• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@baronek Na genetiku jdeme až 9.března - dřív nebylo nic volnýho.... Fakt se mi moc líbí, jak tam nezdržujou, šup šup - ať víme, na čem jsme... :slight_smile: Mudr. se taky divil, že mi sice konečně nabrala krev, ale ne při MS....Že jsou ty výsledky pak zkreslený.... No nakopala bych jí někam....... :angry: Jaký bylo be -be s brusinkama ? Když jsem byla malá, dělala se z be - be skvělá nepečená roláda.... :slight_smile: Mňam, už jsem to nejedla X let......... :slight_smile:
4. únor 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaluka jo bebe mám ráda a brusinkový nejsou vůbec špatný :grinning: Moje mamina tu roládu dělá doteď, když máme narozky a je to super, když mám chuť, tak si bebe promažu jen zakysanou smetanou, to je taky mňamka :grinning:
4. únor 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaluka uplně tě chápu že jsi z Michálka nadšená,je milej a i docela hezkej. A je to jedinej chlap kterej ti může udělat dítě aniž by manžel zárlil. :grinning:
4. únor 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 :grinning: :grinning: :grinning: Moc hezky řečeno.... :grinning: Jo, je celkem hezkej a hlavně toho dost namluví a to mně se moc líbí... :slight_smile:

@baronek Děláte to jo ? :slight_smile: Já to fakt od dětství nejedla, u nás se to přestalo dělat..... :frowning2: Ani nevim proč.... No s tou zakysankou to taky nemusí být špatný..... A ztuhne to taky ? Ale asi jo... No ty mi děláš chutě.... :slight_smile:
4. únor 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaluka Díky za gratulaci :slight_smile: No vidíš, to budete slavit narozeninky spolu :slight_smile: A co se týče BE BE rolády, zrovna včera jsem dělala z BE BE sušenek tvarohovou střechu a uprostřed je banán :stuck_out_tongue_closed_eyes: Začíná být luxusně rozleželá :sunglasses:
4. únor 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek @baixy nedělejte mi chutě a písněta recept,ať si taky mlasknem
4. únor 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petreva správně :dizzy_face:
4. únor 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar už jsi strávila oběd? to byla teda kombinace :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,se nedivim že jsi odpadla.V noci budeš zas strašit,když spíš přes den :grinning:
4. únor 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baixy jé tady je to samá naminka ..tak já jsem si dámy trochu dáchla a vylezla jsem ještě víc zničená,tak jsem usoudila ,že jsem přehřátá a dehydrovaná,tak se zaleju a uvidim :grinning:
4. únor 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaluka,prej ,,pulina upadla ,,vítej do klubu přisprostlých :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
bebe nekupuju je to malý a drahý ,jo tatrančička ..hm to jo..
4. únor 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 Tak to si utřete 200 g másla se 150 g cukr moučka, dáte do toho 500 g tvarohu trochu rumu a zamícháte. Na alobal si rozložíte světlé a tmavé sušenky (střídavě) 3 řady po sedmi sušenkách. Na to rozetřete polovinu krému a dáte na to druhou vrstvu sušenek zase na střídačku. Dáte druhou polovinu krému a na střed položíte dva banány. Pak to vemete z těch delších stran a přiklopíte k sobě, tím vznikne střecha. Pěkně přimáčknete a zabalené v tom alobalu necháte aspon 24 hodin odležet.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar taky jsem byla hodinku v pelechu.... :grinning:
4. únor 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baixy už si jdu pro písátko to vypadá rychle a dobře
4. únor 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Rychle se to udělá a ještě rychlejc sežere :grinning:
4. únor 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baixy dík ,udělala jsem si to i s obrázkem jak to mám dělat ,páč vim ,že už zítra budu mít v hlavě zase vymetýno
4. únor 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Já jsem si všimla, že budeš stejná krevní skupina.. :grinning:
@baixy Taky si píšu - vypadá to žravě... :slight_smile: Když já se zrovna lehce týrám dietou.... :frowning2: Ale ona se příležitost najde... :slight_smile: Vy jste všechny chrněly a já šůrovala.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale mám ze sebe dobrej pocit....
4. únor 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baixy už jsem to opsala a namalovala. Koupím ingradience a vyzkouším co nejdříve.Vlaďa má rád takové vlhké buchty :grinning:
4. únor 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaluka jojo taky jsem si všimla ,že máme podobný styl psaní :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 ty sis to taky nakreslila? já myslela ,že jen já jsem takovej magůrek ,ale musim se přiznat ,že jsem musela přemýšlet jak je to s tim počtem sušenek ,asi proto jsem si to nakreslila :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 No tak vlhké buchty mají rádi všichni chlapi :wink: :grinning:
4. únor 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baixy vladís teda jo ,ten čim vhčí tim lepčí :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale jako fakt :confused:
4. únor 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baixy nejradši má spocenej štrůdl pod igelitem ,kdy já teda skorem bliju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ano mám k tomu technický výkres. S barvami a počtem sušenek , směr zavinutí a výsledný tvar a jeho řez s banánem uprostřed. :grinning:
4. únor 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar se nám ta diskuse od buchet nějak zklouzává k "buchtám" :grinning: :grinning:
4. únor 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme dali řeč ,že teda odmítám krmit jeho farmu a hned ,že to je jednoduché ,protože jak skáče barák ,tak zvoní telefon a je tam nějaká objednávka a jen zorat ,zasít ,vykydat ,nakrmit řikam ,že to odmítam ,protože tam skáče všechno ,tam pluje husa ,tam skáče králík ,tam skáče stodola,bych z toho měla leda epileptickej záchvat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: a nebo bych rosekala poč
4. únor 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 no a ještě budou chlapi spokojený ,ty volís jsem břídil ,nemám ten průřez
4. únor 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Máš o zábavu postaráno. To on schvátně aby jsi nikam nemohla.Až se vrátí budeš nadskakovat i ty :grinning:
4. únor 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 nebudu to dělat at na to zapomene.budu trnout hrůzou kdy co zdechne a on to zjistí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,řekla jsem ,že mě to vůbec nezajímá ..jo a nemám to barevně :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale za to jsem přemýšlela jak dlouhej musim mít banán
4. únor 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek