3. pro 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ty děláš jako bys měla přes metrák :grinning:
3. pro 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jo to já jsem taky krev a mlíko, ale bejvaly doby kdy jsem měla nějakých 55 kg a to bylo akorát, protože jsem i dost malýho vzrůstu :slight_smile: . Neboj s mimčem kilča půjdou dolů :wink: Ale je zajímavý, že chlap se sice otočí za "manekýnou" , ale beztak dává přednost ženský která je krev a mlíko, aspoň co znám názory chlapů v mém okoli :sunglasses:

baronek a jak jsi na tom ty s mimčem, promiň nějak mi to uniká :wink:
3. pro 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, já jsem teď na Vysočině a tady hafo sněhu, tak ty kila půjdem zítra vypotit na sjezdovku :slight_smile:
3. pro 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi první IVF bohužel neúspěšné :unamused: snad bude příští rok lepší :slight_smile:
3. pro 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi ty půjdeš lyžovat, vždyť ještě nevíš konečný verdikt, né???
3. pro 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek takže ti nezbyly žádný nanučky? Asi, jo Dr. říkal, že se máme šetřit jen prní 3 dny a pak děla věci normálně, je jasný že to nebudu nějak hrotit, ale trocha pohybu neuškodí :unamused: si myslím
3. pro 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi no hlavně sebou nikde neflákni teda já se hlídam furt :confused:
3. pro 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi mrazáčky máme tři, ale sílu bohužel ne :astonished: Já bych teda lyžovat nešla, bála bych se blbýho pádu nebo že do tebe někdo vrazí, ale taky záleží, jak se cítíš :slight_smile:
3. pro 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a to srdíčko jenom bliká a nebo je i slyšet? :confused:
3. pro 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, lenkacar mě ho Michálek pustil i na hlas tak jsem to viděla i slyšela :wink:
3. pro 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@provence díky za odpověd
3. pro 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si dneska po 14dnech udělala test a poprvé vidim ,že ta těhu čárka je silnější než ta kontrolní,musela jsem si spravit náladu páč mě hrozně nasrala šéfová,roznáší o mě drby ..
3. pro 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkacar to moc gratuluji
3. pro 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tak nasraná ,že jsem šéfce napsala mail ,kterej jí určitě nebude vonět,ale mě se bude lépe spát ,už mě ty jejich intriky serou.. :pensive: myslím ,že zítra se jí velmi přitíží a já velmi nutně potřebuju to srdíčko ,abych jí mohla slušně poslat do prdele
3. pro 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj bude tam.Musíš myslet na to, že mimi vnímá tvé pocity a přece nebudeš mít kůli šéfce malýho neurotika v bříšku ne.
3. pro 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek