ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
3. bře 2011

baronku tak mě to bylo blbý a narychlo jsem hodila buchtu na plech a akorát jsem smývala barvu z vlasů a návštěva dorazila.Jinak buchta zůstala nepovšimnuta ,možná jsem jí fakt měla dát ten salám 😕 ,tak jsme to probrali ,čtvrteční chvilka sexu,já se s ní tak nachechtam ,seznámily jsme se v nemocnici jak jsem byla s plotýnkou a ona taky je o moc let starší,ale je s ní prdel a docela často se vídáme.. 😉 dělá šéfku azyláku ,tak tam mám aspon známou 😀 😝

kaluka
3. bře 2011

@baronek Moc držim palce dneska na kontrole ! 🙂
@lenkacar Leni to je teda fakt blbý - nějak mě nic nenapadá.... ☹ Co jiný CAR ? Ale to máš dojíždění daleko, co ? Zkus tu konzultaci se Špičkou, za to nic nedáš.... Konečně - doktorovi musíš věřit, jinak je to o ničem.... Dneska jsi teda děsně akční - narozdíl ode mne, já jsem chcíplá a líná i koukat.... Asi to počasí..... To jste si to krásně užily s návštěvou......... 🙂

pepek007
3. bře 2011

Leni nejsou erotický 😀 já Ti je pokusím najít na netu, kde jsem je objednávala 😉 😀 sex jsou to jo ale žádný bordelky 😀

pepek007
3. bře 2011

@lenkacar tady je odkaz: http://www.bonprix.cz/bc/offer.htm?cat=1.10.114...

v té černo stříbrné barvě a jako sedí parádně ..docela jsem se bála objednat šaty přes net ale nemají chybičku :o)))

pepek007
3. bře 2011

@baronek - a dobře jsi udělala máš recht 😉 každýmu je do toho prd a je to jen vaše věc takže jedine souhlasím s tebou 😉

pepek007
3. bře 2011

holky já se dneska za chvílí odjíždím - nastupuju na wellnes víkend a přijedu až v neděli večer ale noťase budu mít s sebou takže budu na netu 😉 vybírám dárek od jezíška a moc se tešim na zábaly masáže kosmetiku solnou jeskyni sauny bazén atd 😵 😵 hlavně je to plná penze takže se nemusim o nic starat talže si to fakt užiju se všim všudy 😉 manžel je s prckem na chalupě tak si taky užijou 😵 mám fakt radost hlavně na to hejčkání tam 😀

pepek007
3. bře 2011

tak zatím pa pa a ozvu se až se ubytuju 😉 hezký den všem přeji 😵

baronek
3. bře 2011

@kaluka na kontrolu jdu až zítra 😀
@lenkacar jj je vidět, že paní je na maso jako já, i když teď mi připadá, že sním naprosto všechno a hlavně ve velkém 😲

baronek
3. bře 2011

@pepek007 tiše ti závidím, to je parádní dárek 🙂

macinaz
3. bře 2011

@baronek tak jsem ho pak doma na památku vyblejskla,ale nechtěl se dát,ale překecala jsem ho 😀

baronek
3. bře 2011

@macinaz moc mu to sluší a jak krásně se směje 😀 vypadá jako by se fotit rád 🙂 a ve školce si karneval užil?

macinaz
3. bře 2011

@baronek asi spíš ne,jelikož mi kámoška říkala,že se moc libě netvářil a že se mu nic nechtělo,prý ožil až potom když mu to sundala.nevíme jestli to bylo oblečkem,nebo že byli ostatní děti také za masky,jestli se nebál
no stím focením už je to horší než když byl malej,to mu bylo fuka,teď ti všechno bere z rukou a když vezmu kameru,že ho potají natočim,tak jak si mě všimne,tak zdrhne 😀 ale to určitě také poznáš,jaké jsou děti lumpíci 😀 😀

baronek
3. bře 2011

@macinaz 🙂 😉

baronek
3. bře 2011

@macinaz a kdy teda zkusíš zavolat do Artu?

macinaz
3. bře 2011

@baronek asi zítra nebo dneska po 16 hod. uvidím jak se rozhoupu,teď malej spí a pak jdeme k ortopedovi,mám docela strach co nám řekne,už máme orotpedické vložky,tak doufám,že nubude muset mít i ortopedické botky,má levnou nožíčku vyvrácenou trošku ven,jj starosti s dětma,kdybych to byla já tak mávnu rukou,ale takhle se trápím víc než on 😒

macinaz
3. bře 2011

@pepek007 ty šaty jsou nádherné,ale já bych si je asi dovolit nemohla,neměla bych do výstřihu asi co dát 😀

baronek
3. bře 2011

@macinaz z toho si nic nedělej, já taky ne 😎

baronek
3. bře 2011

@macinaz u ortopeda držím pěsti, to jsou pořád samé starosti, co?

macinaz
3. bře 2011

@baronek to mi povídej,příští pátek nás čeká zubař 😒 vůbec se tam netěším ☹

baronek
3. bře 2011

@macinaz tak to chápu ....

pepek007
3. bře 2011

@baronek Baronu jako to je fakt pecka dárek 😉 vůbec jsem něco takovýho nečekala, že manžel řekne, ať si udělám dobře jen já sama 😉 já na manžela nedám dopustit on je fakt o všech směrech zlatíčko 😉 navíc jsou s prckem na chalupě kouse odě mě takže kdyby se mi zastesklo, tak sednu do auta a jsem u nich za pár min 😉 tohle je komplet nová hotelová luxusní 4hvězdičková rezidence ani jsem neveděla, že tu něco takovýho máme v JČ 😉 ale hlavně tady mám vše zaplacené a nemusim se o nic starat 😉 noo alespoň se řádně vyrelaxuju před Ketíkem 😵 😀

pepek007
3. bře 2011

@macinaz Maci hele já mám pěkný plný dvojky a vypadají v nich parádně 😉 ono jako i kdyby jsi měla menší tak by to taky vypadalo dobře hele protože ty šaty jak si je vzadu utahneš, tak takovej budeš mít dekolt dá se to jakoby regulovat neni to jen pro velkoprsatice 😀 😀 já se hrozně bála aby mi vůbec sedly protože mě když něco sedí přes prsa tak zase ne přes boky nebo délka zas atd ....takže když přišly, tak jsem je letěla ihned zkoušet a počítala jsem s možností, že to bude taky mazec ☹(( ale ono jak jsou takový přizpůsobovací tak se s nima dá manipulovat a upravit k obrazu svýmu 😀 jj ty prsa mě taky děsily, že je nemám jako pani na fotce 😀

pepek007
3. bře 2011

@macinaz to je krásná fotečka prcka Maci! 😵 😉 fešák 😎

lenkacar
3. bře 2011

@baronek tak já bych měla do výstřihu ,ale jako pod těma prsama mi začíná břicho ,takže efekt v pr...jinak já byla vladísovi pro košili ,tak jsem vzala 2 ,žlutou a tyrkysku a sobě prstýnek bižu a rtěnku a lesk a spodáry a půnčochy a jsem spokojená

lenkacar
3. bře 2011

@macinaz malej je moc hezkej klučík

pepek007
3. bře 2011

jéé a dokonce oprášim němčinu tady je to samej němec panejo 😀 já veděla, že tu státnici z nj někde využiju 😀 si v sauně pošprechtim s Helmutem 😀 pak s Inge na bahením zábalu no a večer s Jutou si zaplavu v bazénu😀 a pak v solnej jeskyni s Ute na téma wellnes in ČR 😀 😀

pepek007
3. bře 2011

@lenkacar nehtíky ještě nemáš Leni 😉

lenkacar
3. bře 2011

@pepek007 nehtíky jsem vzala pilníkem a koupila pěknej lačík.. ale bohužel jsem si trhala obočí a trhala a skoro mi nic nezbylo 😕

pepek007
3. bře 2011

@lenkacar noo tak to budeš za fešandu Leni s ručkama 😵 twe jsi to nějak přehnala trachen ne s tim škubáním? 😀

baronek
3. bře 2011

@lenkacar tak to bude Vládís fešák 😀
Mně taky vždycky udělá radost, když si koupím kalhotky 🙂