ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
21. bře 2011

@pepek007 ono je tam pěkně a jdu s mamkou

pepek007
21. bře 2011

@lenkacar tak si to užijte holky a kupte si i za mě něco pěknýho 😵 😵 jo jo my byly s holkama a prskama taky venku a je tam fakt moc hezky 😉

pepek007
21. bře 2011

@lenkacar 😒 no my si ho taky užili půl roku jako vy teďka před prckem ale asi nám to pomohlo no tak jedině dobře 😵 už chci sexovat zase bez něj 😲 😲 já nechápu to jak si může někdo sxuálně užívat jako s kdekým jako ocenuju že si alespoň ten kondom vezme když už to střídá jak ponožky a chrání nenej sebe ok ok no jo ale s někým cizím a ještě s kondomem to je takovej sex úplně o ničem ne??? 😕 😕 asi nad tím uvažuju blbě ale si to nějak nedokážu představit ani sama na sobě kdybych jako měla jít někam zapařit někoho sbalit a v autě na to vlítnout s kondomem 😀 😀 to by byl asi nejhoší sex v mým životě 😀

baronek
21. bře 2011

@hanysek.hanysek ty taky chodíš do Artu???
@lenkacar u nás se Fandík taky bojí sexovat, aby Terezce nějak neublížil, ale že tím, že jsme omezili sex na minimum ubližuje mě, to je mu fuk 😀

pepek007
21. bře 2011

@baronek Baronku jako my zezačátku se taky báli ape pak klasika a normálka 😉 Dr řekla, že těhotenství je stav ane nemoc a když to nebude žádná divočina, tak to neubliží nikomu :o) a nesexovat vůbec je nesmysl dle me ..ale zase každýho věc 😉 náhodu sexování v těhu je moc hezký jak se říká, tak já to můžu jen potvrdit 😵 😵

baronek
21. bře 2011

@pepek007 no ale řekni to mýmu Fandíkovi 🙂 😲 😝

baronek
21. bře 2011

@pepek007 to je samý ťuťu ňuňu a mačkání mě už nebaví 😲

pepek007
21. bře 2011

@baronek dej tomu čas hele ono ještě tak měsíc a pak ze zoufalství a nesexu sám přijde a bude ho dostatek 😀 mu to zatemní mozek a pak nadrbanej jak lázeňská veverka 😉 njn to je ono ono s ety chlapi snaží aby mimču neublížili ale ta ženská sexuálně děsně stráda a to oni nechápou 😀 a nějaký mazlení a nynání je sice fajn no jo ale sex je sex že jo 😀 kord v těhu no i když je to individuální ale Baronku když nepomůže ani ten měsíc tak ho postav před hotovou věc že to chceš prostě teď hned a se vším všudy a žádný výmluvy nebo flákání 😀

pepek007
21. bře 2011

@baronek hele by pomohlo kdyby mu to řekl jinej chlap aby to slyšel od někoho kdo děti už má to pak by mělo ten správnej efekt 😉

macinaz
21. bře 2011

@lenkacar jj Leni je to vpoho 😉 🙂 Můžu si vymyslet co se mi líbí a nečekat co mi někdo vytvoří
my zatím nemáme také nic,ale zase také bude gumysex prdnison zatím neberu,jelikož nemám a počkám co Praha
@pepek007 já si to také myslím,že když je jedno z umělého,tak druhé také i když musím říct,že rok před tímto IVF jsem měla biochemické těhu a když se to nepovede na IUI tak to nechám na přírodě,jedno tady je a to je hlavní 😉 🙂

pepek007
21. bře 2011

@macinaz jj přesně Maci to jednu tu je a to je prostě hodně velký + oproti těm co zatím nemají ☹ 😉 jako zázraky se dějí ale nevěřim, že by nám to vyšlo jako asi jo ale třebas po 2 letech ale to čekání .... 😒 proto to chceme zkusit a uvidí se co a jak dál 😉 jo a za IUI nic nedá člověk nic to nestojí a šance tu je 😉 😵 a vy už jste byli v Praze nebo teprve jedete? Ty jo taky gumisex a Prednison jo? No koukám, že je to teďka nějak in a kdo jede bez Prednisonu a kondomu jakoby nebyl 😀 já už se tomu směju ale nadám na to taky no ale co když to pomůže tak proč ne 😉

pepek007
21. bře 2011

tak já mizím zatím se ti mějte fajn prcek vstal konečně od 11:30 chrápe, tak najít a tradá ven 😉

macinaz
21. bře 2011

@pepek007 já prednison brala už před malím než se povedl,takže ho zhruba budu brát 5 let 😒 ,já myslím že se vám Ket povede,jelikož už se vý kde byla chyba,proč to nešlo,já si také myslela že se nám to ted jakoby na první pokus po porodu nepovede a koukej chytily se,takže velká naděje je i u tebe,budu držet pestičky.Do Prahy jedem příští pátek a to IUI mám naplánováno buď na červen - červenec,podle toho jak to vše dopadne a nebo až na září,protože chci jinak na dovču a trošku se odreagovat 🙂

macinaz
21. bře 2011

až se vzbudí také popelášíme ven,aby jsme si užily počasíčka,na víkend to má zase být špatný achjo 😕

baronek
21. bře 2011

A u nás sluníčko nesvítí, ale na procházku bych šla taky hned 😀 Tak až večer po práci 🙂

macinaz
21. bře 2011

@baronek do kolika jseš v práci?Tady nádherně svítí a ani dnes nefouká vítr,což se divím,většinou je tady větrno

pepek007
21. bře 2011

@macinaz Maci hele a nemá se vysazovat taky někdy? někdo mi říkal nevim zda Podolí nebo v Artu, že se musí nějak po roce nejdýl vysadit na nějakou dobu ale nejsem si jistá při jakým dávkování nebo zase - může to být individuální ale fíha 5 let je teda doba panečku 😉 no uvidíme zda to vyjde nebo ne jako moc bych si přála asi jako všechny tady aby jo a jedno ne dvojčátka ale to už neovlivnim já ale příroda 😎 Neboj Maci až to bude aktuální tak Ti budeme držet všechny palečky i prckové v bříškách u těhulek 😵 a ono se vám to povede já bych docela věřila tomu IUI u vás 😵 😵 a hlavně moc přála! 😲 jj ale máš recht 😉

macinaz
21. bře 2011

@baronek tak pak půjdeš s hafanem,já byla s hafanem pře polednem než jsem šla pro mrňouska do školky

baronek
21. bře 2011

@macinaz no a taky si budu muset zatopit, dneska budu večer sama doma ☹

pepek007
21. bře 2011

@macinaz zase šklaredě jo? 😠 bych to obrátila aby o víkendech bylo pěkně 😎 my právě obědváme ty jesličky daváj prckovi fakt hodně ...v 18 měs. sám dlabal s taliře lžící a nic plastovýho ale klasika normálně s náma u stolu a pil z hrnečku takže tím pádem mám já o starost míň a můžu tu ještě pár min sedět 😉 😀

baronek
21. bře 2011

@macinaz v práci jsem do pěti a pak musím ještě k babi, takže domu se dostanu okolo šestý 😝 😀

pepek007
21. bře 2011

@macinaz a ty jseš z ČB Maci? 😉

macinaz
21. bře 2011

@pepek007 mě to nikdo neříkal a v Praze mi řekli,že se některé dny můžem pokoušet i přirozeně,jinak dál gs
tak až tam budem tak se na to zeptám,jak dlouho se může používat,já ho brala přet tím rok naž se mi vše zaléčilo a malej se povedl a pak jsem ho začala brát až někdy dýl po porodu,teď ho nemám,ale v pátek jdu k Dr. tak si o něj řeknu,aby bylo u mě vše vpoho 😉

macinaz
21. bře 2011

@pepek007 ne ne já jsem trošku dál 😉 jsem z Kamenice nad Lipou,takže to mám trošku zruky 🙂 a ty?

@baronek ty jo topit,to už jsem dlouho nedělala 😀 myslim,že by shořelo vše v dosahu 😀 😀

pepek007
21. bře 2011

@macinaz ty jo tak to je někde Vysočina mám za to ne? Pravda ..trošku víc z ruky :o) áha já myslela, že právě Budějčanda 😉 jj já jsem z Budějc mno ....

macinaz
21. bře 2011

@pepek007 ty jo to je malej šikulka,já ho mám rozmazleného,ale je také samostatnej,njn vytoužené mimi co bych chtěla hlavně že není mamánek 😉 a je mu jedno kdo ho ze známých hlídá

baronek
21. bře 2011

já budu mít taky pěkně rozmazlený dítě, ale vůbec mi to nevadí 😀

macinaz
21. bře 2011

@pepek007 jj kraj vysočiny,popojdu 2 km a jsem v jižních čechách,mám to 20 km do Jindřichova Hradce ale Budějice jsou mi blízké asi ohledně malého co jsem se tam najezdila 😉 🙂

pepek007
21. bře 2011

@macinaz jo jo se na to zeptej radši někdo mi to říkal, že se po nějakej době msí vysadit ale pak zase nasadit ale fakt bych kecala u jakýho dávkování jestli těch 5 mg nebo víc a určitě v Podolí pak možná i v Artu se mě ptali jak dlouho ho celkem beru i gyndařka jooo a pak pani v nemocnici ta ho teda brala na štítnou žlázu a asi měla o něco málo větší dávkování ale právě říkala, že kordikoidová léčba musí být někým řízená a hlídaná proti mi třebas gyndařka nenapsala pednison nikdy ale musel Art 😉 ale zeptej se radši na to abych tě tu nemátla 😉

macinaz
21. bře 2011

@baronek mě to také nevadí,oni ho rozmazlujou i naši je to jejich první vnouče 😵