ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
15. únor 2011

@pepek007 a ani nevim jestli ty papíry vůbec já mám ..protože po mě všechno chce ženská doktorka a zakládá mi to do karty ,musim se juknout ,až si vzpomenu ,jsem hlava dutá,ale mám pocit ,že jsem tam měla psanej 1 prášek

baronek
15. únor 2011

@lenkacar když se daří, tak se daří 😀 Asi máte doma šotka, kterej budík nařídil 😀

pepek007
15. únor 2011

@lenkacar já je vždycky než je předám, tak si je i všechny ostatní věci Mudrům radši kopíruju zakládám a je klid 😉 pak to náhodou hledám a mám a nemusím nikam volat a doprošovat se a vím 😉
Leni tak to byla fajn noc ne? 😀 😀

lenkacar
15. únor 2011

@pepek007
@baronek jo byla úžasná ,usnula jsem kolem půl 3 a na pc nikdo nebyl ,jen nějaká zoufalá rodička ,tak jsem jí řekla ,jak maj vypadat porodní bolesti 😀 😀 😀 a pak jsem šla teda spát s pocitem jako když mě někdo praštil tyčí do hlavy 😀

baronek
15. únor 2011

@lenkacar naštěstí jsi doma, takže si můžeš přes den schrupnout 😀

pepek007
15. únor 2011

@lenkacar 😀 😀 Leni 😀 tak to jdi dospat ne? :o) ale zase je pravdou, že já jsem taky do jedný v noci taky nemohla nějak zabrat neznámo proč a pořád jsem se převalovala a čuměla do stropu na hodiny a stupně z meteostanice 😒

lenkacar
15. únor 2011

@pepek007 a mě se zrovna před tim šíleným probuzením zdálo o tý tlustý černošce 😀 😝 ,nejdu spát ,ohlásila se Martina ,že přijde až půjde ze sociálky ,tak jsem zvědavá na pocity ..pepí ona byla s baronkem ve stejný den víš 😉

pepek007
15. únor 2011

@lenkacar jo takhhle tak to jo takže babinec bude doma 😉 to je třeba řádně pokecat a zakafíčkovat 😝 to máš z toho, že na ty černochy koukáš pak je máš i ve snech noo a ještě ženská ...kdyby alespoň chlap 😀

baronek
15. únor 2011

Holky a co jste dostaly k Valentýnovi? Já kytičku 😀 ale spíš si myslím, že to byla omluva za víkend, když byl Fandík v lihu ...

baronek
15. únor 2011

@lenkacar Martinu pozdravuju a jsem zvědavá, jestli se ve čtvrtek potkáme v Artu 😀

lenkacar
15. únor 2011

@pepek007 ted dávaj na barandově nějakou těhotnou jak ten její muž nechce dítě a ona blije kudy chodí..ježiš ,ještě že tam martina přijde

lenkacar
15. únor 2011

@baronek jo řeknu jí to ..já nedostala nic ,protože jsem mu to zakázala ,tenhle svátek se mi pro nás nezdá vhodnej.. 😎

baronek
15. únor 2011

@lenkacar já mu to právě taky zakázala, že tenhle americkej svátek slavit nebudu, ale na začátku chození jsme ho slavili, to byla ještě velká lááááskaaa 😀

lenkacar
15. únor 2011

bude kafíčko a dortíček a zase někoho pomluvíme 😀 😝 ,ale možná bych si mohla jít drobet namočit vlasy ,vypadam jako malej dikobraz 😀 😝

pepek007
15. únor 2011

@lenkacar no ono dopoledne v tv jsou samý leší chuťárny Leni obzvláště na Barandově a ty věštci nejvíc jako 😀 😀 já dneska vůbec nevim co budu dělat ..prcek je v jesličkách a já mám vše hotové jen teda asi po obedě kadeřnici pokud bude mít volno tak dám a pak nevim se nějak nudim 😒 tu dodělám jen něco na emailu a pak se ukoušu asi 😠

baronek
15. únor 2011

@pepek007 můžeš odpočívat, v tomhle počasí se nic jiného stejně dělat nedá a člověku se ani nechce 😝

pepek007
15. únor 2011

@baronek Baronku my ho taky nijak neslavíme protože ctíme zásadu, že pokud se ty dva milujou nebo se maj rádi, tak na to nepotřebujou 14.2 aby si zašli na véču dali si kytku a bonbonjéru romanticky si někam vyjeli nebo se prošli a večer zasexovali 😀 😀 tohle my děláme přes rok spontáně 😉

baronek
15. únor 2011

@lenkacar já bych si taky dala dortíček, chroupu tady kukuřičnej chleba politej čokoládou a jak mi šmakuje a to normálně tmavou čokoládu nejím, ale už nevím, co bych do tý huby dala. Včera jsem se tak přecpala, že jsem večer lehla a nemohla se ani hýbat, jak mě bolelo břicho 😝

lenkacar
15. únor 2011

@baronek u nás ted budou zase prašule lítat ,bude se hlásit na vejšku to řikal že stojí kolem 3tis. a můj ket taky tak ..a tohle se mi zdálo zbytečný ,aby mi nosil kytku dostala jsem za 500,-k narozkám nádhernou a za 2dny bylo po ní a to měla výživu .. 😠 on to ví ,že já spíš na něco trvalejšího jsem ..když už tak v květníku ..no musim říct ,že mi to maličko zahlodalo ,že mě poslechl a nic nedonesl ,ale co já taky nic neměla ,ikdyž nějaký triko bych ze skříně vytáhla třeba 😀 😝

pepek007
15. únor 2011

@baronek no to je to co jako samo nejde si neumim lehnout a usnout pokud se mi nechce jakože přes den skoro nikdy 😒 se na to asi vyprdnu sednu do auta a někam se zajedu cournout 😉 no ale zase to počasí je hnus to mě odrazuje pro cokoliv ☹ 😀 chjo dneska budu prudit sama sebe asi 😀 nééé až tu zmizíte, tak já taky a někam zmizím 😉

lenkacar
15. únor 2011

@pepek007 ty jsi u tý kadeřnice snad ob den? 😕 ježiš to by byla moje smrt..

baronek
15. únor 2011

@lenkacar já mám taky radši kytku v květináči, ale naštěstí máme kamenej barák a řezaná kytka vydrží dlouho. Kytky z narozenin jsem měla 14 dní 😀 takže super

baronek
15. únor 2011

@lenkacar a na jakou vejšku?

lenkacar
15. únor 2011

@baronek hele u mě i brambory jdou brzy do kelu je tu horko a to mám všude ty nádoby na topení

lenkacar
15. únor 2011

@baronek chce do budějc jezdit ..chce to zkusit ,tak řikam at to zkusí ,aby mě nevyčítal ,že kvůli mě to nemohl ..chápeš ..

baronek
15. únor 2011

@lenkacar jj ty nádoby mám taky, ale mělo by to účinek, kdyby tam někdo nalil vodu 😀

pepek007
15. únor 2011

@lenkacar néé dyť já jsem tam byla naposled cca před měsícem ale jen na zarovnání konečků ofiny a prostříhání a teď chci melírek nějakej ať jen změna 😉 kadeřnice už je zvyklá mám jí od cca 12 let a moc šikovná ženská 😉

baronek
15. únor 2011

@lenkacar to je hezký, že má takovýhle ambice, já bych školu při zaměstnání nedala ani náhodou 😅

lenkacar
15. únor 2011

@baronek já mám i prádlo do večera suché 😉 no ale jako včera jsem měla asi zatmění mozku úplně v klidu jsem si vyprala zimní bundu v aviváži ..kuwa jsem asi fakt pitomá ,zničila jsem jí impregnaci .. 😠

lenkacar
15. únor 2011

za to mohl vladís přijde když mám vyppráno a slíknul se jako had a že chce na tu rehábku co jede vyprat džíny a triko a jak bylo málo v pračce tak jsem k tomu šoupla bundu mojí 😠