ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baronek
22. bře 2011

@macinaz tak to jo 😀

pepek007
22. bře 2011

tak mám koupený něco novýho je to listovka vitamíny skupiny B železo a vapnik a hořčík v jednom 😀 alespoň už nemusim brát x vitamínů a je tam vše 😉

pepek007
22. bře 2011

a i psa jsem stihla vykoupat a suší se mě tu na balkoně 😵 😀

macinaz
22. bře 2011

no nic jdu se zadřít do toho dřezu,možná že se zítra stavím ale asi jonm na skok,jdu totiž se třídou Davídka vymítat zimu tak udělám pár foteček napamátku

pepek007
22. bře 2011

Leni normálně se přihlaš na fb a dej v tom vyhledávacím okénku vyhledat první klíčový slova takže modeláž nehtů a ono ti to doplní skupinu ty jen na to klikni a dej líbí se mi a jseš tam 😉

pepek007
23. bře 2011

DObré ráno všem přeji 😉 zas bude krásně ..prcek je v jesličkách tak dumám co budu celý den dělat 😉 včera se mi od našich vrátil až v půl 7 no tak jsme jen vykoupali jak byl utahanej od dědy a šel spát mno a dneska ho budu mít ve 4 😢 😉 však ať si vyhraje a užije babi a dědu a prcky v jesličkách se tam vždycky tak těší, že je problém ho odtud dostat 😀 😀

pepek007
23. bře 2011

Holky kolik by jste si nechali zavést embriíí bý na mojim místě? Blastocysty .....2 nebo jednu? 😒

lenkacar
23. bře 2011

@pepek007 brý den ..včera mi vůbec nešel konoj ,takže jsem tu nebyla ..k večeru jsem koukala z balkonu na děti jak si hrajou na hřišti ,Vladís zase klasika čuměl na sudoku ,tak jsem šla s dětma hrát fotbal ..bejvalej vyženil takovýho 4l čertíka holku,tu bych si hned ukradla domu ..trochu jsem si natáhla haksnu ,když jsem hodila šipku ..ale všichni jsme odcházeli spokojený ,když bejvalej svolával k večeři ,taky mě pozval ,ale šla jsem domu za vladísem..klohnit pizzu

lenkacar
23. bře 2011

@pepek007 já dam 2 a uvidíme ..dvojky se chytnou a udrží málokomu

lenkacar
23. bře 2011

dneska jedem odpolko na chatu č.2 hrabat listí a uklidit tu spoušt

macinaz
23. bře 2011

@pepek007 já už bych do dvou nešla zmé zkušenosti,ale jestli si vpoho,tak bych to ryskla

macinaz
23. bře 2011

musím říct,že se docela nudím,vše doma hotové,malej ve školce a ani odpočívat se mi nechce 😒
myslela jsem,že dnes půjdu s jeho třídou na procházku,ale mají představení a vymítat zimu byli včera ach jooo sem se docela těšila že s nimi půjdu 😢

lenkacar
23. bře 2011

@macinaz no jo ale taková mucholapka jako jsi ty ,to se jen tak nevidí ..kdyby tě jich dali 8 tak tam jsou všechny ..

macinaz
23. bře 2011

@lenkacar no dřív nic a teď chytím vše,tak si docela dávám naději na tu inseminaci

maly_vrabcak
23. bře 2011

Moc vás zdravím, děvčata. Mám na vás prosbu, a to zda byste mi napsaly váš názor na moji situaci.

Je mi 21 let a od ledna se snažíme o miminko. První měsíc to neklaplo, protože 9.2. jsem dostala mrchu (až do 13.2.). Pak jsem šla na gyndu 4.3. a když mě prohlížela na křesle, říkala, že mám prosáklou dělohu, že podle toho bych těhotná mohla být. Na ultrazvuku ale nic neviděla. Vzala mi tedy i krev a 8.3. mi oznámila negativní výsledek na krev. Tak jsem čekala na mrchu 9.3. a nic. Někdy jsem měla zpoždění den nebo dva. Ale dnes to je 13 dní a mrcha nikde. K tomu mám bolesti břicha, které nestojí za řeč. Začala jsem plašit i s testy, ale jsou negativní. GS Mamatest a Intima test. HA neberu už 2 roky. Zaráží mě ta prosáklá děloha, že na krevní testy mohlo být brzy. Jinak prosáklá děloha bývá i před mrchou, ale skoro 3 týdny před ní? To je divné. Děkuji za vaše názory a postřehy. Vrabčák

macinaz
23. bře 2011

@maly_vrabcak ahojky,stím jsem se nikdy nesetkala,ale hormonky se v těle plaší když toužíš po miminku.My když jsme se snažily tak my někdy menz. přišla i za 20 dní po co jsem to měla dostat.Hlavně se nestresuj někdy si tělo dělá to co chce.Holky ti to tady také můžou potvrdit.Dělá to hodně i mysl.já měla biochemické těhu,na UZ nic nebylo,ale testy jsem měla pozitivní,ale až týden po co jsem to nedostala,ale myslím,že by to podle krve co ti brala dr. už mohlo být znát

pepek007
23. bře 2011

@lenkacar jj taky mi blbnul ale pak šel tak to jsem jen nakoukla 😉 no tak když má svý sudoku místo aby se věnovat tobě tak ať se pak nediví že s bývalým si rozumíš víc obzvláště když má i prcky nějaky 😉 🙂

pepek007
23. bře 2011

@lenkacar no jasný Leni to jo ale znám případy kdy se chytly obě dvě no a jendo už měli takže celkem 3 děti a dvojčátka jako třešnička 😉 😕 😝 já bych je asi fakt nedala psychicky 🤐 njn ale zase dát si jen jedno a druhý vyhodit jako to mi přijde drsný vůči tomu embrijku když s etaky nemusí chytit to první a druhý by zrovna jo chjo ty jo to bude ještě dilemos 😖

maly_vrabcak
23. bře 2011

@macinaz To jo, jen já nějak urputně nelpím na tom, že musím být těhotná.. Když miminko přijde, budu štastná.. Když nepřijde, tak se nic neděje a přístě to zkusím zas, ale že mi MS tak dlouho mešká, to mi příjde hrozně zavádějící.. K rozčilení.. 😉

pepek007
23. bře 2011

@macinaz no právě Maci jako jsem ok zdravotně ale prostě po všech jinejch stránkách bych je nechtěla ale si nevybereš viď 😒 jen můžeš dát jedno či dvě a čekat zbytek je na přírodě ale právě jsem tu včera pročítala kolu se kolik jaký chytly a docela dost jsou těhu Ketíkovský holky z jednoho embrijka a v pohodě 😉

macinaz
23. bře 2011

@pepek007 já jsem zase udělala chybu,kdyby jsem si nechala jenom jedno,tak mám možná už půlku za sebou 😠
je to dost velké dilema,vůbec ti rozhodnutí nezávidím,a vám se to povedlo na poprvé?

macinaz
23. bře 2011

@maly_vrabcak to chápu,ale určitě to bude dobré,někdy se to stane že se to opozdí,hlavně v tom nehledej nic špatného,přeji ať se vám to povede přirozeně a jste šťastný 🙂 😉

pepek007
23. bře 2011

@macinaz no jo Maci 😢 jasný výčitky a toho se taky bojim ..a ty jsi od začátku chtěla dvě a neřešila jsi kolik?? A prcka při IVF jsi měla kolik embrií vloženo? No my měli při IVF 3 blastocysty a jedna se chytla a je prcek a Michálek říkal, že by dal dvě 3 že je moc na blastocystu po PK ale dvě ideálka njn ale ta hrozba těch dvojčátek 😢

pepek007
23. bře 2011

@macinaz no je a nchci pak sedět doma ubrečená že čekáme dvě a nebo naipak že se nechytlo ani jedno no a nebo kdyby jsme dali jen jedno a druhý vyhodili tak že se mohlo chytnout to druhý zrovna 😢 čím víc se to blíží tím víc jsem z toho né hotová ale je to těžký hodně težký rozhodování a já narovinu říkám že bych dvojčátka nedala ani je nechci - nechci se rouhat a vypadá to děsně jak to takhle je napsaný ale zase říkám to jak to cítím ☹ a čekat dvě tak bych uvažovala o redukci njn ale zase je hrozba že bych neměla taky žádný vždyt sama víš no 😢 twe safra no jako je čas ale stejně ...právě holkám z okolí co byly na ketu tak jedno se chytlo v pohodě a čekají prcky no tak jako si zase říkám proč by se jedno nechytlo nám nooo ale zase se ozve svědomí který hlodá ve mě a říká zkus dvě pro větší šanci přeci jedno nevyhodíš 😀 😠 😒

macinaz
23. bře 2011

@pepek007 nám se prcek povedl až na 4 pokus při zavedení 2 embrii,musela jsem mít redukci a teď když jsme se rozhodli jít si pro druhé mimi,tak jsme to neřešily a nechali si zavéct 2,myslela jsem,že se to nepovede,ale teď vím,že na tom už tak špatně nejsem a že chytím vše jak píše Leni.Podle mého,když víš čím to bylo a prcek se povedl,tak bych to zkusila s jedním.Zase nemůžu říkat,jelikož jsem neměla nikdy KET a nevím jaké to je u toho,ale asi to bude stejné jako u IVF,určitě dostaneš teď si nevzpomenu na ty léky asi estrofem a určitě buď crinone nebo utroš.Možná že ten estrofem dělá své,já ho při prckovi neměla a teď ano a asi ta děloha pracuje lépe.Vážně nevím,je to těžké se rozhodovat,ale určitě bych také dvě nemusela mít,když je doma malej 😉

macinaz
23. bře 2011

@pepek007 ale vy máte ještě nějaké vzáloze ne,což já nikdy neměla a musela jsem podstupovat vše znovu a pokusy jsou v háji 😢 máte ještě 2 pokusy hrazené?jestli jo tak bych zkusila jenom to jedno a stále máte šanci na další 😉 🙂

pepek007
23. bře 2011

@macinaz jj díkes za info a názo Maci 😉 no estrofem jsem vyfasovala a utroš nasadí pak taky a do toho budu mit Fraxiparin ještě 😒 hematolog si na něm trvá .....no já se taky přiklánim k jednomu spíš jenže fakt vím že když se to s tím jedním nepovede, tak si budu hrooozně moc vyčítat, že skončilo v kanále 😢 co bych dala za to aby daly jen jedno a to druhý zamrazili zpět ale to asi nejde dlě mě i když je to tou novou metodou ☹ a zůstal by tam na příště kdyby se nepovedl tenhle s tím jedním .... 😝
NO jo ty teďka chytíš všechno Maci 😉 to souhlasim s Leni 😎 ale zase to víš už takže ty máš jasno 😉 to ti závidim 🤐 dám večer řeč s manželem co on na to kolik njn názor mi řekne ale stejně to víceméně nechá na mě konečný rozhodnutí tohle jsem vždy řešila já a rozhodovala 😲 😀

macinaz
23. bře 2011

@pepek007 jo to znám chlap něco řekne a stejnak to zůstává na nás 🙂 já mám jasno,jenom ohledně toho,že nechci podstoupit další redukci,jednou mi to vyšlo,ale už tomu nevěřím,a když se třeba nepovede 3IUI,tak to nechám chvilku na přírodě a jinak se vrhnu mezi 32-35let na další IVF,jo ale to malej bude mit okolo 10let ☹
já myslím,že to u vás dopadne dobře a budete čekat jenom jedno mimi,uvidíš také co řeknou v ARTu jak embrísci vypadají

macinaz
23. bře 2011

Leni šla dnes na procházku,jelikož tady není,baronek v pracovním chvatu a já nic ☹ njn,mamči na mateřskej a děti ve školce😀

pepek007
23. bře 2011

@macinaz jj chlapi mno 😠 klasika ....snad máš pravdu díky moc kočko! Bude to těžký rozhodování ale určitě než mi je tam šounou tak dám řec s Dr a embrioložkou i jim řeknu jak to cítim a čeho se bojim a kde by skončilo tu druhý a tak 😒 ať si to pak nevyčítám zas tak moc i když stejně budu .....no to je na mě moc pozdě se bojim že by to pak vůbec nešlo chtěla jsem nejdříve cca 3 roky od sebe a dál ale třebas se nezadaří a taky si počkáme 😖 😕