• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@baronek v tvém požehnaném stavu jsou 3 okna výkon
25. bře 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek jojo to budeš hodná už ted slintam tady do klávesnice
25. bře 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ale jsou umytý jen hala bala, aby se neřeklo, víš :sunglasses:
25. bře 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek já bych je nejradši umyla kladívkem
25. bře 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ale přes igelit se ti bude koukat špatně ven :grinning: ale budeš to mít bez práce ...
25. bře 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek jo a já budu zas škytat a závidět ne? :angry: :grinning:
25. bře 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek jééé Fanda kontíkář bude :wink: :slight_smile: :grinning: no to se zas někdo máááá :dizzy_face:
25. bře 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar twe tobě už chybí jen jedno tak nehurduj Leni :grinning:
25. bře 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem udělala těstoviny ,od posledního vaření těstovin se u nás nic nezměnilo.. :confused: neni to divné?
25. bře 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,teď jsem před chvilkou přicestovala od své dr.brala mi krev a ještě citošku.prosila jsem jí jestli mi napíše žádanku na imuno a ona,že jí o to ten dr. musí požádat :angry: ,takže jsem hned zvedla telefon a volala do ARTu,tam ochotní a že mi to pošlou abych menusela jezdit,tak doufám,že to zvládnou do čtvrtka,jinak budu muset nastartovat auto :unamused: a udělat si výlet.Nějakýmu dr.to je úplně jedno hned to vystaví a tadle to začala řešit :confused:

nehcete přijít umýt okna i knám? :grinning: mě se do toho nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz mě to taky poslali ,když jsem tam zavolala ..ale je pitomý že sami to nenabídnou .. :confused: a proč ty chceš imuno ,když se ti těhotnět daří víc než dobře? :wink: s oknama řekni pepkovi ,páč ta je umeje a ještě má u toho orgasmus
25. bře 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar protože jsem měla alergii na sperma a embria a tak chci vědět,jsestli je to vpořádku po tomhle.Prý vyléčit to nejde jenom zaléčit,chci mít jistotu,malej se totiž povedl až po imuno,takže myslím,že to bylo tím a abych se jinak připravila na další běh
25. bře 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar já se zeptám mám jich jenom 5,to by zvládla :grinning:
25. bře 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz jo tak to máme stejné ..jsem zvědavá jestli jsem zlepšená,když sice nemám prednison 3měs. ale sperma jsem neviděla ani nepamatuju
25. bře 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar o tom mi povídej,chci vidět jak dopadnu
25. bře 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar tak udělej biftek, třeba to bude mít větší úspěch než těstoviny :grinning: u nás doma by to určitě zabralo :slight_smile:
25. bře 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. bře 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. bře 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
člověk vás tu nechá chvíli samotný a vy takhle jo? :angry: :rolling_eyes: no jak chcete odteďka :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning:
25. bře 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
twe prostě jsem úchyl na úklid a jako co :confused: :rolling_eyes: :grinning: Leni orgasmums mám teda z úplně jiných věcí než z mytí oken :grinning: twe to bych je pak měla v lesku imr vére :grinning: :sunglasses:
25. bře 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a víte co já na vás jako jo? Prdim :angry: večer jdeme na tatarák a pivénko takže se tu mějte jak chcete :angry: a ať vám ty okna umytý potentují ptáci a můžete je mejt znova jako :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme byli na chatě a dodělal se zbytek bordelu
25. bře 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. bře 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
pepku no vy máte krásnej večer
25. bře 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky :slight_smile: jste toho nakecali to je fuška to dočíst
@lenkacar tak už se ti blíží KET moc moc ti držím ať to vyjde :wink:

já mám zase super páteční večer :angry: sama doma u televize

Na délku užívání prednisonu jsem se ptala v ARTu a řekli mi že je to tak zanebatelné množství a léčba se nemusí přerušovat.
25. bře 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já myslím,že jsem na tom stejně jako ty,ale možná,že by jsme proti holkám byli spolu v úklidu v přesile :grinning: :grinning: až budou mít děti,jak budou šůrovat byteček aby byl čistý :slight_smile: :o)
25. bře 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek no bar právě že spíš mě trápí opak,že nebudu mít předepsanou dávku v sobě toho prednisonu
25. bře 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ale vy už dlouho dodržujete gumsex tak by telo nemelo mít protilátky
25. bře 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek no kdybys řekla ,,žádný sex,, :zipper_mouth: :pensive: :frowning2: to by bylo vhodnější označení pro náš stav,páč už už minulého léta jak vidí gumu tak zvadne a nic s nim neni..takže praktikujem,krátký zásun a masturbaci a nejvíc teda nic.. :pensive: takže ideální rodinný život ,akorát na rozvod ..zatracená alergie ..momentálně mi teče z nosu, svědí sliznice v očích ,uších a nose ..klasická na pyly ,částečně je to tlumený kortikoidy a prednisonem ,ale i tak si to moc užívám..uvidíme co na to embrouši ,jinak dám 2kousky to je jasný ,pokud teda budou no..
26. bře 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
už bych si po tý kontrole nejradši nasadila utrogestan,no neměla jsem jim říct ,že tentokrát budu ordinovat léky sama?že měli šanci asi už 6krát :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to by michálek asi čuměl co?a at mi to daj domu ,že to do mě vladís doma nasype ..
26. bře 2011 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek