ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

ira13
18. led 2011

@lenkacar To je divné že po kefíru přibíráš.Že ty tu houbu máš v plnotučném mléce. 😀 😀.Já bych to také ráda zkusila.Kysané mléko mi chutná.Ne že bych chtěla přibírat,takhle je to na hranici.Přes 60kg jsem měla jen v těhotenství. V zimě to raději neposílejte s rychlostí pošty houbička někde umrzne.

ira13
18. led 2011

@baronek Já měla tmavé nic moc ,ale v jogurtu se to dá.Nevím že je i světlé možná je loupané nebo je to sezamové seminko?

lenkacar
18. led 2011

@ira13 hele zítra to pošlu a co se stim stane nám napíše druhá strana 😀 😝 ,mám to v polotučném mléce 😉 já teda vždy po mléce nabírala ,ale hlavně já od 18hod. nejim a tohle si dam ve 20hod. a je to syté .. 😝

baronek
19. led 2011

@lenkacar už se těším 😀
@ira13 je to len zlatý bio, včera jsem to jedla samotný a měla jsem k obědu salát, tak jsem to tím posypala a vůbec to v tom nebylo cítit, jinak mi to leze do zubů 😀

baronek
19. led 2011

Jo a taky jsem si dávala večer skleničku červeného, ještě štěstí, že byla od soboty otevřená 😀 a musí se vypít aby víno nezvětralo 🙂 😀

lenkacar
19. led 2011

@baronek tak ted si budeš před spaním dávat hrnek kefíru .. 😀

baronek
19. led 2011

@lenkacar už se na to těším 😀

lenkacar
19. led 2011

no a když se to vyleje tak aspon vylízneš krabku a obálku 😀 😝 ,je to v tý bublinkový

lenkacar
19. led 2011

@ira13
@baronek co jste to za chcíplotinky?já až budu těhu budu muset jít do diskuze nad 100kg a to se asi teda nepotkáme ,když vy budete chodit do diskuze do 60kg 😀 😝 ,Maci kočičko ,jestli načuhuješ ,tak tě moc zdravím..

baronek
19. led 2011

@lenkacar á tady někdo rád černej humor, co????

lenkacar
19. led 2011

@baronek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to je závist kočičko 😀 😀 😀 😀

lenkacar
19. led 2011

@baronek si neumim představit ,že bysme měli s vladísem vaší krásnou kovovou postel ,to bysme utahovali šroubky ob den 😕

ira13
19. led 2011

@lenkacar Nejsem moc vysoká ,je to akorát. Za posledních pár dnů se mi srazily kalhoty,nevím v čem budu chodit ven.Bolí mě v podbřišku a nesnesu je těsné. 😝 Jestli to tak půjde dál tak "těhulky nad 100kg "budu navštěvovat taky. 😀 Tolik nevážíš na té fotce vypadáš dobře.

ira13
19. led 2011

@macinaz Také tě zdravim,doufám,že je vše bez komplikací a jsi doma se svýma klukama.

lenkacar
19. led 2011

@ira13 řikam v těhu ..a to jako 100kg s klidem dam.. 😀 😝 a bude mi to u prdele to mi věř ,hlavně když mimís bude 😉 😀 😝

ira13
19. led 2011

@lenkacar To mě je také jedno kolik přiberu.Kojení ,probdělé noci a až začne běhat to půjde dolu samo. 😀 😀 Jen aby už to bylo

ira13
19. led 2011

@lenkacar Jestli se povedou dvojčátka to budeme štíhlé laňky. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkacar
19. led 2011

@ira13 asi je poprosim ,aby mi při císaři rovnou odřízli i kus špeku ,jde to? 😕 😀 😝

lenkacar
19. led 2011

stačilo by mi málo tak 30kg 😕 😝

jara
19. led 2011

Zdravím kočky...dlouho jsem tu nebyla. Nevím, jestli si na mě pamatujete...čekala jsem dvojčata, bohužel to nevyšlo - zamlklý potrat...tak vás jdu jen pozdravit. 😉 Koukám, že máme s Len podobný osud..

lenkacar
19. led 2011

@jara ahojky ..no to teda máme 😕 ,v kolikátým tt?

jara
19. led 2011

v 7tt...když jsme jeli na srdička...Michálek mě odnášel s manželem z ordinace...jsem to kapánek neustála. ještě teď se mi klepou ruce, když to píšu.

lenkacar
19. led 2011

@jara já jsem odtus utekla s pláčem ,myslím ,že tohle znají ..byla jsi tedy na revizi? tu jsem neustála já .. 😝 měla jsem komplikace od nervů

jara
19. led 2011

Jj, na revizi jsem byla...dokonce dvakrát, abych nevyšla ze cviku...pořád mě nějak bolelo břicho a trochu jsem špinila, tak jsem volala do nemocnice, jestli je to normální a tam mi řekli, že jo, ale kdybych se fakt necítila, a\´t ihned přijedu. Byli jsme zrovna na slovensku, začala jsem už krvácet, manžel mě naložil a jeli jsme do čech do nemocnice. tam mi bylo řečeno, že mi tam ještě něco nechali a budu muset jít ještě na jednu revizi. Po té první jsem se docela držela, ale po té druhé to na mě nějak padlo. Zhubla jsem na 49kg, nervy v prdeli, ale to ti vyprávět nemusím...nikomu tohle nepřeju. začla jsem běhat, abych se z toho uplně nezbláznila. to mi hodně pomohlo.

lenkacar
19. led 2011

@jara mě taky hrozila druhá ,ale zaplatpánbůh na poslední chvíli něco vyšlo a zbytek prý se dočistí z MS,byla jsi v artu na revizi?

lenkacar
19. led 2011

@jara nemůžu říct ,že jsem v pořádku,ale už jsem hodně v poho díky tady holkám

jara
19. led 2011

ne, to jsem odmítla. nechtěla jsem jít do artu, i když mi to michálek nabízel...
já jsem se uplně od koně odstřihla...vlastně od všech informací, co se nějak týkalo dětí..
jo, ta bolest je tam stejně, i když už je to docela doba...

jara
19. led 2011

@lenkacar ty jsi byla v artu na revizi?

lenkacar
19. led 2011

byla ,nechtěla jsem do cizího prostředí ,dělal mi to michálek ,brečela jsem před tim i potom..

jara
19. led 2011

A to jsi jela hned ted den dom??