• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@lenkacar ona šla hned do hospy???? To já bych neudělala, ale každá jsme jiná :grinning:
Fandík ještě nic neví a ani nevím, jestli něco tuší, on se na nic nezeptal a já mlčím :sunglasses:
9. únor 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no jasně to by nebyla martina ,v pátek je byla zalejt ,asi pro štěstí nevim.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar tak jim dala dobrej základ :grinning: asi jim to chutnalo :slight_smile:
9. únor 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek prej na rozproudění krve a prokrvení sliznice a to prej byli s jejím tátou a ten tomu jejímu říkal ,jestli jí zbouchne ,že mu dá do huby ,tak tam seděla ani nepípla ,že je čerstvě zbouchnutá :grinning:
9. únor 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar to já si doma taky dávala deci červenýho :grinning: na sliznici :slight_smile:
9. únor 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek já taky říkala vladísovi ,že si můžu líznout piva ,nebo aspon čuchnout k zátce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar kdyby ta zátka byla alespoň z korku, tak to chápu, ale jinak??? :grinning:
9. únor 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek nemám ráda víno od poslední návštěvy vinného sklípku v mých 18letech
9. únor 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar to bylo asi v álejích nablito, co?
Já třeba taky zásadně nepiju a nečuchám k zelený :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nejen v álejích :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,když z toho mám zážitek na celý život :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
9. únor 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ale po ketu se budeš muset překonat, to se nedá nic dělat :astonished:
9. únor 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
mám na vás takovej dotaz....vy co jste užívaly nebo užíváte Crinone....Jak to pak z vás jde ven??? Protože to je teda humus, mám pocit, že toho ze mě dneska vyteklo za týden....a je to dost tmavé....
9. únor 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla utroš ,ale taky to byl humáč ,ale bílej
9. únor 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baixy já mám crinone, ale nevytýká to ze mě, jen ráno je drobet bílé hmoty na papíře, ale jinak nic :unamused:
9. únor 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baixy nechceš si radši zavolat do artu? pro jistotu ,že je vše v pořádku?
9. únor 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baronek Ahojky ženský, občas juknu, co je u Vás nového :slight_smile: Baru, obrovská gratulace (tichá, samozřejmě :grinning: ) a k té krvi - já když jsem měla pozitivní test, volala jsem do artu, co dál a paní mi s klidným hlasem oznámila, že až to budu mít potvrzený z krve, že se mám ozvat, aby si mohli dát do statistik :grinning: ani mi nenabídla, že by mi vzali krev :grinning: otěhotněla jsem tedy nakonec přirozeně v cyklu bez ničeho, jen s utrošem... ale i tak... Mimochodem, Leni, chvílema tu řvu smíchy :slight_smile: ty jsi neuvěřitelnej vtipkař :slight_smile: Tak se holky mějte, všem držím palečky!
9. únor 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinpet nazdááááár :dizzy_face:
9. únor 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinpet kde máš fotku nějakýho mimíska?
9. únor 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky tak mám doma výsledky z genetiky nic nenašli jsme oba ok :slight_smile: a výsledky přišli už za 14 dní to byl fofr :slight_smile:
9. únor 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek Ahoj Barabášku. :slight_smile: Super zprávička - gratuluju :slight_smile: Takže ti nenašli vůbec nic - myslim v Artu ? Omlouvám se, já jsem tady z toho jelen - nevim kdo co řeší.... A na tý genetice - to berou jen krev ? Máme tam taky jít...
9. únor 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaluka genetiku dělají v Mladým u Čutky. Berou jen krev a pak je pohovor s Dr
9. únor 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek Jo jo, už jsme tam objednaný... :slight_smile: A ty jsi teda úplně zdravá ?
9. únor 2011 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaluka skoro jsem mám alergi na sperma, ale tady měla být už zaléčená
10. únor 2011 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek ahoj no tak to máš radost vid a kdy na to vlítnete?
10. únor 2011 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaluka jestli neznáš pana doktora tak se připrav na to že je nemocný a dělá nekontrolované pohyby at nejsi v šoku,jinak je to kapacita
10. únor 2011 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar do Artu jsem objednaná na konec února
10. únor 2011 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek myslím ,že hned se ti do toho půjde s lepším pocitem
10. únor 2011 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar chtěla bych zkusit iui tak 2x pak bych šla do ivf :slight_smile:
10. únor 2011 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojk z jdu makat papa krásný den :slight_smile:
10. únor 2011 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek to je jasný ..je to méně náročné pro tělo
10. únor 2011 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš