ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

macinaz
12. led 2011

@baronek tak jinak vše nej nej a hlavně ať se povede ten nevětší sen 😉
to bych se také raději opila,abych to nevnímala 😀
zatím o těhu ví jenom pár lidí,jedna to snela v poho,jelikož už mimčo má,ale ta druhá co jim při prvním pokusu embria umřeli,dřív než je zavedli je na tom špatně a zdá se mi,že se mi vyhíbá,no ani se jí nedivím,určitě bych také na tom byla špatně kdybych žádné mimčo neměla a ona otěhotněla,musím jí dát prostě čas. 😖

baronek
12. led 2011

@macinaz čas jí rozhodně dej, protože pro mě je pohled na těhotnou a do kočárku taky utrpením 😝 ale teď hýřím takovou optimistickou náladou a nevím, jestli to není špatně .... ☹ 🙂

macinaz
12. led 2011

@baronek určitě to na škodu není spíš je to lepší než se nervovat,dřív jsem také tento pohled nesnášela a vše jsem pak doma ořvala

lenkacar
12. led 2011

@macinaz mě to vadí občas ,spíš se zaseknu ,když zjistim ,že mě někdo pozoruje co já na to ..

lenkacar
12. led 2011

@macinaz už máš bříško?

macinaz
12. led 2011

@lenkacar bříško nějaký je 🙂 já ho někdy vyfotím,spíš příští týden a hodím vám to do albíčka,teď asi poroste pomalejc,když se tam bude roztahovat jenom jedno 😀

baronek
12. led 2011

@macinaz poroste rychle, protože se bude snažit zaplnit prostor 😀

lenkacar
12. led 2011

@macinaz jo určo se rádi kochnem s holkama bříšánkem těhotným..nevim na koníku to beru líp ty těhule než ve městě ,když vim ,že k tomu přišly bez práce

lenkacar
12. led 2011

@baronek taky myslim bude mít více místa .. 😉

baronek
12. led 2011

@lenkacar protože tady na koníkovi si ta ženská musí nejdřív projít peklem a taky mi tady těhule nevadí 😀

lenkacar
12. led 2011

@baronek tak to máme stejný pocity

ira13
12. led 2011

to mám také stejně.Tady většina z nás tady má podobný osud, tak těhotenství jedna druhé přejeme. Na ulici mi to vadí a jaště když se ptají proč ještě nemáte mimi ,vy druhé nechcete,to už bude velký věkový rozdíl budou to dva jedináčci a podobně.Mám plno takových známých naplánují si to a jsou těhotné kdy chtějí. Některé se diví že se jim to po vysazení HA povedlo hved že to tak brzo nečekaly.Občas mě takové řeči dost vezmou. Je to nespravedlivé.

baronek
12. led 2011

@ira13 taky jsem si to tak plánovala, že vysadím anti a hned budu těhotná 😀 jak já byla bláhová ☹

lenkacar
12. led 2011

@baronek nebeč ..taky se dočkáš ,počkej brzy už se uhnízdí v tobě uřvánek

kinguse
12. led 2011

@baronek jééé,to já si taky plánovala. Zvlášť,když poprvý jsem mezi takový šťastlivkyně patřila,hned po vysazení HA jsem byla těhu.....no a tééééď NIC 😠
@macinaz ..já už o redukci slyšela od kamarádky,co čekala "čtyřčata" a když mi to tenkrát přesně takhle popisovala,tak jsem nestačila utírat slzy ☹ ..no klobouk dolů,ale co se dá dělat,my ženský musíme zvládnout víc než člověk 😀 Tak se drž,ať už je vše jen a jen v pořádku!!!
jinak já byla na krvní,tak samozřejmě potvrdili negativní výsledek.Takže pro mě ten kolotoč na nějakou dobu konči ☹ Ještě půjdu jen na kontrolní UZV a pak zas normální pracovní kolotoč...jak mě to nebaví,chjo!
@ira13 moooooc držím palečky,ať se od zítra za 14dní dočkáš //!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lenkacar
13. led 2011

@kinguse achjo .. 😖 co víc dodat .. 😔 iris dneska at maj štastnou ruku .. 😉 já taky nemám nijak zvláštní pocit ,že bych měla být z těch ketů těhu ..

baronek
13. led 2011

@ira13 tfuj tfuj tfuj ať se embrýskovi u tebe moc a moc líbí 😀
@lenkacar z Ketu budem těhu, uvidíš 😉 a stihneme to ve stejném roce a budeme jezdit na návštěvy 🙂

ira13
13. led 2011

Ahojky, děkuju že na mě myslíte. Těď volala laboratoř že obě se krásně rozmrazila ,jsou na jedničku tak si pro ně jedu. Uvidíme jak budou bojovat.Vždy jsem měla hezká embria a nechytlo se nic.Doufám že tyhle se budou držet v teple po tom zážitku v mrazáku.

baronek
13. led 2011

@ira13 a hlavně nohy nahoru jako Lenička - nejlépe až ke stropu stropu, ať ví, kde je jejich místo 😀

ira13
13. led 2011

@baronek já se vždycky snažím,ale jestli to pomáhá tak si vykloubím zadek jak ho budu zvedat. Ať si sestřička trhne nohou.Měly by tam pracovat jen žanský který to zažily pak by nebyly nepříjemný.Jak dlouho jste ležely doma?

baronek
13. led 2011

@ira13 já měla ET v pátek a ležela jsem v sobotu a pak jsem normálně fungovala, běžné domácí práce a procházky s Baronkem 😀 Po KET budu doma taky max 1 den a doufám, že to vyjde zase na pátek 😀

alenadj
13. led 2011

Ahojky, již nějaký ten měsíc nakukuji na tuhle diskuzi. Jelikož jsem v podstatě neměla co psát, nepřispívala jsem.
Něco málo přes rok jsme se snažili o miminko a od října chodíme do Artu. 30.12. jsem byla na své 2 UIU.
Dnes ráno jsem se strašně bála udělat si test a zažít další zklamání, ale jsou tam //. Ta jedna ještě není tak tlustá ale snad vydrží.
Vím, že jsou zde holky, co se snaží mnohem dýl a doufám, že vám to také vyjde. Dvě čárky sice neznačí úplné vítězství, ale snad nejen já se konečně dočkám miminka.

lenkacar
13. led 2011

@alenadj je jasné že to je začátek všeho ,ale krásný začátek ..držím pěstičky at sílí ..iris..jasně vykloubenej zadek vypadá dobře ..to se to určo povede 😀

ira13
13. led 2011

@lenkacar sestřička mi postel pod zadkem dost zvedla,tak když jsem skrčila nohy,měla jsem kolena skoro u stropu.Byla jsem v tom podkrovním pokoji a tam mají nízké stropy. musela jsem vypadat komicky. Embroušci mají 6 buněk. Mražení jim vůbec neublížilo,jsou ve stádiu jako při mražení.Mudr říkal že mají šanci jako čerstvá.

baixy
13. led 2011

@alenadj Super 🙂 Taky mam za sebou testování, jsem 11 den po ET. Máš nějaké příznaky těhu?

baixy
13. led 2011

@ira13 Tak at se jim u tebe líbí 🙂 Podkrovní pokoj? Jiný než ten se 4 postelema vedle sálu?

alenadj
13. led 2011

Děkuji.
Za posledních pár dní mám nafouklé břicho, píchání v podbřišku, do včerejška jsem měla bolesti jako při MS až jsem myslela, že mi to přijde předčasně. Dneska mě nic nebolí, nepíchá. Žádné nevolnosti.(jsem zvědavá kdy se rozjedou.
Asi 2x za poslední týden jsem se při předklonu málem pozvrac.... což se mi nikdy předtím nestalo, tak tu už mi přišlo podezřelé.

ira 13 já byla v podkrovním jednolůžáku ve 3 patře s koupelnou.

baronek
13. led 2011

V tom podkrovním pokoji, kde je plastika???? Tam jsme byli s manželem taky 😀 tam je to hezčí než na tom pokoji vedle sálu, takový domácí prostředí 😀
@ira13 tak hezky odpočívej a něco krásnýho embrýskům vyprávěj 😎

lenkacar
13. led 2011

také neznám podkrovní pokoj ..to je nějakej nadstandart co? 😀 😝 tak drž embrouše 😉

baixy
13. led 2011

@alenadj Mě už parkrát natáhlo na zvracení a mám citlivější prsa, ale to jsem měla i dřív a nevyšlo to, tak uvidím. Jen to čekání kdyby se dalo zrátit 🙂 Kdy jdeš do Artu na kontrolu?