• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@baronek kdybys viděla můj ksicht tak padneš a to mi psal dneska kámoš at si jdu povídat na skype přes webkameru ,no to jistě ..rypák unudlanej ,odřenej ,začínající opar ,hubu samej jebák ,mastný vlasy ,už si běžim povídat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar tak mu napiš, že je to rozbitý :grinning: že si můžeš jenom psát :slight_smile:
3. únor 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek jasně přesně tohle jsem mu napsala a on že to spolu po pc opravíme ..to jo já jsem ráda ,že vim kde je zásuvka a nic víc po mě nikdo nesmí chtít
3. únor 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar to jsme na tom stejně :slight_smile:
3. únor 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek tak už sis zvykla na vlásky?
3. únor 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar na barvu jo, ale rovný vlasy ke mně moc nejdou, tak jsem to dneska nechala přírodní a Fandík bude mít radost. Takže jsem vyhodila zbytečně prachy za žehličku ...
3. únor 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek líbí se mu kudrnatá holka vid ..mě se taky líbíš a on má taky vlnitý ,pěkný máte vlasy
3. únor 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem v rámco úklidu našla liščí ohon tak ještě ebenovou tyč :wink:
3. únor 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar to se najdou poklady, co?
A děkujeme za pochvalu :slight_smile:
3. únor 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak koukám na tu jedinou kopičku v polici tak mě napadlo že to protřídim..tak si vlastně ušetřim místo pro další haraburdí..
3. únor 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne že bych byla tak málo oblíkaná ,ale zatim je to jediná polička zaplněná a rozhodla jsem se jí vyndat a vyhodit .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: doufám že budu pak těhu a budu nadávat kam jsem dala ty mega tepláky až pod kozy
3. únor 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar správně řečeno, u mě to funguje naprosto stejně :slight_smile: jednou za rok třídím věci na půdě a nestačím se divit, co jsem tam všechno natahala :angry:
3. únor 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych to nejradši vyhodila všechno ..no ale to bych pak chodila s holou prdkou ..jé mě se to nechce dávat zpátky ..
3. únor 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar tak šup šup, ať nemá Vláďa šok, až přijde :unamused:
3. únor 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hotovo a ted jdu na další skřín
3. únor 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mám to ..fuj ale to byla rychlost ,ale se k tomu dokopat ..a už atdy nic nepište o slříních a úklidu a vytírání
3. únor 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy se dnes pracuje o 106. :grinning: Volala jsem do plzně a objednali mě na 21.2. to je fofr ,proti těm dobám v Praze co tu píšete. To IUI zkusíme ,vyplním tím čekání,jek píšete.Do artu jdu 14.2. na kontrolu sliznice a ovulace. To jsem měla strach že budu 3měsáce jen čekat a nebude se nic dít
3. únor 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Mělabys jít nakoupit nové hadříky, když jsi udělala místo ve skříni. Ebonitovou tyč ti musí půjčit Vládís. :grinning: :grinning:
3. únor 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 no vidíš hod to do grafu a zjistíš ,že vlastně nemáš čas :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 ne já nechci ebonitovou ,mě stačí ebenová :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vertikální a budu kolem ní tančit víš, s ohonem v ruce ..a koneckonců třít ho můžu
3. únor 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
pic holky tak jsem tu jak jsem slíbila, že zaskočím :o) koukám už uklizeno a vše kde má být jo? :grinning:
3. únor 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 ty jo doted řádim jak černá ruka ,staletý bordely tu rovnam
3. únor 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jen tak dál to je jedině prospěšné :wink: já si jdu dát vanu a pak juknu asi na ordinaci jsem jí neviděla jak dlouho, tak abych byla alespoň v obraze :wink: pak musim ještě vysvětlit jak se starat o kocoura a snad je to vše :wink:
3. únor 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar nevim co by tím třením vznikalo :grinning: elektřina určitě ne.
3. únor 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já pádím už to začíná :wink: :grinning: tak se tu mějte moc fajn kdybych to náhodou zítra ráno nestihla a ať se tu všem daří vše jak má :wink:
3. únor 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 z tření nic nebude ani z tančení ,mám teplotu ,to mám beztak z toho úklidu a navíc mě vladís osočil koho čekám ,že tak uklízim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz Tak, tak nějak jsem to myslela...budu moc držet palce až na to přijde správná chvíle!! A jeje do dubna...ještě, že tu máte jedna druhou... :dizzy_face: :wink:
3. únor 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dosnídáno, zabalíno a razíme konečně to airport :wink: mějte se tu jak jen samy chcete a za pár dnů ahojky holky :wink:
4. únor 2011 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 tak to je super, že budete zkoušet IUI a že vás objednali do Plzně takhle brzy :slight_smile: Hned je to pozitivnější viď?
@lenkacar dneska budeš doufám odpočívat, když jsi včera dřela jako kůň :slight_smile:
@pepek007 pošli nám trochu teplíčka a sluníčka :grinning:
4. únor 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
helemese pepulda odlítla do teplých krajin.. :wink: to se těšim na nějakou fotku jak je hezky opálená s mimískem :dizzy_face: no baronku málem jsem večer zhebla a dnes je mi o trošku líp,ale seru na všechno ,jak jsi řekla nikdo to neocenil naopak výslech koho čekam ..já sedim hrobařovi na lopatě a on mě podezírá z nevěry ,tak nic ,pokračuji ve starém dobrém bordelu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek