ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

ira13
25. led 2011

@lenkacar Mě se víc líbí velký plemena. Máme Betynku- stařičkou fenku zlatého retrivra a 3letou Ginu plemeno cane corso

barabasek
25. led 2011

@ira13 to jepořádnej hafan ani neznám tohle plemeno musela jsem se podívat na internet jak vypadá

ira13
25. led 2011

@barabasek Je to dobrý hlídač. Stačí když bafne za vraty a nikomu se k nám moc nechce. Pokud je otevřeno může sem kdokoli a ani si ho nevšimne.Na jaře ji chceme připustit. Snad nebude mít 12štěňat jako její máma. 😝

lenkacar
26. led 2011

@ira13 u vás bych chtěla dělat pošťáka 😀 😀 😝 ,bych si musela nosit asi tena lady 😀 😝 😝

barabasek
26. led 2011

Ahojky to by jsme byli dvě od té doby co mi vlčák vysel na prdeli tak mám z větších psů dost velkej respekt přecházím i na druhý chodník 🙂

barabasek
26. led 2011

@lenkacar Leni co tu strašíš tak poránu já bych byla ještě v posteli kdybych nemusela do práce 😀 tady padá sníh jako zběsilej 😠

lenkacar
26. led 2011

@barabasek můj táta je fakt prdlej psama a papouchama ,tak já zdědila jen ty papouchy ,ale kvůli alergii mám smůlu už se vším,ale jeho lásku ke psům jsem asi nezdědila úplně ..líbí se mi ,ale mám z nich fakt respekt a může to být i pidi pes ..

lenkacar
26. led 2011

@barabasek no mě se zdál sen o bývalém šéfovi a tak se mi nějak zastesklo,že mě to vyhnalo z postele a je mi z toho úzko ,že musim tedka řešit soukromníky.. ☹

barabasek
26. led 2011

@lenkacar nesmutni pa já už musím hezky koníkujte a ve 20.00 jsem tady papa

lenkacar
26. led 2011

@barabasek papa nejsem smutná ,jen je mi divně ..jo kdyby člověk věděl ,že jednou bude na tu pitomou jednotu ještě rád vzpomínat ..

lenkacar
26. led 2011

nesnášim nejistoty,fuj tajbl .. 😝 já jsem taková trubka ani jednou si nevzpomenu ,že mám s vladísem domluvit ten art kontrolu 😝 ,kdyby ty mobily nebyly tak nevim,jo žemlovka je sežratá ,musim vařit zase ..bé

pepek007
26. led 2011

Dobré ránko všem přeji 😉

pepek007
26. led 2011

Jsem vás zrychleně dočetla tu u vás snídám 😀 tam je zas nadílka brrr se mi nechtělo ani ven ale zase alespoň nei žádná plískanice a marast jen autem je to mazec 😠

lenkacar
26. led 2011

taky snídám co máš?

lenkacar
26. led 2011

@pepek007 ven jsem ještě nekoukla ,ale je tam tma ,tak tam asi nic hezkého nebude,ted mi poslal vladís seznam kdy nemůžu udělat kontrolu do artu a jako asi nikdy ,protože je totálně zasekanej..tak já nevim kdy já na to půjdu .. 😠 březen neklapne..

lenkacar
26. led 2011

zkusim ještě spočítat kdy to asi dostanu ,ale nevidim to dobře.. 😠 zrovna rehábka 14dní ,cvičení 14dní ,to by se člověk z toho posral

pepek007
26. led 2011

@lenkacar Leni cornfalekesy s mlíkem 😉 a rohlík s nutelou 😉 to je škoda jsem si říkala, že jsme se tam mohly teoreticky potkat na Ketíku kdyby to klaplo oboustranně 😒 njn ale co já vim co řeknou mě nebo jak se tam s nima dohodnu že jo mno ... 😝

pepek007
26. led 2011

@lenkacar Leni a na ten Ket to potřebuješ manžela na kdy? Jako asi něco bude podepisovat zase ne? A to před rozmražením nebo po Ketu nebo na kdy je ho tak třeba???A platí se to všechno až po ET těch 3300?

lenkacar
26. led 2011

jo musí to podepsat

lenkacar
26. led 2011

platí se to den vkladu po akci .. 😉 já to mám i daleko nevim kdo by mě sem vezl hýml..no uvidíme ..

pepek007
26. led 2011

@lenkacar áha 😒 jj uvidíme přesně ...bych nedělala předčasný závěry 😀 😵 no nic ja mizím dneska mám den jen pro sebe, tak si ho jdu užít zatím se mějte hezky a hezký den všem přeji 😉

lenkacar
26. led 2011

@pepek007 jé ty se máš ..to bude zase nějakej relaxíček s kávičkou a zákusečkem ,papa

baronek
26. led 2011

Dobré ránko, tak jsem doklouzala do práce a musím říct, že to byla zabíračka. My asi fakt bydlíme na konci světa, protože v půl osmý ještě nebylo prohrnuto, tak jsem jela celou cestu třicítkou se staženým zadkem 😀 Já měla k snídani borůvkovou bábovku s čajem maliníkem 😀 Ten čaj piju už jenom ráno a na zítřek jsem si koupila už čaj těhotenský 😝 tak doufám, že to embryjka poznají, kde je jejich místo.
Leni, tibetskou houbu piju, mně to chutná, protože piju kefíry a zákysy ve velkým, je to dobroty, teď tam dávám míň mlíka, aby to bylo hustější, mňam 😀

lenkacar
26. led 2011

já myslela že pracuješ tam kde bydlíš?

baronek
26. led 2011

@lenkacar bydlím na vesnici a do práce dojíždím 7 km 😀

lenkacar
26. led 2011

jo takhle ..
aha ..hm ...no tak ted už to vim 😀 😝 ,jsem ráda ,že ti houba šmakuje

baronek
26. led 2011

@lenkacar šmakuje a doufám, že bude i miminkám 😀

baronek
26. led 2011

kdybych nemusela, tak bych dneska zůstala doma, v pátek si to budu užívat a budu jen ležet a ležet a ležet ....

lenkacar
26. led 2011

mě by to teda bylo líto vyhodit ..jak to vyhodila ta kámoška ..no ..mám pauzu a mám zase azčít 27.1

baronek
26. led 2011

@lenkacar já si taky zapsala první den do kalendáře, abych to dělala správně 😀 a hlavně myslím, že na tom něco bude a alespoň se nám bude chodit dobře na záchod 😀 Cítila jsi po tom nějaké změny?