• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@macinaz ale co zase to bude v něčem více pohodové :wink:
18. únor 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no jako přežila jsem to ,ale byla jsem pěkná :wink: ,ale zaplatpánbůh ,že jsem jela sama a nikomu jsem neublížila ,i tak jsem platila pokutu 8tis. sebrali mi papíry a auto do šrotu ,nová mazda :stuck_out_tongue_closed_eyes: totálně mi to vzalo ..
18. únor 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar to se nedivím, takovej zážitek je na celej život :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek takže vlak to jistí :wink:
18. únor 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
on s tebou nebyl muž v artu?
18. únor 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zvědavá s čim přijde ta martina jeli dneska
18. únor 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar v Artu jsem byla sama :grinning: měla jsem celej den dovolenou, tak jsem si po krvi zajela do kauflandu a pak ještě do Terna a odpoledne jsem vařila a pekla slaný i sladký štrůdl na oslavu :slight_smile: Já na ty ultrazvuky vždycky jezdila sama :grinning:
U Martiny typuju dvojčata :grinning:
18. únor 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ty volís ta by se z toho posrala :grinning: :grinning: :grinning: má docela malej byt :grinning: :grinning: :grinning: a peněz taky málo :pensive: bohužel dneska dát dětem co potřebujou nejen malé ,ale větší ,vzdělání ,spoření ,pojistky to neni prdel
18. únor 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpět a už doma :wink: Leni hele a kolkátýho tam jdeš do Artu? Pro mě neni problém tě vyzvednout na nádraží a hodit do Artu klidně :wink: když teda vlakem jezdit umíš :grinning:
18. únor 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já jsem taky moc ráda, že mám svý autíko a kam chci, tak si dojedu a nejsem na nikom závislá - busem by mě asi už nikdo nedostal :unamused: já hlavně porád někde courám ..když jsem byla těhu tak jsem každej den někde lítala po krámech kafíčkách atd a s prckem teď taky :wink: naložíme do auta a jedeme - moc rád jezdí a cestuje :wink:
18. únor 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Macinaz :wink:
18. únor 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek díky :sunglasses: větrníček byl mooc dobrej :wink: a latíčko bodlo :dizzy_face: a podrbáno :grinning:
18. únor 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 to máme radost, já zbouchala k obědu vývar a kuřecí řízek s bramborem a nemůžu se vůbec hýbat :slight_smile:
18. únor 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek taková ňamka jéé :wink: tak to počkej až budeš víc těhu a tohle dáš :grinning: to se vůbec pak nepohneš :grinning:
18. únor 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 kdybych byla doma a mohla se natáhnout, tak by to bylo fajn, takhle je to na dvě věci, když musí být člověk v kanclu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek tak martina hlásí 1 mimíse a kontrola jako já 4.3.ale jinej čas ,kdepak ten čas ta pizda najednou vyštrachala když v půl 8 měla jen 1 místo ,mám jich plný zuby :angry:
18. únor 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 ještě se domluvim se švagrovou jestli náhodou nepojede stejným vlakem ,učí na poliklinice tak to je kousek třeba bych jela s ní..a když ne tak si dám s pepčou srazík a dam jí tu zázračnou houbu
18. únor 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo baronku mám se zeptat jestli s tebou nebyla na kontrole některá z holek co jste spolu byly na pokoji
18. únor 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jo jo Leni v klidu se domluv a kdyžtak dej vedět z nádraží tě v pohodě stahnu k Artu :wink: ty jo tak že by invaze dvojčátek končila? :slight_smile: kolem mě poslední 4 měsíce čeká hodně známých dvojčátka a řekla bych že je to tak 50 na 50 přirozeně versus IVF a z toho půlka už jedno děcko mají a byla doba, kdy jsem druhý hodně zvažovala právě kvůli tomu aby to nebyly dvojčátka :unamused: :zipper_mouth: :slight_smile:
18. únor 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek A ty budeš normálě chodit do práce co to půjde nebo zvažuješ nechopenku a a být doma :wink: hele kancl je fajn horší by bylo kdyby jsi někdě stála u pásu celej den :unamused:
18. únor 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar koho Artu? :frowning2: :unamused:
18. únor 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar tak Martině gratuluju a já jdu na kontrolu taky 4.3. v 15:45 a včera mi na recepci řekla, že je jenom tohle místo volný a pak ve dvanáct, tak to taky nechápu :slight_smile:
@pepek007 chci chodit co nejdýl do práce, když to půjde, penízky se nám hodí a doma budu trávit ještě spoustu času. Naštěstí převážnou dne sedím, tak se to dá :grinning:
18. únor 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jo a žádná z holek se mnou na kontrole nebyly ....
18. únor 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek je to normální pí..protože jsem jí prosila o místo na odpoledne :confounded:
18. únor 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar a v kolik teda jdeš?
18. únor 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no jasnačka jako taky proč ne když bude vše ok to máš recht :wink:
18. únor 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz ..ahoj,tak to já si myslela taky,že budu mít děti max. 3roky od sebe :confounded: ..a teď už bude v létě malýmu 5let a druhý mimčo nejde a nejde :frowning2: Jo jsou v životě holt věci,který neovlivníš. Důležitý je to ještě nevzdávat. Ty máš malýho ještě mladšího než mám já prcka,tak třeba ti to vyjde dřív a bude to v pohodě. Ale jak jsou víc jak 5let od sebe,tak už jsou to fakt dva jedináčci...ale co,hlavně,aby to druhý bylo!!! :wink:
jinak všechny holky mooooc zdravím. U mě nic novýho,do Prahy jedem až začátkem března,tak pak dám vědět. Průběžně vás pročítám,abych byla v obraze,ale už nestíhám tolik psát.
@baronek ..držím palečky,ať máš vše v pořádku a užíváš si skvělýho těhotenství :slight_smile:
18. únor 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek mám to na půl 10 :angry: a Martina na půl 1,tak se tam akorát všechny minem
18. únor 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 na co se mě ptáš? já se nějak nemůžu chytit
18. únor 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar na to Leni jako kdo tě tam nasšval s těma datumama a hodinama jsem to zas nepochopila já ale už mi to došlo, že asi ta paní co objednává v Artu :wink:
18. únor 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek