ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baronek
15. únor 2011

@lenkacar to bych řekla, kdyby byl bál až za dva měsíce 😀

pepek007
15. únor 2011

Tak jsem zpět 😉 a hned jak jsem odjela, tak vysvitlo sluníčko koukám 😠 😀 na melírek jdu až přítí týden ale domluvily jsme se co a jak takže představa datum a čas stanoveny a k svátku popřáno 😉

pepek007
15. únor 2011

@baronek tak to pak jo když je to takhle Baronku rozumím 😉

lenkacar
15. únor 2011

no jo taky u nás něco svítí .. a manželovi taky zasvítí oči rudě až uvidí ,že mi tady upadnul kus kuřete do klávesnice 😕 😖

pepek007
15. únor 2011

@lenkacar jéé bude ti klapat klávesnice mastnotou a ťukat 😀 já jsem si takhle jednou vylila do skoronovýho noťase - klávesnice Mattonku s nějakou příchutí a musela se měnit celá pak protože se to při zmáčknutí přilepilo a už neodlepilo takže nešlo psát vlastně 😀

pepek007
15. únor 2011

jsem ho pak výhodně naštěstí prodala a dostala novýho a od tý doby u noťase nejim a nepiju z principu 😀

baronek
15. únor 2011

@lenkacar to víš, je třeba to pořádně promazat, aby se manželovi hrála líp farma 😀

lenkacar
15. únor 2011

mě jednou nějakej dobrák poradil hodit rubikovu kostku do polévky ,aby se líp otáčela ..no a výsledek ,že ten omastek v tý kostce zatuhnul a mimo to ,že smrděla tak už se ani nehla 😀

lenkacar
15. únor 2011

no musím jí nějak vyštětečkovat než dojde pán tvorstva domu

lenkacar
15. únor 2011

tak mizim číst .. 😉

baronek
15. únor 2011

@lenkacar ty už máš vyštětečkováno???

lenkacar
15. únor 2011

@baronek nemám ,to počká ..musim jít číst 😵

pepek007
15. únor 2011

@lenkacar fakt dobrák to byl teda echt 😀 tak pa pa já jdu něco pojíst 😉

lenkacar
15. únor 2011

ti povim ,beztak to byla závist a žádnou neměl a zahrál si na odborníka jak rozpohybovat rubikovku.. 😀 😝

lenkacar
15. únor 2011

tak pslaa pipka abych šla v pátek a v sobotu a celý další týden na odpoledne..asi se jim to fakt vyplatí ,abych tam lezla na černo 😠 ,no vladfís bude na té rehábce tak asi budu chodit no..

lenkacar
16. únor 2011

ahoj artajdy..baronku už zítra uvidíš bobánka-y

lenkacar
16. únor 2011

vladís se začal balit na 14denní rehábku ,14ctery trenkáče funglovky a 14ctery nové fusky ,tak jsem mu pro jistotu do tašky šoupla 2zarámované fotky 😀 😀 😀 ,nic velkýho asi 30na20cm 😀

baronek
16. únor 2011

@lenkacar bude to švihák lázeňský 😀 a kde se bude rehabilitovat?
Na zítřek se těším, doufám, že dostanu první fotku 🙂 ale taky mám v sobě malou dušičku, ale to k tomu patří .... 😅

lenkacar
16. únor 2011

@baronek tahne do karláčů 😝 myslel ,že budu v létě rodit ,tak jel ted ..hm ..no co na Bítově už jsme spolu byli několikrát ..taks e bou tahne noťas ,tim mě jjako převezl ,že si odtud tu farmu bude vydat dál..

lenkacar
16. únor 2011

@baronek fotečku si nech zarámovat .. 😵 já jí chtěla při každé návštěvě ,ale musíš si o ní říct ,oni je nedávaj automaticky

baronek
16. únor 2011

@lenkacar no vždyť to říkám, švihák lázeňská kolonádový 😀
Za ty fotky se asi i platí, co?

pepek007
16. únor 2011

Bré ránko holky 😉 Baronku v Artu se tě zeptají zda chceš fotečku a dají ti jí zadara teda za mě to tak bylo 😉 moje Mudra mi je taky dávala zadara na požádání ale je pravda, že většina gyndařů si to účtuje ..slyšela jsem že nějaká 100 kč nějaká 300 nevim no asi je to individuální 😉

pepek007
16. únor 2011

@lenkacar 😀 😀 😀

lenkacar
16. únor 2011

@baronek neplatila jsem ,ale sami jí nenabídli .. a když jsem se zeptala atak mi michálek řekl ,,to si musíte říct,,

lenkacar
16. únor 2011

@baronek no kolonádový bude ..já kdybych jela někam na 14dní ,tak mám spodáry na 3 dny a pak bych asi chodila nahá a nebo bych si je prala a sušila na topení 😕 a pak že se má u mě špatně

lenkacar
16. únor 2011

@pepek007 jo holka časy se asi změnili od tý doby co sis tam byla pro mrně 😀

pepek007
16. únor 2011

@lenkacar jj Leni asi jo 😀 a teď už nás čekají jen samá pozitiva a sociální jistoty ne? 😀

pepek007
16. únor 2011

jsem zrovna dneska okukovala 8 denní mimčo sousedky 😵 si člověk vůbec říká, jestli by to uměl ještě chovat 😎 😀 a on jak je ještě o 3 týdny dříve, tak je mini prcek :o)

pepek007
16. únor 2011

ty jo mě čeká to co odkládám už asi půl roku 😒 musim na chalupě probrat tu hromadu oblečení po prckovi protože toho mám fakt mrak a všechno 2x jak jednou na chalupě, tak jednou doma ☹ jsem zas teď pár menších věcí vyřadila a jako už fakt musim 😠 tohle je na otevření second handu přímo 😀 něco nechám na případné druhé ale jinak asi podaruju nebo nevim 😉 hračky už jem probrala a podarovala, tak ještě tohle 😲

lenkacar
16. únor 2011

@pepek007 jen počkej až budeš mít dvojky ..jestli je budu mít já ,tak si od tebe nákladák vezmu 😀