• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@lenkacar hm to je je pravda SŠ na kancl chtěj všude hlavně jazyky a pc no jo ale je spousta pohodových prací na který člověk nepotřebuje pc kažodpádně já doufám, že Ti vyjde Ketík a vyřeší se to tím :wink: no tak to zní ale víc než lákavě teda taková pochoutka panečku :wink: :dizzy_face: my dneska máme rizoto s č.řepou a kulajdu polívku :wink:
@barabasek - ty jseš na tom nejlíp :grinning: ohřát a jen jíst :dizzy_face: jj tady taky chumelí jako blázen a já chtěla už tak to jaro :unamused: mě nebaví ta zima už nějak je moc dlouhá :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak já mizim obědvat :wink:
13. únor 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 no já se budu válet zítra a nebudu vařílkovat ...už jen brambory a mám hotovo ..vladís chodí jako mlsnej pes :grinning:
13. únor 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
sním či bdím ,co to pade zhůry za bordel? :confused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar já si budu válet šunky v úterý a ve čtvrtek :grinning: jsme si včera dali tataráček v naší oblíbenej restauraci a jako moc velká pochoutka :dizzy_face: bych si ho dala klidně znova :grinning: tu taky chodim jak mlsnej kockour a nevim co si dát :unamused: njn si radši půjdu lehnout k tv a pustím nějaký dvd ..venku se být nedá, takže dnešek asi jasná volba :grinning: hlavně, že je hotovo o bylo v plánu :wink:
13. únor 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 a kde máš prcíčka ,že se můžeš válet?já jsem si načla bonbošku mořské plody a vystříkala savem koupelku a končim
13. únor 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar prcíček bude babi a dědy :wink: já bych tu jen velice nerada psala jak to u nás v rodině máme ohledně prcka "zařízený" od mala a jak to funguje protože ten kdo nás nezná, tak to prostě nepochopí a takový ty "zarytý matky" jak já jim říkám, tak u těch jsem se nejedou setkala s těžkým nepochopením a i zbytečné výměně názorů :wink:
Tenhle týden toho toho mám docela dost musim ke kadeřnici, na kosmetiku a manikůru pokud mi neodjela pani na hory - vždycky touhle dobou jezdí + - takže budu si zas na chvili budu připadat jako "princezna" :grinning: :grinning:
Mořský plody mám taky moc ráda :sweat_smile: :wink: a mít je teďka doma, tak bych si taky dala jak jsi mě navnadila :dizzy_face: njn si dám 3v1 a větrníka a bude :wink: alespoň něco :sunglasses:
13. únor 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 to je náhodou moc bezva ,když můžeš prcka odložit a načerpat síly ..a mít svůj život :dizzy_face: aspon nejsi taková ta utahaná ,nervozní matka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,mě by se to taky asi líbilo .. :dizzy_face:
13. únor 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem si dnes zamlsala byli jsme na návštěvě byl můj oblíbený ježek a hoblinka a 3v1 a nějaké zobání salámky zeleninka atd. zakončila jsem večer bavorákem :grinning:
13. únor 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek já jsem normálně takový chrochro ,že jsem na pár bonbonů tu bonbošku snědla sama :pensive: ,když ona byla tak dobrá :confused: :pensive: a k tomu likérové 3v1 :dizzy_face:
13. únor 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek ježek a hoblinka? to neznám.. :dizzy_face:
13. únor 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ježek určitě znáš je to sněhové cukroví a nahoře je šlehačka, Hoblinka- taková trubička plněná šlehačkou mňam :dizzy_face:
13. únor 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jj leni to je k nezaplacení protože dokážeš vypnout a užívat si normálního života a věcí kolem co se dějí :wink: mám docela dost kamarádek co právě mateřská hrozně zmenila. Staly se z nich typický mamči co se nedokážou bavit o ničem jiném než jejich dětech a tohle řeší třebas půl dne ..kdo má kolik vlásků komu narostl první zoubek a jak Vendulka už chodí atd. jako mě vůbec nevadí si o tom pokecat ale ne to řešit půl dne a pořád dokola když se s nima vídám :unamused: a pak pro tyhle typy ženských je děsná darda když přijdou po mateřskej do práce :unamused: neznají nic jinýho než lítání kolem dětí a bavení se o nich a utíkám jim to co se děje kolem a tím pádem i jejich okolí se tomu přizpůsobí a i jejich vztah nehledě na to, že pak to co probraly na tom písku a dětma, tak znova povídají manželům co přijdou z práce a to asi málokterej manžel dá aby denně poslouchal jak má Novákovic Hanička už zoubky a Petřík od Hanousků jak sám papá atd :grinning: pak chápu, že ty chlapi jdou radši do hospody :grinning: ale je to jen můj názor každýho věc jak k tomu mateřství přistupuje já nikoho vůbec neodsuzuju :wink:
No Leni? :grinning: téda chudák manžel jsi mu nenechala jo? Sobče jeden! :grinning: :grinning:
ježka a hoblinku taky neznám :confused: :confused:
13. únor 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 já mu nabídla a nechtěl ,tak nejsem zase takovej sobec :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek aha vážně to neznám..ani podle vzhledu
13. únor 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar já miluju ježka od dětství skoro v každé cukrárně ho mají a v jednotě jsem viděla i samostatné korpusy uděláš šlehačku a je to :slight_smile:
13. únor 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek aha tak to by mě nechutnalo ,já šlehačku nemusim ,ani rakvičky ,po těch mi bolí zuby
13. únor 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak to já zase mám radši než třeba dort, Rakvičky jsem měla včera zase na jiné návštěvě :slight_smile:
13. únor 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar alespoň, že tak :grinning:
13. únor 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek jooo tak to už vím co to je a přiznám se, že to taky nemusím protože mi to přijde, že chroupám polystyrén :grinning: já jsem si to jednou omylem dala v cukrárně protože to hrozně hezky vypdalo ale ten spodek - jako mi až vrzaly zuby :grinning: a děsně moc sladký ale zase osazenstvu kolem to mooc chutnalo :wink: každýmu chutná něco jinýho přeci že jo no :wink: já teda sladký vůbec nemusim a když už tak větrníka ale to tak 1x měsícně a dorty vůbec nejim od mala ..ke sladkýmu mám nechutenství a když nemusim, tak ho nejim :wink: ani aldký jídla jako ovocný knedlíky, žemlovka, buchtičky ze šodo atd tak vůbec ne e :angry: :grinning: já mám ráda pořádnej flák masa :grinning:
13. únor 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako od tý doby co je baronek těhu tak nás těžce zanedbává ..to vidim úplně tu romanticu u nich ,jak nevylezou z pelechu :grinning: :dizzy_face: ,jéje oni mi zrušili šehrezádu šmejdi
13. únor 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ty jsi na ní koukala? :o))) já viděla teda jeden díl a nějak mě to nenadchlo ale jako asi vidět druhej a další, tak bych na to taky možná koukala :o)) oni jí jen přesunuli na jinej čas v týdnu nebo ne?? :confused:
Baronek oslavuje, že je těhu a určitě celý dny leží v pelechu nebo s nohama nahoře a relaxuje zaslouženě :wink: však ona přijde :wink:
13. únor 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 na šehrezádu koukam ,je moc hezká a jsou tam hezký lidi .. :wink: určitě se na to podívam radši než na horor a nebo kriminálku
13. únor 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
už na mě čeká na stole zákys ,baronku taky tě ta houba tak roste? to je děsný ..
13. únor 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska je toho zákysu nějak moc a hustý ,ježiš leze mi to i ušima :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jooo to jako jooo to tam jsou moc hezký lidi o tom žádná :wink: :dizzy_face: já už ani ty kriminálky nemusim ...jsem dříve koukávala na Krim Miami nebo Las Vegas no ale na jedno brdo pak :unamused: pak i jeden čas na ordinaci a tu jako můžu tu a tam ještě teďka ale nejvíc asi ujížim na nevyřešených případech to jako moc :wink: a horory jako vůbec ..ty jo jsem viděla težce brutální horor a asi i psycho :fearful: jmenuje se to "uvnitř" ale nedoporučuju koukat když je člověk těhotnej protože jako hlavní hrdinka je těhotná a část děje je udělaná i z pohledu jako zevnitř toho mimča v bříšku a hrozně blbě to skončí - njn příště dámj zase na doporučení bratrance :angry: :angry:
13. únor 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo tu houbu budu muset ai taky vokoštovat když je tu teď tak populární :wink: njn ale s mým štěstím bych se z ní nafoukla a druhej den bych strávila na wc s běhavkou :wink:
13. únor 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 právě že ne ..já taky čekala nějakou srajdičku a ono nic .. :confused: tak doufám ,že fakt bude působit na ty ostatní orgány ,tak páčko jsem vonavá a mám slíbíno ,papa
13. únor 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObré ráno všem přeji :wink: já včera nějak odpadla :grinning: Leni jsi to zas pekne napsala s tim sexíkem se zas bavim :grinning:
14. únor 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 zdravím a hlásím ,že jsem neuspěla ve výběráku do fabriky a jsem ráda ,vladís se těšil na peníze ,ale já nejsem fabrikový typ..počkam si na nabídku z krámu
14. únor 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek