• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@lenkacar a joo dyť vy jedete na chatu č 2 vlastně :wink: taky makat budeš jo? :grinning: já taky :rolling_eyes: :grinning: a ty brďo no tak to bude zmatenýh víc lidí a blbě vyplněných panečku :grinning: no já to brala logicky a proto jsem Ti napsala co jsem napsala mno ..jo jo vyhozenýpeníze fakt že jo ..hele já bch jim tam i tak to vyplnila jako furt v tomhe lepší víc než aby něco chybělo co ti můžou ...max vrátit ať to opravís ..nevykašlala jsi se na to a vyplňila tak co ...víš kolik lidí to zkazí?? :wink: proškolený fakt nejsou :unamused: ale hlavně že víš už teď co a jak
23. bře 2011 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar no jak máš kolečko míto na hlavě kde Ti nerostou vlasy u dětí třebas ..tak je to po dvojčátku prý :wink:
23. bře 2011 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepek007 furt to nechápu komu nerostou vlasy ,dítěti a nebo mámě?
23. bře 2011 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepek007 hele jako člověk si toho zkazí sám dost a ještě tahle sčítačka na baterky ..
23. bře 2011 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar dítěti ...klidně pak i dospělýmu to někdy zůstane že mu na tom jednom místě neroste nic a má tam kolečko
23. bře 2011 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar no právě to je napřesdršku rovnou :angry: a to bude furt něco :rolling_eyes:
23. bře 2011 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepek007 fakt jo? to neznám ani ,vladís má teda jako už pěknýho plešku ..ale to s tim nemá co dělat ..
23. bře 2011 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepek007 dneska přijede domu dřív a pojedem na tu chatu dokud je hezky ..bébé moje nehtíčky ..to je zas budu mít olámaný a zahnojený ..leda že bych dělala dozor
23. bře 2011 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar u něj je to věkem :wink: jo jo je to na prd když to musíš maskovat svejma delšima vlasama to má jedna ženská tady z ulice to je určitě ono - jsem jen netušila že je to pozůstatek dvojčátka noo a kámoš byl na operaci protože měl po dvojčátku co zaniklo tan nad prdelí chumáč vlasů a zubů a dělalo mu to brikule a to je mu 34 :zipper_mouth:
23. bře 2011 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar si nech ty gelový nebo akrylový Leni pro tebe je to ideální řešení hele :wink: joo ale ono dozorovat je taky fajn věc :grinning:
23. bře 2011 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepek007 jo už to chápu co myslíš ..s tim zaniklým dvojčetem.. :wink: tam bývaj i zuby
23. bře 2011 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar noo konečně sis přesedla ne? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já mám dneska taky dlouhý vedení nějak :angry:
23. bře 2011 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar jj přesně tak .... noo jen ta představa brrr :confounded:
23. bře 2011 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepek007 no asi jsem si přisedla kábl
23. bře 2011 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
kde je baronek?hlásila áčko?
23. bře 2011 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepek007 no měla by jsi náhradní zuby na prdeli
23. bře 2011 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar :grinning: :grinning: :grinning: twe Leni :grinning: ty hele asi nehlásila nic pokud vím :unamused: taky nevím co s ní je :zipper_mouth:
23. bře 2011 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
já furt koukam na ty šátky jak řikala že nosí ,ale jako nemám nic k tomu ..ale líbilo by se mi to moc ,ty kroucený všelijaký
23. bře 2011 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
macíku ty si dej jenom jedno ,páč při tvým štěstí se ti i to jedno rozdvojí .. :confused: ale já si dam dvě a už nebudu vůbec bečet ..
23. bře 2011 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
takže oprava nemívají to jenom dvojčátka ale i chlapy i některé ženy ,vlasy tam jsou-nechybí,ale točí se na všechny strany jakoby špatný růst,je to těžké vysvětlovat,tedy nevím co z toho tady ještě s vámi vznikne,zuby tedy na hlavě nemá :grinning: :grinning: tak jsem Vám to nafotila,když malej teď spí a neležel na zádech,to má na každé straně teď nevím jestli je to na temeni asi jo týl je níž ne?
23. bře 2011 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar mě se nerozdvojí,jelikož u nás v rodině nejsou dvojčata,vžydcky jsem měla dvojvaječný,takže tohodle se nebojím
23. bře 2011 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepek007 tys ještě nefrčela :slight_smile:
23. bře 2011 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@macinaz jo tak znám pod názvem že je to ,,líznutý,,ježiš ta pepka mě úplně zmátla ..
23. bře 2011 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar co vše nevznikne za drby :grinning: :grinning: malej to ma na každé straně a uprostřed mu to dělá kohouta,takže od mala pankáč :grinning:
23. bře 2011 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@macinaz no lízlo ho tele ..já ani nepochopila o koho jde jako tak bud v klidu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jedna o voze ,druhá o koze :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2011 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@macinaz účes zadara ,vladís to má na krku jsem kouklaa
23. bře 2011 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@macinaz bych frčela kdyby mi nepřišla sms, že už tam od 12 jsou a že mě je netřeba tam že svačinářku nepotřebujou :angry: :angry: :grinning:
23. bře 2011 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar to jsem ráda že jenom tele :grinning: já jsem vklídku,ale co tady ještě nevznikne :grinning: zase něco napíši a pak z toho budou hory a nebo rohy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. bře 2011 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
no twe a z chleba se sýrem máme guláš no :grinning: ježiš jsem to blbě pochopila i já :angry: :grinning: Maci já nemyslela že má malej na hlavě zuby :grinning: to měl ten kámoš nad zadkem :grinning:
23. bře 2011 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepek007 tak dej nožky nahoru a odpočívej asi maj svačinu z domova :grinning: :sunglasses:
23. bře 2011 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar :grinning: :grinning: hlavně že jsme se domluvily holky :grinning: :grinning: ale plánovat s váma dovču asi jako ne protože by každá vyjela jinde :grinning:
23. bře 2011 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek