• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
Jo táááááák, ono to heslo jako původně bylo "máš kliku od těch těžkejch dveří od Artu" a pak se to jen zkrátilo, jo? :grinning:
17. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Duli: u nas zatim zjisten spatny SPG nejake tam jsou ale malo pohyblive, tak jsem dostali odporuceni na genetiku a ted se objednam do caru, psali mi ze muzu skusit genet taky v nemocnici CB, na jihu nas totiz objednali az v zari :(
17. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsem ráda, že se nám sem vrátila dobrá nálada.......... :grinning: :grinning: :grinning: Nějak dlouho se toulala pryč..... :sweat_smile:
Simi: zkus nemocnici, myslím že je to dlouhé čekání........ manža na genetice nebyl, má varikokelu levého varlete, řekli nám, že to může a nemusí být důvod neplodnosti a poslali do ARTu, dá se to operativně odstranit, ale výsledek by byl znám tak za 6-9 měsíců a za tu dobu by snažení bylo marné a už fakt čekat nechceme, třeba potom operace, takhle jsme se rozhodli a doktoři s tím souhlasili..........nicméně první SPG byl 20mil., druhý 9mil. a poslední co dělali v ARTu jen 1,5mil. nikdo není schopný vysvětlit ten pokles, tak doufám, že až bude IVF tak tam ještě něco bude..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: hned od začátku manžu cpu vitamínem E a selen a zinek, tak se pohyblivost zlepšuje (musím zaklepat) ale počet snižuje......
17. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi: myslela jsem, že je to dlouhé čekání do září, třeba v nemocnici to bude dřív,,,,,,,,, musela jsem to upřesnit když jsem si to přečetla přišlo mi to nesrozumitelný....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Duli mi mame taky malo 1mil., nevim jestli to muze byt i stresem, byl poradne nervozni, ty vitaminy pomahaji?
17. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tam dnes volala ale nik to nebral, tak budu skouset
17. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi, nevím jestli pomáhají, ale dle mého názoru na pohyblivost jo, a zkoušet se prý má vše.......nicméně nám na poliklinice JIH taky doporučili genetiku, ale gyndař řekl, že prý je to zbytečné, tak nevím v ARTu o tom nemluvili..... už chci ať se něco děje, to čekání je dlouhé...... :angry:
17. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ja vim no ja se zitra zavolam do Artu a uvidime co bude, pak ak bude genetika...
17. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja pudu nejak se mi dnes zaviraji oci, tak zitra pa, a dobru noc :wink:
17. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen jim tam zavolej, ať se začne něco dít................ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já tam půjdu v pondělí tak jsem na to zvědavá,,,,,,,,, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
pa pa a dobrou všem......... :wink:
17. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko všem holky bez rozdílu věku a počtu dosažených výsledků,holky jak čtu o těch spermijkách ,tak můj manža je něco podobného ,z 1 spg odcházel natěšenej ,prej je plemenný býk ,já teda nic takového neslyšela a po 2 odcházel jak zpráskanej pes a bylo nutné ICSI pomalu nulová pohyblivost,ale oplodnilo se pomalu všechno co bylo. :wink:
18. čer 2009 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby bylo nutné další SPG už by se určo tak nevysíral jak prve ...je i možné že je to stresem ,páč říkal ,že pořád někdo lezl po chodbě a vše slyšet a že to málem ani nešlo a pak půlku hodil na zeď,určo tu lepší půlku ,jinak nám embriolog řekl ,že byly všechny ochrnuté a až po delší době se drobet rozhýbaly ..jsem se neptala jestli je neseškraboval s těch dlaždiček :grinning: :grinning: :grinning: ,třeba byly ochrnuté z toho nárazu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky!

Tak já přidám svojí troškou do mlejna. SPG. Masakr :grinning: KDyž byl David poprvý na SPG na Jihu, tak byl nervní jak sáňky v létě. Týden předtím pomalu nespal, nejedl. (ach jo, chlapi, jde jen o jedno jediný vyšetření, většinu absolvujeme my...) No a když přišel den D, tak jsme ráno vyrazili. Říkal, že byl v kabince velikosti WC, byl tam jeden umaštěnej časopis (radši ani nepřemejšlel čím umaštěnej), že tam okolo furt šmejdila uklízečka a šťouchala mopem do dveří :grinning: Z toho má trauma dodnes. Uklízečka :grinning:
18. čer 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky holky, tak mi mame podobny pripad ako cipisek, hurza des a mistnost 1x1m a jeste wc a umyvadlo oproti :slight_smile:je to tak nejak na otocku na noze, nevim uvidime dalsi, a jake je to v artu je to o trochu lepsi? Jak na vas reaguju hormon.leky? Vidite na sebe nejake zmeny? Ja brala clostik, to jsme nevedeli co a jak, pac nam nedelali SPG a rovnou mi to dali a teda jsem se nejak cela vyspypala...
18. čer 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
na mě simi hormony působí .. :wink: kynu a náladičky .. :wink:
18. čer 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ránko!

Jo jo, co ivf, to 5 kilo nahoře! Ale po nevydařeným šlo něco zase dolů, ovšem všechno rozhodně ne... :angry: :grinning: Nálady začaly s prvním ivf a od tý doby se mě myslím nepustily... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeje tak to budu jak kulicka. no co uz, pro mimi se neco udelat musi :wink:
18. čer 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale simi taky mi zase pár ubylo když to nevyšlo ,byla jsem jak v 6měsíci ,aspon mi lidi řikaj že jsem zhubla ,haha na 80kg
18. čer 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: jo ale urcite jsi vyssi postava to ja za neeeeeeeeeee :grinning: jsem zvedava co bude....
18. čer 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to určitě zlato mám 162cm.. :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee tak je jaste o 8 min....no ale to uz taky nezmenim.... ty jo to bych se na sebe zmen asi nedoplatila :slight_smile: budu rada ak se nam to mimi podari :sunglasses:
18. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
na chvili mizim...
18. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasný já na postavu zatim prdim furt do sebe něco cpem nemá to zatim cenu ,hele simi co ty jsi za národnost?
18. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak co jak je. Dneska je opravdu krásně. Nafoukli jsme bazén tak tam asi s malým vlezu. Po tom utrogestanu jsem jak balón hrůza. Doufám, že v sobotu všechno dobře dopadne a holky doufám, že mě ňáká budete brzo následovat. Co Leni mrcha už dorazila?
18. čer 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamčo mrcha nikde .. :frowning2: :frowning2: :frowning2: míša jí nepustí ani na krok :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra mám jít na konkurz a nástup je 1.7 to je dobrý a pokud by došla 20.6. mrcha tam embrouši se budou dávat nějakýho 6.7. a už je vidim jak mi dávaj 3dny volna,taksi to tam dojdu vyslechnout a bohužel
,
18. čer 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo leni ty máš pořád ňáký trápení. Já jdu na KET až ten 21 DC. Leni tak ještě vydrž na ten Ket a třeba se zadaří a nebudeš pořád myslet na práci.
18. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
indigo: jinak diky termin genetiky se nam posunul na 1.7 :slight_smile: preobjednala jsem se, dekuji...
18. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi napíšu šéfovi at se nezlobí že na konkurz nedorazim ,že mě v tomto termínu čeká zákrok a nechci si brát hned volno :wink:
18. čer 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek