• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@ira13 tak teta dorazila ..no pozdrav pánbůh :confounded:
3. únor 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 do IUI bych šla, když je to zadarmo, nikdy nevíš a můžete to pojistit i hormonama, abys měla třeba dvě vajíčka :grinning: a pak je větší šance :slight_smile:
3. únor 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych tim vyplnila mezičas na ivf :wink: je to zadara a je to šance
3. únor 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,dnes došly výsledky z genetiky,vůbec nic nám nenašli a doporučují další těhotenství uf docela jsem si oddychla.Píšou tam ale že musí být prekoncepční příprava,asi jsem blbá ale nevím co to znamená.Nevíte něktará co to přesně je?
3. únor 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz asi nějaké dřepy a tak ..ne určo myslí nějakou medikaci .. :wink:
3. únor 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz michálek aby se připravil na start ,že má zavést jenom jedno ,protože ty jsi jako mucholapka a hned jsi těhu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar :grinning: :grinning: no vážně nevím co by to bylo,dnes ještě odpol. zavolám do Prahy na imunologii a uvidíme co dál v praze je to na dlouhé lokte,objednání až za 3 měsíce a ne výsledky se čeká měsíc. :confounded:
3. únor 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz a proč tam jedeš? já myslim že byla chyba v tý redukci ,někde to tam škrábli a stalo se ..
3. únor 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar tak jsem to našla na netu,musím papat vytamínky hlevně kys.listovou,takže si pořídím vytamínky a budu papat
3. únor 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no jestli se mi zase nevytvořila alergie na embria,na spermijky to je mi jasný,ale abych věděla,že je to v pořádku a můžem se pokoušet,snad i přirozeně,tak bych zkusila to IUI a vyplnila tím čekání na další IVF
3. únor 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz tak vidíš ..koupíš si tabletky a bude to dobré..já dneska vysadila ,když mi je požíraj antibiotika ,no co mě to daly za hnus ..kráva fakt ta obvodní
3. únor 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no někdy ti dr. neví že to tak je,já mám teď vše vysazené,měla jsem antibiotika z nemocnice a dostala jsem tam železo a musím ho brát 2x denně,jelikož mi zase zjistily chudokrevnost ach jo provází mě to už odmala a asi se toho nezbavím :angry:
3. únor 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz jsem jsem taky chudá ..jak vlezu do nemocky tak hned mi dávaj železo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já ho beru už od mala a už mě ty léky vůbec jíst nebaví,ale co se dá dělat :unamused:
3. únor 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz počkej ve stáří budem chodit fasovat do igelitky v lékárně
3. únor 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar spíš aby jsme nechodli do železnýho dvoru :grinning: :grinning:
3. únor 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz to je co? sběrný dvůr?
3. únor 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak vás tu zase všechny zdravím :wink: jsem dneska lítala po městě a Dr a jsem ráda, že už jsem doma :wink: co se týče IUI tak bych jí taky zkusila co kdyby to náhodou vyšlo ..nestojí to nic a náhoda je blbec a neni to vůbec nic invazivního :wink: takže vzhůru do IUI :dizzy_face:
3. únor 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 ty jsi nemocná?
3. únor 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zítra v 9 hod. jdeme do Artu, jestli je srdíčko....dost se bojím, jestli nebude, asi se neudržím....Ach jo. Leni jdeš tam taky i když odpoledne?
3. únor 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ne ne byla jsem u zubaře na prohlídce pak u obvodáka protože jsem ho měnila před měsícem tak zda mu došla karta od starýho MUdr a domluvit se na vstupní prohlídku a pak lékarna a nějaký vitamínky jsem si koupila :o)
3. únor 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baixy já jdu až 7.2.
3. únor 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 jo ták já se lekla ,že marodíš ,no snad budu zdravá do tý kontroly ..abych tam nenakazila nějaké maminky
3. únor 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jinak budeš muset jít na kontrolu s rouškou :grinning:
3. únor 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ne ne Leni ..ta viroza nebo co to bylo před 14 dny byla za 3 dny díky Coldrexu fuč :wink: nechci hlavně chytnout tu epidemii :angry: ale tobě už je líp ne? POkudnuž ti to odeznívá tak bych se nebála navíc pokud tam jdeš odpoledne, tak maminy tam chodí vždycky dopoledne ne na UTZ? :wink:
3. únor 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 zatim neodeznívá ,myslela jsem včera že je vrchol ,ale spletla jsem se .. :pensive:
@baronek leda s bederní rouškou :grinning:
3. únor 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar a jéé :frowning2: tak co sedíš u pc mazej se potit ne? Kup ci nějaký ty Coldrexy nebo co se ještě dělá, nalož se do vany a zalez po peřinu a vypoť to :wink: kup si nějaký vitamíny na imunitu a hodně pij a bude zas dobře :wink:
3. únor 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

@lenkacar Leni koukej nemoc vyhnat.
3. únor 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 nemám horečku ..mám děsnou rybu a bolí mi z toho v krku z tý zadní rýmy..já na to hodně trpim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek jé tobě to sluší
3. únor 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek