• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@lenkacar Mě se víc líbí velký plemena. Máme Betynku- stařičkou fenku zlatého retrivra a 3letou Ginu plemeno cane corso
25. led 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 to jepořádnej hafan ani neznám tohle plemeno musela jsem se podívat na internet jak vypadá
25. led 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek Je to dobrý hlídač. Stačí když bafne za vraty a nikomu se k nám moc nechce. Pokud je otevřeno může sem kdokoli a ani si ho nevšimne.Na jaře ji chceme připustit. Snad nebude mít 12štěňat jako její máma. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 u vás bych chtěla dělat pošťáka :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,bych si musela nosit asi tena lady :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2011 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky to by jsme byli dvě od té doby co mi vlčák vysel na prdeli tak mám z větších psů dost velkej respekt přecházím i na druhý chodník :slight_smile:
26. led 2011 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Leni co tu strašíš tak poránu já bych byla ještě v posteli kdybych nemusela do práce :grinning: tady padá sníh jako zběsilej :angry:
26. led 2011 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek můj táta je fakt prdlej psama a papouchama ,tak já zdědila jen ty papouchy ,ale kvůli alergii mám smůlu už se vším,ale jeho lásku ke psům jsem asi nezdědila úplně ..líbí se mi ,ale mám z nich fakt respekt a může to být i pidi pes ..
26. led 2011 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek no mě se zdál sen o bývalém šéfovi a tak se mi nějak zastesklo,že mě to vyhnalo z postele a je mi z toho úzko ,že musim tedka řešit soukromníky.. :frowning2:
26. led 2011 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar nesmutni pa já už musím hezky koníkujte a ve 20.00 jsem tady papa
26. led 2011 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek papa nejsem smutná ,jen je mi divně ..jo kdyby člověk věděl ,že jednou bude na tu pitomou jednotu ještě rád vzpomínat ..
26. led 2011 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nesnášim nejistoty,fuj tajbl .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: já jsem taková trubka ani jednou si nevzpomenu ,že mám s vladísem domluvit ten art kontrolu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,kdyby ty mobily nebyly tak nevim,jo žemlovka je sežratá ,musim vařit zase ..bé
26. led 2011 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem přeji :wink:
26. led 2011 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem vás zrychleně dočetla tu u vás snídám :grinning: tam je zas nadílka brrr se mi nechtělo ani ven ale zase alespoň nei žádná plískanice a marast jen autem je to mazec :angry:
26. led 2011 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky snídám co máš?
26. led 2011 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 ven jsem ještě nekoukla ,ale je tam tma ,tak tam asi nic hezkého nebude,ted mi poslal vladís seznam kdy nemůžu udělat kontrolu do artu a jako asi nikdy ,protože je totálně zasekanej..tak já nevim kdy já na to půjdu .. :angry: březen neklapne..
26. led 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkusim ještě spočítat kdy to asi dostanu ,ale nevidim to dobře.. :angry: zrovna rehábka 14dní ,cvičení 14dní ,to by se člověk z toho posral
26. led 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Leni cornfalekesy s mlíkem :wink: a rohlík s nutelou :wink: to je škoda jsem si říkala, že jsme se tam mohly teoreticky potkat na Ketíku kdyby to klaplo oboustranně :unamused: njn ale co já vim co řeknou mě nebo jak se tam s nima dohodnu že jo mno ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Leni a na ten Ket to potřebuješ manžela na kdy? Jako asi něco bude podepisovat zase ne? A to před rozmražením nebo po Ketu nebo na kdy je ho tak třeba???A platí se to všechno až po ET těch 3300?
26. led 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo musí to podepsat
26. led 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
platí se to den vkladu po akci .. :wink: já to mám i daleko nevim kdo by mě sem vezl hýml..no uvidíme ..
26. led 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar áha :unamused: jj uvidíme přesně ...bych nedělala předčasný závěry :grinning: :dizzy_face: no nic ja mizím dneska mám den jen pro sebe, tak si ho jdu užít zatím se mějte hezky a hezký den všem přeji :wink:
26. led 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 jé ty se máš ..to bude zase nějakej relaxíček s kávičkou a zákusečkem ,papa
26. led 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak jsem doklouzala do práce a musím říct, že to byla zabíračka. My asi fakt bydlíme na konci světa, protože v půl osmý ještě nebylo prohrnuto, tak jsem jela celou cestu třicítkou se staženým zadkem :grinning: Já měla k snídani borůvkovou bábovku s čajem maliníkem :grinning: Ten čaj piju už jenom ráno a na zítřek jsem si koupila už čaj těhotenský :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak doufám, že to embryjka poznají, kde je jejich místo.
Leni, tibetskou houbu piju, mně to chutná, protože piju kefíry a zákysy ve velkým, je to dobroty, teď tam dávám míň mlíka, aby to bylo hustější, mňam :grinning:
26. led 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslela že pracuješ tam kde bydlíš?
26. led 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar bydlím na vesnici a do práce dojíždím 7 km :grinning:
26. led 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo takhle ..
aha ..hm ...no tak ted už to vim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jsem ráda ,že ti houba šmakuje
26. led 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar šmakuje a doufám, že bude i miminkám :grinning:
26. led 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdybych nemusela, tak bych dneska zůstala doma, v pátek si to budu užívat a budu jen ležet a ležet a ležet ....
26. led 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě by to teda bylo líto vyhodit ..jak to vyhodila ta kámoška ..no ..mám pauzu a mám zase azčít 27.1
26. led 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar já si taky zapsala první den do kalendáře, abych to dělala správně :grinning: a hlavně myslím, že na tom něco bude a alespoň se nám bude chodit dobře na záchod :grinning: Cítila jsi po tom nějaké změny?
26. led 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek