ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

fhs
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
baronek
27. bře 2011

Ahoj holky, přeju vám krásnou neděli 🙂
Dneska se musím vrhnout na žehlení, páč včera jsem vůbec nic nedělala, jen jsem byla hodinu v práci a pak jsem udělala základ na guláš a česnečku a zbytek dne jsem proležela a bylo to moc fajn. dneska jdeme ke tchýni na oběd, ale vůbec se mi tam nechce.Připadá mi, že tam chodíme moc často, ale Fanda si to vždycky takhle s mamkou domluví a mně nezbývá než zuřit a podřídit se ....
Počasí je zatím na dvě věci, ale stejně budu muset za chvíli s pejsánkem na procházku, tak se alespoň proberu.
@lenkacar nakonec nebyl buřtík, ale pikant klobása a bylo to mooooc dobrý, jen jsme pěkně smrděli kouřem, tak šlo všechno oblečení do pračky 😀 A jakej byl třídní sraz???? To se bude asi dneska celej den vyspávat .... 😀 ale budiž ti přáno 🙂
@pepek007 tataráček bych si taky dala, ale syrový maso se v těhotenství nesmí, co????

pepek007
27. bře 2011

@baronek no jako to by mě teda taky dost štvalo být tam tak často počkej až bude prcek a bude se Ti do toho tchýně plést radit co děláš blbě a jak se tam neukážete tak často jako teď tak bude prudit 😉 😀 klasika njn si musíš taky dupnout a ne se jen Fandovi podvolovat ale zase kdyby Ti to tak moc vadilo, tak už by jsi s tím něco udělala že jo no 😉 😀 jéé česnečku bych si dala dneska ty jo ňamka njn my máme jen hovězí vývar a rajskou od prababi 😉

pepek007
27. bře 2011

jinak taky přeji bré ránko všem a hezký den 😵

pepek007
27. bře 2011

@baronek Baronku na to je víc názorů někdo říká, že by se nemělo někdo že klidně a v pohodě já když jsem byla těhu tak jsem ho norlálně jedla ono spíš jde o to aby jsi veděla kde ho dělají fakt poctivě a nic starýho ani semletýho tam nedají a že bude čerstvej tak jako proč ne ale dát si ho někde v restaurai kde jseš poprvé tak to bych si nelajzla ani já teď a to nejsem těhu 😉 máme jednu ověřenou restauraci kde známe zázemí kuchyně a i k uchaře takže tam na něj chodíme už asi 4 roky a pohoda 😉

baronek
27. bře 2011

@pepek007 do výchovy dítěte si od tchýně rozhodně nenechám kecat, neboj 🙂 ona to navíc tuší, protože vždycky jen tak nadhodí, že já tam s dítětem chodit nebudu, i když jsem v jedné vesnici, protože budu jezdit za svojí mámou. Tak na to neodpovídám, protože má vlastně pravdu, každý den nás neuvidí, jedině když za náma bude chodit ona a teď chodí jednou za půl roku, takže se toho nebojím. Nejvíc ze všeho nesnáším, jak na malé děti šišlá, neteř už mluvila a ona na ní pořád šišlala, to bylo hrozný 😝 A taky řekla, že úplně malé dítě hlídat nebude a naše máma jo, tak je to vyřešený 😀 😀 😀

baronek
27. bře 2011

@pepek007 v těhotenství se ani nedoporučujou plísňové sýry, ale v malém množství si myslím, že taky nemůžou škodit. Já tomu teda moc neholduju, ale když je v závodce k obědu salát posypaný nivou, tak si ho v klidu dám 😀

baronek
27. bře 2011

ty jo až teď jsem si všimla, že je osm hodin, nám nikdo nepřeřídil doma hodiny 😲 😀 😝

pepek007
27. bře 2011

@baronek jooo tak to máš krásně vošefovaný a máš recht 😉 thy jo to šišlání je nazabití to vidim u sousedky tam to dělala na obě Milanovo děti a ten z toho rostl vždycky 😖 a xkrát se kvůli tomu hádali vždycky ..nakonec to díte než se naučilo pořádně mluvit tak vše zdrobňovalo a šišlalo což je fakt nazabití tchýně 😠 😠

pepek007
27. bře 2011

@baronek no twe díky za připomenutí jdu na to 😀 bych zapomněla ..ono stejně se většinou vče přežídí samo kromě hodinek na ruce a hodin v kuchyni no ale musim to zkontrolovat abych nechodila celej týden někam pozdě 😀

lenkacar
27. bře 2011

no jo čas... 😕 zdravim dámy..na srazu byla sranda ..a vladís taky vyrazil a přišel ve 3hod. bo kolik vlastně jako je ,já nevim..holky ale já jsem mrtvá ,jak tam bylo šíleně nahulíno ,mě tak bolí hlava ,že jsem grogy ..dělam vepřo knedlo zelo a potom si půjdu asi lehnout ..jiank já jsem súpíš sfetlá z toho kouře a přetažená ,jsem dala maso do trouby a za půl hod. mi došlo že neni zaplá..ježiš to je den ..vladís ten beztak bude mrtvej do odpoledne

baronek
27. bře 2011

@lenkacar tak budete odpočívat spolu a to je fajn 😀

lenkacar
27. bře 2011

jé tataráček jsem už neměla ani nepamatuju a plísnáky mám ráda ,ale jako v těhu jsem se vyhýbala to jo ...řiká se ,že máš potom třeba svědění pipky z toho .. 😕 byla jsem ráno v krámu a potkala jsem maminku kamarádky,která prý porodila 4 dítě ,ale zajímavé na tom je to ,že když čekala to 3 tak se jí manžel tady honil jak mraky a vodil se za ruce po městě z jinou,mladou a jí odstěhoval na vesnici..kde opravili po jejím dědovi baráček,dobře jí tam uklidil..zrovna jsme si na ní s Martinou vzpomněly kde je jí konec a ono toto..no snad ten Jarouš dal teda pokoj.. 😔 ježiš tohodle se nechci s vladísem dožít

lenkacar
27. bře 2011

@baronek to by jsem byla ještě ožralá ..smrdí fest vladís má špatné spalování ,to bude ko do večera..sraz se fakt povedl ,ty naši kluci ,takový trumberové a páprdové..ale holky rozšafný a zábavný

lenkacar
27. bře 2011

ooo co to tady máme za výzkum? 😕

pepek007
27. bře 2011

@baronek a dobře děláš těhotenství je stav a ne nemoc díky kterej by jsi musela měnit všechno počínaje jídelníčkem 😉 jj já si taky kupovala Nivu např a pohůdka jako jasný ne to do sebe tlačit v megamnožství ale rozumně to nemůže uškodit 😉

pepek007
27. bře 2011

@lenkacar za 50 kč když jim ho vyplníš 😉

pepek007
27. bře 2011

jéé Leni bude dneska mrtvolná a relaxovat s Vládísem nooo ta se má 😉 hlavně, že jste si to užili a bavili se 😵

pepek007
27. bře 2011

taky nasnášim akce kde je nahulíno že tě pálí až oči brrr 😖 to fakt druhej den je člověj sjetej jen z toho kouře a je mu blbě 😠

lenkacar
27. bře 2011

@pepek007 ne s vladísem nic nebude a se mnou taky ne ..myslim ,že jde na mě krize ,ale jako neni kdo by dopekl to maso ,když ho jako půl hodiny peču bez zapnutí

pepek007
27. bře 2011

@lenkacar to je nejhorší když tvý okolí a kamarádi ví že ti manžel zahybá s jinou jen ty ne a nebo když pak teda jo, tak nemůžeš kvůli dětem a baráku nic a prostě nějak spolužijete ale každej svůj život 😒

pepek007
27. bře 2011

@lenkacar 😀 😀 😀 tak to bude ledatak k večeři ne? 😀 😀 pokud jí teda někdo zapně 😀

lenkacar
27. bře 2011

tam snad na pár jedinců hulili všici ,dobytci ,úplně mi tekly oči a fakt se cítim jak sjetá ..ani jsem nemohla v noci spát jak mi bylo blbě,byla plná hospa ,ale papu dobrý ..

lenkacar
27. bře 2011

tak mělo maso zatim půlhod. koupel a ted už teda jsem dala volume

pepek007
27. bře 2011

@lenkacar no hele nejsou každej den tyhle akce tak to dneska vyspíte a zítra zas budete cajk 😉 jj pau a zábava je základn a zbytek se vždy nějak podá 😵 😝

pepek007
27. bře 2011

@lenkacar takže bude i oběd jo? 😀

lenkacar
27. bře 2011

to vaření jsem neměla začínat ,měli jsme si dát třeba namazanej chleba ..

pepek007
27. bře 2011

@lenkacar se to peče samo simtě to chvíli vydrž ..se nadlábnete a půjdete hají 😉 po těchle akcích my taky nevaříme jen dojídáme zbytky nebo jak píšeš chleba s něčím ale nic složitýho 😲

lenkacar
27. bře 2011

@pepek007 ted jsem ochutnala zelí a nezdá se mi ani kyselý,ani nic ..fakt jsems e na to měla vybodnout ..

pepek007
27. bře 2011

@lenkacar a jééé a nechceš to teda nechat až na večer že bys to udělala k večeři?? 😔