• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@lenkacar Leni když se připojíš na fb a přidáš se ke skupině "modeláž nehtů" tak tam najdeš krásný fotečky i tipy přímo jak to ovládat nebo napíšeš na zeď dotaz a holky ti odpoví :wink: jsou tak jak amatérky domací tak nehtařky z profisalonů a i ti řeknou co koupit do základu a jak je to cenově :wink: ti pošli link na tu skupinu ale moc fajná je :dizzy_face:
21. bře 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Baronku mě to nijak nevadí fakt těch 6:30 jsem zvyklá celej život a nemám s tím problém a když se chci vyspat tak od 2 prckovo měsíců si ho naši začali brát každej víkend s sebou na chalupu kterou máme kousek od vás v podstatě :wink: takže v pátek ve 3 naloží a v neděli v 6 vrátí a buď jedeme s nima na chalupu nebo jen oni sami ale většinou máme něco svýho nebo si chceme odpočinout takže se vyspíme o víkendu do kdy chceme :wink:
21. bře 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak k tomu pc já jako nevim od kdy děti pořádně vnímají tv a pc ale ten náš jako pc vůbec nemusí a tv už tuplem ne jako když tu pustim nějakou pohádku, tak ho baví 5 min ale tím jsme skončili :astonished: radši si přinese knížku a chce si ukazovat nebo kreslit nebo vyprávět hrát si ale pc a tv jako nulový nadšení jako někdy se zadívá když jsou tam zvířátka třebas ale fakt jen pár min tak na jednu stanu jsem ráda, že to nebude tv maniak a ani nechci aby kdy byl ale dneska se tomu asi člověk nevyhne jen chci aby se rozvíjel pokud to půjde tak bez tv a pc :wink:
21. bře 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz ty jo tak to my v 19:30 už tvrdě chrupkáme a spíme celou noc až do 6:30 :wink: náš prcek je naučenej, že jakmile ho dám do postýlky - už má od 13 měsíců svojí velkou, tak se prostě jde spát takže ho nemusim uspávat ani číst ani nic jinýho tak je to daný a pohůdka :wink: nelimitovala jsem mu žádnej řežim a je jedno jak přes den spí nemá to vliv na to jak večer usíná atd. a jsem za to moc ráda protože odpadá to vše kolem a má svůj denní plán jen dle sebe se spaním nebo jak já potřebuju a kolem oběda spí cca od 11:30 do 13:30 :wink: ale zase je to různý jak se kde zdržíme tak pak se jde spát - žádnej stanovenej plán na minuty a hodiny :wink: noo ale zase je pravda, že v jesličkách spí jen cca 30 min a pak se vzbudí ale nedělá bordel je hodnej a je potichu takže si hraje sám když ostatní spí nebo s učitelkama co pijou kafíčko a nevadí to ničemu :wink: noo a na chalupě, že ho naši dávaj spát až v půl 10 jak s nim blbnou, tak to je mě úplně fuk tam at si maj svojí výchovu od toho babi a dědově přeci :wink: hlavně že to díte pak umí rozpoznat že už neni na chalupě ale doma a tady je takovej režim a že bude pátek a je chalupa nebo u našich doma a tam platí totálka free režim :sunglasses: :grinning:
Ale každý dítě je prostě jiný a individuální :wink:
21. bře 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jj Leni je k tomu dobrej návod,a doopravdy je na fc skupina kde ti doopravdy poradí,já jsem se tam také ptala ty jsi na fc,jaký máš nik,že by jsme se spojily
21. bře 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 malej chodí spát až po obědě oklo půl jedné a to má zajetý už od roka a usne jak usne,ale je jinak hodnej,večer také hned neusne,ale leží vklidu,také když byl menší už okolo osmé spal,ale už je velký a občas mi už přes den nechce spát,jinak ho také neuspavám od malička je zvyklí na spinkání sám,ale večer si povídáme nad obrázky nebo čteme.Do dva a půl let byl andílek,nebrečel hodňoučkej,pomalu na vše poslechl,ale pak už začal dostávat takový svůj rozum a začal malinko zlobinkat,ale ještě to není takové,jako o proti jinam dětem :wink: :slight_smile:
21. bře 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz takže mi chceš jako říct, že se nám prcek zmení jo? :angry: :grinning: já plně doufám, že tak hodnej zůstane :confounded: :grinning: noo jasný ale čim starší tak míň spánku a i ta hodnost ubejvá pač už si vybudovává svý ego a tak :astonished: no jsem na to zvědavá ale máš ho krásně naučehýho šikulu jednoho!! :wink: je vidět, že jseš správná mamina :dizzy_face:
21. bře 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz jéé ty jseš taky v modeláži nehtů Maci? :wink: fb mám taky a v tej skupině se vždycky kochám těma krásama co tam ty holky vytvoří :dizzy_face: akorát mě fb štvě v jednej věci a nejen mě i pár dalších ..jak se najelo na ten novej fb tak buď se nezobrazujou komentáře nebo mi to někoho vyhodí koho já jsem nevyhodila a pak mi dotyčnej píše jaktože jsem ho vyhodila když já ne nebo se mi tam natentovaly nějaký aplikace co jsem ani nechtěla no předevčírem jsem na něm dělala pořádek i v přátelích aplikacích atd a jako už je to cajk ale zase o dva lidi míň :angry: si pak připadám jak debil vůči nim ale nedělá se to jen mě tak jsem klidná, že í někomu dalšímu ale to je pořád něco :angry: :rolling_eyes: :grinning:
21. bře 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak jsem ráda Maci že tu s námi jseš takhle hnedka je to tu veselejší :wink: :dizzy_face:
21. bře 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 třeba malej zůstane takový jaký je,doopravdy je každý dítko úplně jiný,já modeláž začínám dělat doma a chtěla bych to dělat jako práci,jelikož bych chtěla s prckem zůstat doma.Je tady o práci docela nouze :angry: ale to je asi pomalu všude
21. bře 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 třeba malej zůstane takový jaký je,doopravdy je každý dítko úplně jiný,já modeláž začínám dělat doma a chtěla bych to dělat jako práci,jelikož bych chtěla s prckem zůstat doma.Je tady o práci docela nouze :angry: ale to je asi pomalu všude :confounded:
21. bře 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě nějak blbne net,nechce to jít a odesílá mi to nějak dvakrát :grinning: :grinning:
21. bře 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz no to máš pravdu Maci :unamused: a bude huř :confounded: jako tyhle nehty mají budoucnost fakt že jo ...je to moderní a má to skoro každej a je to zatím jen ve větších městech jinak nikde nic moc takže jako pokud tě to baví a jde ti to tak proč s tím nezačít oficiálně :wink:
21. bře 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz jo jo mno souhlasim ...je to tak nu tak uvidíme co se z prcka vyklube :stuck_out_tongue_closed_eyes: no koukám že tu tapetuješ hnedka 2x :grinning: :grinning:
21. bře 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 u nás to už dělají dvě a mají svůj salón,ale ty ceny,jedna 700,- a druhá 350-400,-mě by stačilo docela málo a to je pro některé taky důležité... cena
21. bře 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: píši si sama pro sebe :grinning: :grinning:
21. bře 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz no hele Vietnamci v ČB to dělají za 250 ale to je na úkor zničení svých co jsem tak slyšela jink fakt salony nchtěj tech 650 v průměru a na cenu dá dneska hodně lidi proto chodí spíš k těm Vitnemcům i za cenu zničených nehtů :unamused: ono když dáš na začátek nějaký fajn ceny tak si získáš klientelu a ta tě bude živit takže bych se vůbec nebála jít na nějakou hodně rozdílnou od ostátních :wink: dneska je to boj o každýho zákazníka a to je fakt všude :astonished:
21. bře 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele to blbne jen koník taky se m to nějak divně odesílá dlouho a někdy mě to vypadne a musim to psát znova :angry: jooo já si tu psala v pátek sama a dokonce se sebou to je v poho hele :grinning:
21. bře 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 ty máš kloučka nabo holčičku?
21. bře 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. bře 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy toho koníka dneska nějak flákáte :grinning: tak já na vás teda taky prdim a jdu na fb a pak chrnět takže pa pa všem a dobrou noc přeji :wink:
21. bře 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ráno přeji všem a taktéž hezký slunný den :dizzy_face:
22. bře 2011 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý den ..dneska čekám martinu ,včera jsem jí potkala děsně jí to slušelo ,ale bříško v sukni nemá
22. bře 2011 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přeji krásné a dneska dokonce slunečné ráno :grinning:
A potkala jsi Martinu ráno nebo večer??? Ráno totiž břicho taky nemám a večer vypadám, jako bych měla za chvíli porodit :sweat_smile: Jen se divím, že mi ještě neřekly holky nic v práci.... :slight_smile: ale odpoledne si dávám šátek na krk, abych se maskovala :astonished: :sunglasses:
22. bře 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek dopoledne ,taky řiká že večer má větší ..akorát jde tak jí budu pozdravovat jo? tak pic jdeme si udělat kafí
22. bře 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar určitě jí pozdravuj :grinning: a užijte si to holky, já jdu makat :angry:
22. bře 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré odpoledne :wink: jsem byla s našima na obědě a vzaly si prcka tak mi bude navrácen až večer :grinning: no jen přemýšlim do čeho píchnout když mám vše hotové a vrátila jsem se z nákupů njn tak se asi půjdu natahnout :wink:
22. bře 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 hm já měla dneska šunkofleky z domova, ale nějak mi to nestačilo, tak jsem ještě letěla pro koblik s pudinkem :grinning: jsem vážně nenažranec
22. bře 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no jenže s tvojí postavou jako bych to vůbec neřešila hele :wink: jooo a bude hůř :grinning: o šunkoflekách se mi zdálo na dnešek čoveče :angry: :sunglasses: :grinning:
22. bře 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem do sebe k obědu nasypala hrst fetu a to jsem si šmákla teda
22. bře 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek