• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
nemám hmotku ..pro mě už ne ..ale jsem z ní zhnusená
20. únor 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObré ránko holky přeji :wink: Baronku a nebylo by lepší jim to přiznat, že už čekáte aby vám dali pokoj zvědavci? :rolling_eyes: :slight_smile: ale to je fakt mazec jak to tam u vás každej řeší :confused: :grinning: je mu do toho prd přeci ..njn :unamused:
20. únor 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 hele panička se vyspinkala,tak jaký bylo potančení?
20. únor 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ty jsi zase zhřešila čokoládou jo? :wink: ale proč ne - kdyby mi chutnala jako tobě a byla bych sama doma, možná bych jí taky snědla
20. únor 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 já jí dostala ks vátku ,ale měla jsem si jí vyndat až v pondělí ,ale pšt vladís to neví
20. únor 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 na přiznání pravdy je podle mě trochu brzy ....
20. únor 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jj už jako jo :wink: tu snídámě právě a tak jsem sem nakoukla jakpak se kočky máte :wink: a pozdravit jsem vás chtěla než zmizím a budu pak až večer - dneska máme pracovní a uklízecí den na baráčku pač musíme poklidit ten bordel všude kolem jako pytle a igelity a dřevo poskládat a odvezt to na skládku atd :unamused: bléééé njn ale už to pak bude poklizený a nikde nic :wink:
20. únor 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no co tak o pár dnů dříve a co ne? :wink: jasnačka jako hrob Leni :wink: :grinning:
20. únor 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 to máš místo posilky .. :wink:
20. únor 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek dřív jak při srdíčku bych taky nekápla božskou a co u nás řekli jsme to až pak a stejně neni nic jistý ,
20. únor 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek počkej a vy nechcete to řít tak brzo proč? Jako se bojíš kdyby náhodou se něco pokazilo nebo proč Baronku? :confused:
20. únor 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar áha jasný ok chápu takže do srdíčka jj to mě nenapadlo pravda :unamused:
20. únor 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar díky Leni :angry: :rolling_eyes: :grinning: přijedu a budu jak prase protože je to všechno mokrý a špinavý a vůbec :rolling_eyes: hlavně dneska mě se nechce vůbec nic já se nutim i se jít vyčurat jak na mě sedla lenost :sunglasses: no takže blbá kombinace práce a lenosti :astonished: :sweat_smile:
20. únor 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
My to oznámili po srdíčku asi dva dny cca všem :wink: ale pravda bála jsem se jako čert do toho 12 tt aby vše bylo ok ale zase mě nebavilo hrát komedii když se někdo tu a tam zeptal no lidi nejsou blbý takže jsme to kdo se zeptal, tak potvrdili
20. únor 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 jj to srdíčko a navíc jsme se dohodli, že to řekneme, až budu mít těhotenskou průkazku a tu dávaj okolo 12. týdne :slight_smile:
20. únor 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek jasně chápu :wink:
@pepek007 tě manža zahřeje .. :wink:
@pepek007 ale uklízíš pro sebe a čím dřív bude všechno hotový, tak budete bydlet a to by mě hnalo vpřed :slight_smile:
20. únor 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek joo tak to pak joo už to chňápu Baronku mě to právě vůbec nedošlo ..v pohodě tak s tímhle souhlasím :wink: mě jí taky dávala docela pozdě průkajdu cca 12 tt a někdo už jí měl v 8 tt :angry: :angry:
20. únor 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no jako měl by včera jsem ho v pořádku přivedla domů :grinning:
20. únor 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 o průkazce to neni vid ..asi radši počkaj když vidí že je vše jak má být
20. únor 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar potančení nebylo posezení Leni :grinning: a to bylo víc než pohodové a moc prima :wink: ale ta kvasnicová 14ctka jako dávala - dala jsem 3 malý a jako byla jsem jak sluníčko na hnoji vysmátá :grinning: hlavně pak druhej den nebolí hlava ani nic jinýho no :wink: ale hrozně se po něm prdí :grinning:
20. únor 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar neni Leni jasně, že ne ale asi jako každá těhule, tak na ní čeká a teší se protože to bereš pak jako řidičák :dizzy_face: :grinning: si pamatuju na sebe když už jsem jí dostala jak jsem byla klidná a štastná, že jí mám ale moc dobře jsem veděla, že to o ní neni jde jen o ten pocit ale jinak s tebou souhlasím ať v klidu počkaj :wink:
20. únor 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ale jo Baronku což to jo jenže jak je takhle škaredě, tak se mi nechce nic - jo kdyby svítilo sluníčko a bylo hezky, tak je to jiná :wink: :grinning: njn ale nikdo to za nás neudělá takže vzůru pracovat :sunglasses: nám už chybí jen plot, fasáda z venku, brána, koupelu a wc obložit a namontovat, připojit spotřebiče v kuchyni hlavně no a dovybavit což jako bude asi taky oříšek vybrat přivezt nastěhovat chjo :unamused: docela dost toho je ale děláme to postupně a nehrotíme to jen jako ta vize toho a už se mě zas nechce nic :unamused: :grinning: a nejhorší bude sbalit to všechno tady do krabic a probrat co se vyhodí co si necháme atd. :rolling_eyes: no nudit se teda fakt nebudeme ale do toho května nepozději bychom byli rádi, kdyby to bylo sakum prdum :wink:
20. únor 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my mizíme holky mějte se tu krásně a ahojky večír :wink:
20. únor 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 tak práci zdar :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar ..já jsem si trochu pospala a vzbudili mě ryby ...začlo to vzduchování nějak pitomě vrčet .. :angry: no ale tak akorát ,abych se probrala a napsla co mám koupit a za chvíli jdu nakupovat s mamkou do kaufu..
20. únor 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a máme neděli za sebou a zítra zase do práce :grinning: Už se nemůžu dočkat :grinning: Byla jsem celý odpoledne s maminou a segrou a obě si mě tak divně prohlížely, ale nic neřekly .... já fakt myslím, že to mám napsaný na čele, že jsem těhu :slight_smile:
20. únor 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek já si myslim ,že těhu ženský se jinak i pohybujou :wink:
20. únor 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky si více šahají na břicho tak nějak podvědomě .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek