• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@lenkacar twe a u koho jsi byla prosímtě? :rolling_eyes: :grinning: to byla nějaká zákeřná manikérka ne? Nebo čínani ty taky brousí hlava nehlava prej :grinning: já chodim k takovej mladej slečně a ta to dělá poctivě - je šikovná :sweat_smile:
Jako pro mě je relax i tohle protože nejsem doma a dělám sama sobě dobře a nemusim nic řešit jako zda je nakoupeno nebo uklizeno atd :wink: prostě vypadnu a nechám se opečovávat ale pravda. ...je spousty jiných činností, který se dají považovat za relax opravdovej než manikůra :wink:
26. led 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar to jsi mu fakt řekla, ať se jde podívat do zrcadla??? A nenaštval se???
26. led 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 jo měla jsem na mysli šikmookou slečnu a ještě u toho pěla ty jejich árie ,to bylo v ceně :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek já mu to řikam každou chvíli,no chlap si o sobě nesmí moc myslet baronku nebo ti zdrhne jinam :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele to se nenaštve ,ale zaručeně nesnáší když se mu směju ,to by mě zabil :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. led 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no čoveče si teda připadám výrazama a celkově úplně normoš a stejná jako vy všcihni tady :wink: ale když to říkáš :wink: jj když mám čas, chuť a náladu tak sem vždy ráda zajdu a vedle do tématu :sunglasses:
26. led 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 no ale já jsem takovej veselej člověk a občas se směju ne zrovna jemu a potom se cítí nasraně neoprávněně..měl by být rád ,že se vůbec ještě směju ..po tom všem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 to je dobře ,že sis nás našla
26. led 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem si to zkusila říct nahlas to je ale šišlanice :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ta předešlá věta :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no to jo by si člověk zlámal jazyk až úplně :grinning: to je základ aby človek byl veselej a uměl se byť i sám sebou pobavit a ten smích předával dál :wink: tak ale teď už fakt mizím na šlofíka zatím pa pa budu později :wink:
26. led 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar tak u nás se říká malej ale válec :grinning:
26. led 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek jo? a čemu celýmu fandíkovi? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jo přesně, jako Válečka, co hrál EBEN :grinning:
26. led 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek jo ták .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky dobrá hláška
26. led 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně to v práci ale vůbec nebaví, hlavně mi připadá, že jsem skoro nic neudělala a tenhle týden to už ani nedoženu, hrůza ..... a pak má být člověk v klidu :astonished:
26. led 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ještě máš 2 dny ..a víš jak jsi tam nepostradatelná.. :confused:
26. led 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dokuchtila br guláš,vladís přijde později jede s kocourem na tu mužskou operaci :astonished: a pak pro mléko a pečivo..já dneska ven nejdu ,psala pepča že to tam klouže :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jo a kontrola v artu 7.2. půl4
26. led 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám ale dovolenou :grinning:
dneska budeme bez večeře, Fanda včera prohlásil, že pořád jenom žere a dneska bude mít očistu, tak si mám prý uvařit jen pro sebe, tak jsem si koupila přesnídávku a rohlík :grinning: pro jednoho nemá smysl vařit a zrovna bych si dala špagety ...
26. led 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek kdy máš dovolenou :grinning:
26. led 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar zítra a v pátek, ale zítra ještě na dvě tři hodďky do práce půjdu :grinning:
26. led 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar já mám zítra přece KET a bojím bojím, co mi z těch 3 bojovníčků zbyde, zítra v 10:30 mám volat do laborky :sweat_smile:
26. led 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek to jo já myslela ,že jsem to špatně pochopila a už dneska máš dovku .. tak jsem to nechápala a co ti teda naordinoval?bereš něco ? já jestli budu mít v březnu ten ket tak to bude úplně na posrání trefit se ,kdy bude vladís doma
26. led 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek napíšeš mi jak to dopadlo zítra?
26. led 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar od soboty beru prednison a estrofem, od pondělí zavádím crinone a piju maliník a jím lněné semínko a večer to všechno prolévám červeným vínkem :grinning:
26. led 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar určitě napíšu, v půl jedenáctý budu volat do laborky, to ještě budu v práci :sunglasses:
A Vládís si podle tebe nemůže přesunout směnu???
26. led 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
7.2.může a pak je to den jo ,4dny ne ..no enchci to vidět :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar určitě něco vymyslíte, mně se taky Michálek ptal, jak v týdnu můžu :grinning: myslím, že by to i posunul, kdybych zítra nemohla, tak uvidíš
26. led 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky dějčata,
@baronek to uteklo zítra KET,držím palce ať se dobře rozmrazí a potom zahnízdí.Peřinku jsi jim pěkně připravila.
@lenkacar pokud nebudeš mít ket v nativu s ovulkou tak je jedno kdy si pro zmrzlinky dojedeš.
26. led 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 jak jedno musím mít slízu :confused: a ta nepočká 14dní než se vladís vyčvachtá v karlových varech
26. led 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek