• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
:confused: :confused: :confused: zase kámen cihlu :confused: a tuším ,že Babetě se blíží ženich šarlatán
15. bře 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar tak to je přesný Leni :grinning: jj Babeta byla dneska za skoro i hlavní postavu seriálu :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to dneska balím jsem nějaká ospalá asi to jaro :grinning: a zítra mám celý den jen pro sebe :dizzy_face: :dizzy_face: no ale už teď tu mám 2 body co musim vyřešit :rolling_eyes: :angry: :grinning: tak dobrou noc všem přeji a hezké sny :sunglasses:
15. bře 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
čůs my jsme vyplnovali ty sčítací listy a stejně nevim jestli to mám dobře :unamused:
16. bře 2011 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
pepčo ty to budeš vědět..já jsem sobě jako prodavačce napsala odvětví ekonomické činnosti -maloobchod a na ten bytový list zezadu jsem nevyplnila nic,když máme každej svůj list,ona mi řekla ,že to taky neví a že se mám jít zeptat na poštu
16. bře 2011 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar čauky Leni mno bych napsala úplně to samý k tvému oboru :wink: no a k tomu bytový u listu zezadu jako tam by jsi dle mě měla vyplnit kdo s tebou žije ve společněj domácnosti i kdyby tam neměl trvalý pač tam dole chtěj i kdyby jsi tam měla babču na půl roku ubytovanou jako jen na návštěvě takže tam bych dopsala členy co s tebou v té domácnosti žijou a v jakým jsou vztahu kdo ke komu :wink: tak bych to teda pochopila já i nahoře je napsáno, že společné hospodaření znamená, že hlaví výdaje domácnosti jako strava atd jsou hrazeny společně což u vás jsou ne?Takže bych to tam vyplnila ...
Jinak na poště ví kulový alespoň tady u nás - když jsem tam včera byla pro doporučenej dopis, tak vedle u okénka stál cikán a ptal se pač taky neveděl u něčeho jak má co vyplnit ale pan i u přepážky se mu asi 5 min snažila vysvětlit, že s tím nemá pošta nic společnýho a ať si zavolá na ifolinku sčítání a byla docela i nepříjemná takže nevim zda to bylo neochotou a nezájmem a neinformovaností nebo proto že byl černej :unamused:
16. bře 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 no mě právě řekla že to vyplnovat na tom bytovým listu nemám ,když máme každej svůj list ,ale zase tam čtu o tom hospodaření tak právě nevim..prej že jsou vyškolený at jdou do prdele
16. bře 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar až budu mít sčítací listy, tak ti poradím.
Na poštu bych se ptát nechodila, protože všude bylo reklamováno,že je infolinka v nepřetržitém provozu a tam se mají lidi obracet :slight_smile:
Dneska bude zase krásně a já trčím v práci, už se na to můžu zdaleka vybodnout ....
16. bře 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ok je čas na to ..jen jsem to chtěla mít z krku ..tak mi potom dej vědět,jinak mamka po mě chtěla recept na buchtu ,kterou jsem musela udělat znova ,protože se celá sežrala a ted na to koukam ,že jsem tam zapomněla dát 0,5 l mléka- už po dvakrát a já furt ,že byla jiná než v létě ,kdy jsme jí jedli lžičkou :grinning: ,ted krásně drží pohromadě,ale ten tvaroh se blbě roztírá ,takže bych volila zlatý střed ,čtvrt litru :wink:
Tvarohová bleskovka:
těsto:500g polohr. mouky
1 prášek do pečiva
200g moučka cukr
200g másla,bo hery,necham rozehřát

vznikne z toho drobivá směs,kterou dám ze 3/4 na vymazaný a vysypaný plech,na to přijde

Tvaroh: 500g-2ks vaničky
1/4l mléka
2žloutky
citron.kůra+ vanilk. cukr+cukr dle chuti
a posypu zbytkem drobenky a peču do zlatova

