• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@macinaz určitě na tebe budu myslet ..neni to hezký výkon a na psychiku taky ne..hlavně drž ,ani se nehni .. :wink:
10. led 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar minule jsem myslela že cunku,ale ležela jsem jako přikovaná
10. led 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
škoda že si to druhý od tebe nemůžu vzít ,hned bych jim nastavila vše co mám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby to šlo viď,klidně bych ti ho dala aby jsi měla konečně mimi :wink: :slight_smile:
10. led 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz no jo no .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 Nevím co ti už zodpověděly děvčata. Tak píšu vlastní čerstvou zkušenost 13.1. jdu na ket.
Zmražení 2500,-
Estrofem 3x1 od 2dne cyklu,jedno balení 21 tablet 120,-Kč´+ prednison 1x1
14-15dc kontrola sliznice.
Od 15dc utrogestan 3x2 80,-Kč
18dc kryoembrioransfer 3300,-Kč
10. led 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 díky mnoc Iríku13 to je krásná práce :wink: :dizzy_face: jen nechápu jednu věc asi pojem teda ...mě se týká zmražení i kryoembriotransfér? Mě to jen rozmrazí a dají ne? Coz je asi jen ten transfer ..nebo to blbě chápu? :confounded: Nebudou nic mrazit snad už? :unamused: jj tak to cenově vychází pak velice príma čekala jsem teda víc :wink: alespoň vim co do mě zas narvou hormonů a od jakýho DC ééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 tebe se týká max.něco na podporu sliznice ,možná ani to ne pokud máš ovulaci a pak už jen těch 3300,-+nějaká stovka za utrogestan nebo jinej podpůrnej lék..
10. led 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Díky Leni :wink: já už se lekla, že se zas něco bude mrazit - ale kdysž jsou zamražený tou starou metodou a rozmrazí 3 a já si budu nechat dát jen jedno tak ty dvě kdyby byly ok zamrazí je zpátky tou novou metodou nebo je vyhodí?Asi vyhodí což? :unamused: si myslim, teda ...a proto určitě navrhnou až budu rozcapená na koze, tak dát rovnou 3 :unamused: já bych chtěla zkusit asi orpavdu jen jedno ale za se ne za cenu že ty dvě vyhodí - no jo když u toho Ketu je menší šance na úspěch co jsem tak pročítala diskuze na netu tak asi proro dávají víc :wink:
Ovulku mám jak kdy jednou jo jednou ne takže asi dle mě budou chtít pojistit aby vše bylo jak má tudíž ty všechny prášky určitě jo :zipper_mouth:
11. led 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 no mě teda nic zpátky nemrazili ,takže nevím :confused: spíš mi přijde ,že šetří místo ,než že by někomu nabízeli mražení už rozmražených ,nevim fakt o tom.. :wink: při tom ketu schválně dávaj raději víc ,je ta šance určitě menší než při čerstvých :wink: jestli jdeš na ket ,nedávej jedno ..já dám taky 2 a to nechci dvojčata ,ale ta šance je lepší ,že aspon to jedno se chytí .. :wink:
11. led 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže jestli to dobře chápu, tak před KETEM nemusím brát žádné prášky od začátku MS???? Já to totiž dneska dostala a na kontrolu jdu v pondělí a tenhle měsíc jsem KET chtěla....
Jedna holčina z jiné diskuse chodila pouze na kontrolu sliznice a jinak myslím nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek já jednou měla a podruhé ne ,tak nevim jak se rozhodne mudr :wink:
11. led 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar já budu muset dát asi všechny moje 3 chudáčky malý :grinning:
@lenkacar to jsem na to tedy zvědavá :slight_smile:
a výsledek byl stejnej :grinning: ,ale když je ovulka ,jsou raději ,že to je jako přirozenější ,ale bohatě postačí pěkná vysoká sliznice :wink:
11. led 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no co barák máte velkej na takovou školku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar mně by trojčata nevadila, ale nevím, jak by se do mě tři mimina vešly :grinning:
11. led 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek jenom kdyby jsi trošku chtěla ,tak určo jo :grinning: a pak by se ti právě změnila postava na hrocha :grinning:
11. led 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by měl fandík úplně novou manželku :grinning:
11. led 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 Napsana jsem cenu i za mražení ale to jsi platila už při ivf. Dělá se i ket v nativu bez léků-je to závislé na ovulaci a sliznici minimálně 7,5mm. Já to mívám v pohodě,ale takhle je to jistota a může se to udělat kdykoli když je pěkná sliznice a nemusí se podřizovat ovulaci.Četla jsem na jiné diskusi že rozmrazili víc než chtěla transferovat tak zbytek zamrazili zpět, ale nevím jestli za to platila.
11. led 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 jj platika Iríku proto mě to zarazilo :wink: ale to vyčerpávající a díkes moc :wink: teď už vim snad všechno a asi teď po MS se nějak objednám a dám s nima řeč a naplánujeme ho asi na březen nejdříve protože v únoru nás čeká dovča a to bych si ráda užila a nechci aby se to nijak křížilo :unamused:
S tím zamražením taky nevím ale zeptám se jich jenpočítám, že když je to tou starou metodou, tak už je asi nezamrazí zpět - já bych si klidně zaplatila znovuzmražení i toho jednoho než mít dvojčátka. Jak už člověk jedno má, tak řeší co kdyby se ty dvě uchytily. Nemít prcka, tak bych klidně 2 brala hnedka ale takhle bych ráda jen jedno ale jak už tu Leni psala, že je zázrak když se Ket vůbec povede a s jedním šmudlou :wink: a tohle si určí příroda sama to nikdo z nás neovlivní takže to tam s nima proberu a uvidím co mi na to řeknou.
11. led 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže Ket vyjde cca na 3300 + - někomu ho dělaji v nativu a u někoho si to pojistí hormonama - je to věc dohody a dle sliznice či ms + ovulky se to orientuje, počet embrií se řeší až na koze :grinning: a to jestli se pak dá zbytek zamrazit je otázka zatím nezodpovězená když to shrnu všechno kolem a kolem :o) :grinning:
11. led 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 co mě říkali tak určo 2 dát kvůli úspěšnosti ,třeba ti řeknou něco jiného :wink: dyt to tu čteš ne? jedna nohY nahoru ,druhá zase ne ..ale konzultace o počtu embryí na koze ,kdy je člověk z toho vyprdlej a neni na to čas to promyslet ,je fakt pitomý..jako kdyby si tě nemohli na tu minutku pozvat do tý kukaně a tam to probrat v klidu ..
11. led 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo shrnula jsi to báječně :grinning:
11. led 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no to bych taky ocenila spíš než tam rozcapená a diskutuj tam s ní když Dr už vartůje s kamylou čučí ti mezi nohy a čeká než se laskavě dohodneme :grinning: :grinning:
Jj jasný individuální to je ale vesměs až na pár detailů stejný :fearful: :dizzy_face:
Jako Leni právě ..ono to pak asi člověk řeší zda teda dvě a riskovat dvojčátka a zvýšit úspěšnost jeno se s tím crcat dokola po jednom a nemít nic to je hrozně těžký :unamused:
11. led 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 je to těžký a neni to zadara ..ani těch 3300,-dávat pokaždý ,mě to teda jedno taky neni .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a víš jak jsou lidi neinformovaný? dokonce sestra od gynekoložky se se mnou pomalu hádala ,že mám 3 pokusy na umělko úplně zdarma ..pché :angry:
11. led 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Leni jasný neni to zrovna málo ale neni to taky nějak moc jako třebas komplet pokus IVF :wink: no to vím, že lidi jsou hlavně v mým okolí protože pár známých žije v domění, že když máš dítez IVF, tak neni tvoje :fearful: to je pak mazec když tohle ti někdo řekne :angry:
11. led 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 Krásně jsi to shrnula. :grinning: Nepoužitá embria jdou znovu zamrazit ,ale musí se to dělat jinou metodou než poprvé. Neplatila za to nic.
11. led 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 by bylo moc fajn kdyby to šlo znova zmrazit a ještě nic neplatit jééééé :dizzy_face: :dizzy_face: njn ale to by bylo moc štěstí najednou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: ale až tam půjdu, tak vyzjistim a dám vedět :o))) si tu plánuju zamražení a rozmražení ale ono taky záleží kolik jich přežije to rozmražení, tak aby nakonec vůbec bylo co k ET :unamused:
11. led 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 v artu?
11. led 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek