ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
20. únor 2011

nemám hmotku ..pro mě už ne ..ale jsem z ní zhnusená

pepek007
20. únor 2011

DObré ránko holky přeji 😉 Baronku a nebylo by lepší jim to přiznat, že už čekáte aby vám dali pokoj zvědavci? 🙄 🙂 ale to je fakt mazec jak to tam u vás každej řeší 😕 😀 je mu do toho prd přeci ..njn 😒

lenkacar
20. únor 2011

@pepek007 hele panička se vyspinkala,tak jaký bylo potančení?

pepek007
20. únor 2011

Leni ty jsi zase zhřešila čokoládou jo? 😉 ale proč ne - kdyby mi chutnala jako tobě a byla bych sama doma, možná bych jí taky snědla

lenkacar
20. únor 2011

@pepek007 já jí dostala ks vátku ,ale měla jsem si jí vyndat až v pondělí ,ale pšt vladís to neví

baronek
20. únor 2011

@pepek007 na přiznání pravdy je podle mě trochu brzy ....

pepek007
20. únor 2011

@lenkacar jj už jako jo 😉 tu snídámě právě a tak jsem sem nakoukla jakpak se kočky máte 😉 a pozdravit jsem vás chtěla než zmizím a budu pak až večer - dneska máme pracovní a uklízecí den na baráčku pač musíme poklidit ten bordel všude kolem jako pytle a igelity a dřevo poskládat a odvezt to na skládku atd 😒 bléééé njn ale už to pak bude poklizený a nikde nic 😉

pepek007
20. únor 2011

@lenkacar no co tak o pár dnů dříve a co ne? 😉 jasnačka jako hrob Leni 😉 😀

lenkacar
20. únor 2011

@pepek007 to máš místo posilky .. 😉

lenkacar
20. únor 2011

@baronek dřív jak při srdíčku bych taky nekápla božskou a co u nás řekli jsme to až pak a stejně neni nic jistý ,

pepek007
20. únor 2011

@baronek počkej a vy nechcete to řít tak brzo proč? Jako se bojíš kdyby náhodou se něco pokazilo nebo proč Baronku? 😕

pepek007
20. únor 2011

@lenkacar áha jasný ok chápu takže do srdíčka jj to mě nenapadlo pravda 😒

pepek007
20. únor 2011

@lenkacar díky Leni 😠 🙄 😀 přijedu a budu jak prase protože je to všechno mokrý a špinavý a vůbec 🙄 hlavně dneska mě se nechce vůbec nic já se nutim i se jít vyčurat jak na mě sedla lenost 😎 no takže blbá kombinace práce a lenosti 😲 😅

pepek007
20. únor 2011

My to oznámili po srdíčku asi dva dny cca všem 😉 ale pravda bála jsem se jako čert do toho 12 tt aby vše bylo ok ale zase mě nebavilo hrát komedii když se někdo tu a tam zeptal no lidi nejsou blbý takže jsme to kdo se zeptal, tak potvrdili

baronek
20. únor 2011

@pepek007 jj to srdíčko a navíc jsme se dohodli, že to řekneme, až budu mít těhotenskou průkazku a tu dávaj okolo 12. týdne 🙂

lenkacar
20. únor 2011

@baronek jasně chápu 😉

lenkacar
20. únor 2011

@pepek007 tě manža zahřeje .. 😉

baronek
20. únor 2011

@pepek007 ale uklízíš pro sebe a čím dřív bude všechno hotový, tak budete bydlet a to by mě hnalo vpřed 🙂

pepek007
20. únor 2011

@baronek joo tak to pak joo už to chňápu Baronku mě to právě vůbec nedošlo ..v pohodě tak s tímhle souhlasím 😉 mě jí taky dávala docela pozdě průkajdu cca 12 tt a někdo už jí měl v 8 tt 😠 😠

pepek007
20. únor 2011

@lenkacar no jako měl by včera jsem ho v pořádku přivedla domů 😀

lenkacar
20. únor 2011

@pepek007 o průkazce to neni vid ..asi radši počkaj když vidí že je vše jak má být

pepek007
20. únor 2011

@lenkacar potančení nebylo posezení Leni 😀 a to bylo víc než pohodové a moc prima 😉 ale ta kvasnicová 14ctka jako dávala - dala jsem 3 malý a jako byla jsem jak sluníčko na hnoji vysmátá 😀 hlavně pak druhej den nebolí hlava ani nic jinýho no 😉 ale hrozně se po něm prdí 😀

pepek007
20. únor 2011

@lenkacar neni Leni jasně, že ne ale asi jako každá těhule, tak na ní čeká a teší se protože to bereš pak jako řidičák 😵 😀 si pamatuju na sebe když už jsem jí dostala jak jsem byla klidná a štastná, že jí mám ale moc dobře jsem veděla, že to o ní neni jde jen o ten pocit ale jinak s tebou souhlasím ať v klidu počkaj 😉

pepek007
20. únor 2011

@baronek ale jo Baronku což to jo jenže jak je takhle škaredě, tak se mi nechce nic - jo kdyby svítilo sluníčko a bylo hezky, tak je to jiná 😉 😀 njn ale nikdo to za nás neudělá takže vzůru pracovat 😎 nám už chybí jen plot, fasáda z venku, brána, koupelu a wc obložit a namontovat, připojit spotřebiče v kuchyni hlavně no a dovybavit což jako bude asi taky oříšek vybrat přivezt nastěhovat chjo 😒 docela dost toho je ale děláme to postupně a nehrotíme to jen jako ta vize toho a už se mě zas nechce nic 😒 😀 a nejhorší bude sbalit to všechno tady do krabic a probrat co se vyhodí co si necháme atd. 🙄 no nudit se teda fakt nebudeme ale do toho května nepozději bychom byli rádi, kdyby to bylo sakum prdum 😉

pepek007
20. únor 2011

Tak my mizíme holky mějte se tu krásně a ahojky večír 😉

baronek
20. únor 2011

@pepek007 tak práci zdar 😝

lenkacar
20. únor 2011

nazdar ..já jsem si trochu pospala a vzbudili mě ryby ...začlo to vzduchování nějak pitomě vrčet .. 😠 no ale tak akorát ,abych se probrala a napsla co mám koupit a za chvíli jdu nakupovat s mamkou do kaufu..

baronek
20. únor 2011

Tak a máme neděli za sebou a zítra zase do práce 😀 Už se nemůžu dočkat 😀 Byla jsem celý odpoledne s maminou a segrou a obě si mě tak divně prohlížely, ale nic neřekly .... já fakt myslím, že to mám napsaný na čele, že jsem těhu 🙂

lenkacar
20. únor 2011

@baronek já si myslim ,že těhu ženský se jinak i pohybujou 😉

lenkacar
20. únor 2011

a taky si více šahají na břicho tak nějak podvědomě .. 😀 😝