Je to rychlý a dobrý
16. bře 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už vidim jak to bude mít mrak lidí špatně a bude v tom bordel :unamused: :grinning:
16. bře 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 si piš ,že to nikdo nepochopí ty jejich odvětví a obory a vzdělání,to jestli mám hajzl takovej a nebo makovej tam napíše každej ,ale ten zbytek ?
16. bře 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
pepča bude dneska za kuchtičku a upeče velkýmu pepoušovi k odpolední kávičce :dizzy_face: mrcha mě snad zabije ,už aby bylo zítra ,ten první ,druhej den to je největší masakr ..bolí mi břicho jako bejk a já jí slíbila jít do fachy ..no to mám radost ,snad tam nevyplavu..neni šance se dojít přebalit
16. bře 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jasný, že v tom bude zmatek :grinning:
Já říkám celou dobu, že jsou to vyhozený peníze :slight_smile:
16. bře 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar do práce jdeš odpoledne???? a buchtu asi zkusím :grinning:
16. bře 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no právě :unamused: fakt vyhozený peníze a jen zmatek a chaos :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no zatim to vypadá na odpoledne ,že prej mi dá kdyžtak vědět
16. bře 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
když se konečně dneska dovolám gyndařce tak sice zjistim od sestřičky výsledky 1x roční preventevní prohlídky - cytologie, že je vše ok opět :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: njn ale zase když chci mluvit s Mudrou tak dělá velkej utz takže zavolat pozdějc njn ale já tam volám už od rána :angry: :grinning: :grinning: éééé no kdo si počká ten se dočká
16. bře 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 a cos jí chtěla bobku ..když je vše ok
16. bře 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar mno jak si mám zobat ten Ultrogestan na upravení ms aby mě nechodila o 10 dnů dřív .....dle mě mi řekně že jen 2x denně od 15 dc než jako teďka taky od 15dc ale 3y denně :astonished: pač od ledna kdy jsem vysadila Ha, tak poprvě mi přišla o 4 dny pozdějc no a pak 2x o 10 dnů dřív :angry: :grinning:
16. bře 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 mě taky přišla dřív ,ale já jsem ráda
16. bře 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě dal michálek tehdy divinu a nevysvětlil mi ty 2 barvy a já žralal vesele všechno a samo blbě a pak si ze mě dělal kozy ,že se diví ,že jsem nesnědla i krabičku :confused:
16. bře 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
u vás je hezky? u nás teda neee,včera mi krásně uschlo prádlo a další odp. várka na sušáku a tak mám zase klid s prádlem tak na 2 dny
16. bře 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar :grinning: ty jseš expert Leni teda :grinning: no jo ale zase kdo to má vedět viď když Ti to nevysvětlí :o/
16. bře 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar u nás je teda zataženo, ale ráno v půl osmý jsme měli už 5 stupňů, takže teplíčko :grinning:
16. bře 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 tovíš já jsem stará dáma a na mě se musí polopaticky
16. bře 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. bře 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jj už tu vylejzá mozol :wink: byla škoaredě ale už začíná být teplo a sluníčko jj já taky prala a už sušim :wink: teď jen čekám až Mudra dodělá ten UTZ pak zavolám a pak jedu ouřadovat k pediatrovi pač potřebuju na přihášku do školky razítko noo a někam se odevzdávají ty sčítací formuláře nevíte kam??To tu mám v obálce už připravený ..prej na poštu se to dává ale to mi řekla sousedka to nevim zda je to tak fakt ...
16. bře 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 mě kladla na srdce že to mám poslat do kaslíku až po 26.3
16. bře 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar aha ..no já teď koukala na ty jejich stránky a píšou že i na českej poště se to dá odevzdat no nebudu to hrotit vezmu to s sebou a dojdu se tam jen zeptat kolem pošty stejně pojedu :wink: bože to je zas lítání a papírování :rolling_eyes:
16. bře 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni mě by taky nevadilo, že ms přšla dříve ale tím pádem si mi šouplo všechno mno :wink: jinak jsem jí jinak taky uvítala ale jako o 10 dnů je docela dost :angry:
16. bře 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek