ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
3. pro 2010

@renig já mu ještě řikam michálkovi a neni to nějak moc? a on že ne ,že je to akorát na 1 mimi 😀 což jsem mezi náma taky ráda ,zaváděl 2

lenkacar
3. pro 2010

čtu bezva knížku tak jsem se zaměstnala vlastně celý týden ..jinak jsem měla hrozné nervy jak to dopadne a na ten zítřek určo zase nebudu spát 😔

renig
3. pro 2010

@lenkacar mě se tak nějak dobře čeká v práci 😝. Mám sedavé zaměstnání, tak nemám ani neschopenku, nikdo to tady neví. Ještě ani rodina. Bude to kdyžtak vánoční překvapení 😵. Ty tam jedeš s manželem? To může s tebou na UTZ? Já jdu v pátek ráno, tak tam budu bohužel sama.

renig
3. pro 2010

@lenkacar trošku jsi mě s tím hcg překvapila, ale co, hlavně alespoń jedno 😀 . A co čteč, potřebuji nějaký tip na knížku, to až budu doma 😅 .

lenkacar
3. pro 2010

@renig jojo pokaždé byl se mnou a koukal na utz posledně ..ale mám nervy ,aby bylo srdíčko..pak už to zase bude krapet veselejší 😵 ,já byla v práci 1 den ,ale v tý zimě se to nedá ..takže jsem prostě doma ,v teple a léčím se ..

lenkacar
3. pro 2010

čtu ,,řeka bohů,, z doby faraona ,ale je to fakt krásně napsané 😵

renig
3. pro 2010

@lenkacar srdíčko bude, uvidíš. Nevím proč by nemělo být, když se takhle krásně chytli, ne? 🙂 Samo, že nervy mám taky, ještě mám 2 zmrzlíky, ale do 3. IVF, bych asi teď nešla. To by byla pro mě poslední štace a kdyby to nevyšlo, tak nevím co bych dělala. 😝 . Taky jsi po hormonech tak přibrala? Mám už od prvního IVF 5 kg a za celý rok, to nešlo dolů. Takže teď vypadám jako jiné holky ve 12. týdnu 😠 .

renig
3. pro 2010

@lenkacar díky za tip. Kouknu na to.

lenkacar
3. pro 2010

@renig já mám od 1 ivf +10kg 😝

lenkacar
3. pro 2010

tuhle jsem si ze srandy oblíkla těhu lacláče a vypadam v nich jak v 5měsíci,no hrůza 😝

renig
3. pro 2010

@lenkacar no, já zatím nosím to co mám, nemám nic těhotenského. Asi se budu muset za chvíli po něčem podívat 😀 , hlavně asi kalhoty.

dashi
3. pro 2010

Ahoj holky díky za podporu, je teda fakt že při 1. ivf se mi asi chytly 2 a test jsem měla pozitivní už 8. den, tak to může bejt jen jedno a to se HCG asi snižuje což, tak holt vydržím 😉

Jo holky tak s přibíráním mám to samé já mám asi taky tak 10 kg nahoře 😝 🙄 a to se nerozežírám jinak bych byla jak matrona 😖 Mě to jde strašně do břicha, takže vypádám jak těhule 😅

renig
3. pro 2010

@dashi ahoj, já taky vypadám jako těhule, už mi to i pár lidí řeklo, ale to bylo v době, kdy se to nepovedlo. Nechápu proč ty hormony jdou takhle do špeků. A jak píšeš ty, taky se nijak nerozežírám, docela se hlídám 😠 .
Držím palce, ať se tam // co nejdříve objeví.

baronek
3. pro 2010

@dashi taky na tebe moc myslím a držím pěsti.

Já nepřibrala vůbec nic, takže mám asi dobrý spalování 😀

lenkacar
3. pro 2010

já mám ted -5kg dole co zvracim a těhotně vypadam furt ,tak nevim odkud to ubylo .. 😖 ono ikdyby mi ubylo 30kg tak furt budu vypadat jako krev a mléko 😀

baronek
3. pro 2010

@lenkacar ty děláš jako bys měla přes metrák 😀

dashi
3. pro 2010

@lenkacar jo to já jsem taky krev a mlíko, ale bejvaly doby kdy jsem měla nějakých 55 kg a to bylo akorát, protože jsem i dost malýho vzrůstu 🙂 . Neboj s mimčem kilča půjdou dolů 😉 Ale je zajímavý, že chlap se sice otočí za "manekýnou" , ale beztak dává přednost ženský která je krev a mlíko, aspoň co znám názory chlapů v mém okoli 😎

baronek a jak jsi na tom ty s mimčem, promiň nějak mi to uniká 😉

dashi
3. pro 2010

No holky, já jsem teď na Vysočině a tady hafo sněhu, tak ty kila půjdem zítra vypotit na sjezdovku 🙂

baronek
3. pro 2010

@dashi první IVF bohužel neúspěšné 😒 snad bude příští rok lepší 🙂

baronek
3. pro 2010

@dashi ty půjdeš lyžovat, vždyť ještě nevíš konečný verdikt, né???

dashi
3. pro 2010

@baronek takže ti nezbyly žádný nanučky? Asi, jo Dr. říkal, že se máme šetřit jen prní 3 dny a pak děla věci normálně, je jasný že to nebudu nějak hrotit, ale trocha pohybu neuškodí 😒 si myslím

lenkacar
3. pro 2010

@dashi no hlavně sebou nikde neflákni teda já se hlídam furt 😕

baronek
3. pro 2010

@dashi mrazáčky máme tři, ale sílu bohužel ne 😲 Já bych teda lyžovat nešla, bála bych se blbýho pádu nebo že do tebe někdo vrazí, ale taky záleží, jak se cítíš 🙂

lenkacar
3. pro 2010

holky a to srdíčko jenom bliká a nebo je i slyšet? 😕

provence
3. pro 2010

Ahojky, lenkacar mě ho Michálek pustil i na hlas tak jsem to viděla i slyšela 😉

lenkacar
3. pro 2010

@provence díky za odpověd

lenkacar
3. pro 2010

tak jsem si dneska po 14dnech udělala test a poprvé vidim ,že ta těhu čárka je silnější než ta kontrolní,musela jsem si spravit náladu páč mě hrozně nasrala šéfová,roznáší o mě drby ..

provence
3. pro 2010

lenkacar to moc gratuluji

lenkacar
3. pro 2010

jsem tak nasraná ,že jsem šéfce napsala mail ,kterej jí určitě nebude vonět,ale mě se bude lépe spát ,už mě ty jejich intriky serou.. 😔 myslím ,že zítra se jí velmi přitíží a já velmi nutně potřebuju to srdíčko ,abych jí mohla slušně poslat do prdele

provence
3. pro 2010

Neboj bude tam.Musíš myslet na to, že mimi vnímá tvé pocity a přece nebudeš mít kůli šéfce malýho neurotika v bříšku ne.