• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
jsem si dala 3v1 a je to cajk hlava tak to bude asi fakt počasím uff kéž by :wink:
14. únor 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 tak to mně kafe na bolení hlavy nepomáhá, mně kafe prohání, takže ho radši ani nepiju ....Už asi dva roky piju Caro a to mi moc chutná, předtím jsem pila obyč meltu a kakao :slight_smile:
14. únor 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no já klasický kafe taky nepiju Baronku jako logrový neexistuje max rozpustný a to Velveta nebo 3v1 ale zase nic pravidelnýho jen když mě bolí hlava nebo jsem ospalá :wink: to Caro jsem ještě nezkoušela ale prej je to dobrůtka :wink: a Metlu snad ani neznám to je co??? :confused:
14. únor 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 počkej velvet je pivo ne? :confused:
14. únor 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jj Leni ale taky rozpustný kafe od Nescafé co dělá takovou jemnou pěnu :wink:
14. únor 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 ty si nepamatuješ ze školy bílý kafe??? To je z melty :grinning:
@lenkacar velvet je i pivo ty naše pivařko, ale i kafe, pila ho moje kolegyně a říkala, že je strašně dobrý, takový nadýchaný a jemný :grinning:
14. únor 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek tak to je ono Baronku???Tak to už vím jen jsem neveděla, že se tomu tak říká njn pravda to mi taky jelo :wink:
14. únor 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 aha tovíš kdybys psala o pivečku tak to bych se možná chytla ,ale jiný pěny ..hm to se nechytám :grinning: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni měla by jsi taky pít něco jinýho než je ta houba pač pak víš prd co je Velvet a už myslíš, že tu do sebe leju pivo :grinning:
14. únor 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 jj, ale já to zalejvám vodou a mlíka jen trochu :grinning:
14. únor 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jako Velveta jako pivečko taky můžu to je jak máslíčko :dizzy_face: ale celkově jako spadám spíš k abstinentům :sweat_smile:
14. únor 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. únor 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 já velvet nepiju jen vim ,že existuje ,já piju jen gambrinus a když musim tak budvar samoser .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale nic pravidelnýho a jak si někdo dá v hospě víno či colu tak já si dam pivo ,protože mi po něm nebolí žaludek jako po cole.. a po víně hlava
14. únor 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak zase zítra :grinning:
14. únor 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar samoser :grinning: tak to já když mají, tak si dávám kroužkovaný přímo z tankeru to mají ale jen někde njn ale dáš si v mým případě jedno malý na ex a jako jseš adept na záchytku :grinning: Gambáček je taky dobrej hlavně v létě když potřebuješ rychle zahnat žízeň a maj ho skoro všude :wink: víno zas nemusím já max Lambrusko ale to jako nejvíc :wink:
14. únor 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek tak pa pa baronku :wink:
14. únor 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 jo v zimě ho taky nemusim ,jak je to studenýý je mě zima do celého lenýse potom ,ale v létě to jo ,to bych byla jako zralá na záchytku denně :grinning:
14. únor 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar joo tak to je pravda Leni v létě fakt dává grády :grinning: :sunglasses: no nic já si jdu dát čaj protože na mě opět něco leze nebo co když mě nebolí hlava, tak mám zas návaly zimnice a pšíkám :angry: :angry: s tím asi fakt ten Prednison nemá nic společnýho ale opět prachobyčejná chřipka :angry: :angry:
14. únor 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni a jak dlouho před sis narodinovala ten Prednison a kolik? Já ho začala brát dneska a naordinovala jsem si jeden denně no nevim byla jsem zvyklá brát půlku denně, tak nevim zda jsem udělala dobře navíc on se něsmí brát ani nijak dlouhodobě ne? :unamused: co když Ketík nevyjde na březen ale až duben no to jako ho taky budu asi jíst což? :unamused: já se bojim jak nejsem Mudra a jím to jen preventivně, tak abych něco nepotento ale asi mám zbhytečnej strach :rolling_eyes:
14. únor 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 ty jo kdy jsem začla?nějak po té návštěvě v artu ..beru 1denně ráno 5mg
14. únor 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to se nebojim ,že ho budu brát dlouho ,protože po půl roce se mě michálek ptal jestli ho ještě beru preventivně a já že už dávno ne .. :wink:
14. únor 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no tak to nám to vyjde tak nějak stejně to braní a Ketk jako ta doba mezi no uff to jsem ráda Leni :wink: jo ono se to stejně rozhodne teď prostě ho chvili brát budu a pak ketík a buď vyjde nebo ne a když ne, tak si dám pauzu asi určitě a vysadím Prednison :wink: ale u tebe to prostě teďka vyjde - už se to chytlo takže posun dál a teď to budeš mít ošéfovaný Prednisonem a ne těma injekcema jak jsi psala takže to musí na tuty vyjít!! :dizzy_face: :dizzy_face:
14. únor 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic jdu večeřet a pak dám vanu a pak budu, tak zatím pa pa :wink:
14. únor 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 no upínat se na to nebudu ,nehodlam si tady zase rvát vlasy .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: pokud se to povede budu to brát zase krůček po krůčku ,ale je fakt ,že tomu prednisonu věřim víc jak těm injekcím..když se to bere dýlejc
14. únor 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ahojky :slight_smile: Leni a Prednison by se mel uzivat jen pred IVF a pri neuchyceni embrya, kdyz prijde menzes tak se ma vysadit, nebo to tak neni? Ja ho uz od prvniho dne menzes neuzivam.
14. únor 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duschankova já ho budu brát furt ,mě nikdo nic o vysazování neřikal
14. únor 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde máme ostatní holky? renig ,iris a jak se má provence? jsi ještě v nemocnici? co malinká?
14. únor 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Leni já taky :wink: většině pomohl co vím, takže doufám, že i nám tady :wink:
14. únor 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 budeš ho taky brát furt? neboo ho budeš nějak vysazovat jako dushi?
14. únor 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já o vysazení taky nic neslyšela s touhle souvislostí jen vím, že se musí vysazovat postupně a ne ze dne na den :wink:
14. únor 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek