• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@baronek to uteče jako nic Baronku už máš čtvrt na 3 :wink: joo to budou dny kdy Ti bude dobře a dny kdy nedáš ni tu přesnídávku :angry: :slight_smile: ale hlavně ať jste s minískem v pořádku :dizzy_face:
28. bře 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek taky samozřejmě držim palečky Barabáškovi :wink: :dizzy_face: jen nám to mohla říct abychom je držely už od toho 19.3 :wink:
28. bře 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 tak hlavně, že to víme teď a můžeme na ní myslet a podporovat v testovací mánii :sunglasses:
28. bře 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek přesně tak nenapsala bych to líp Baronku :wink: :dizzy_face: ježiš já už chci taky testíkovat :confounded:
28. bře 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 taky se dočkáš a třeba se to povede přirozeně a o to bude větší radost. V další diskusi, kam chodím otěhotněly další dvě holčiny přirozenou cestou, což je neskutečný :slight_smile: Když to takhle bude pokračovat, tak můžou Cary zavřít :grinning:
28. bře 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek tak to je krásný panečku :dizzy_face: :dizzy_face: no jako ono by se možná i povedlo ale prášky jako HA jsem vysadila v lednu takže to byl jeidnej cyklus bez gumisexu a od tý doby jedeme s takže toť otázka zda by se nám zadařilo nebo ne když jsme tomu nedali žádnou šanci :unamused:
28. bře 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 jj je pravda, že holky sexovaly pravidelně obden a testovaly, kdy mají ovulaci :grinning:
28. bře 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek nooo jasný tak to pak chápu :grinning: zas tak hrotit to ale fakt nechci jako uvidíme zda vyjdou kety a když ne tak možná tomu dame volný průběh a pak možná druhý ivf ale to by se vidělo :wink:
28. bře 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 co asi Lenička, snad je všechno podle plánu
28. bře 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007
@lenkacar
@baronek
ještě jsem netestovala je brzy a jestli se to povede tak to bude zázrak, protože na IUI jsem si odskočila z práce a pak zase hned zpět a pak sobota neděle tak trochu v poklusu, tak to by spermijky v poklusu museli hlavičkama narazit na vajíčko :grinning:
28. bře 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za palečky strašně děkuji :slight_smile:
@pepek007 ty jsi úplná FBI :grinning: vyštracháš všechno :grinning:
28. bře 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
v pátek si mám zavolat a pokud se rozmrazí a bude vše ok tak si pojedem pro aprílka..od zítra beru utroš a nafasovala jsem i tu injekci
28. bře 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Leni to je krásná zpráva :dizzy_face:
28. bře 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek no snad se to rozmrazí ,přeci jen to neni jedničková kvalitka ,může se stát cokoliv
28. bře 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkacar No Leni, já tu už pomalu zamrzla, jak čekám, jak to s tebou vypadá :slight_smile: Tak prosím tě, podrobně... Léňa přišla do Artu a řekla.... doktor řekl.... šup šup :grinning:
28. bře 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenka přišla do artu a hodinu tam čekala jako debil ,aby tam ona sama byla minut :unamused: ,nic utz dobrej a domluvii jsme si datum a léky a šlo se dom..bylo to rychlé :wink:
28. bře 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar také tam poslední dobou strašně dlouho čekám hlavně odpoledne vždycky okolo hodiny :angry: nesnáším čekání
28. bře 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha :grinning: No, tak hlavně, že jsi se alespoň do ordinace probojovala :wink: takže kdy mám pro změnu držet pěstičky?
28. bře 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek i zázraky se dějí Barabášku a moc bych Ti přála aby to vyšlo stejně jako Leni :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. bře 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek jj Pepíček vyštrachá ledacos to je pravda nooo :sunglasses: :grinning:
28. bře 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme se vrátili od našich jsme byli návstěvovat :wink: zápis do školky jsme taky zvládly a teď jen čekat zda nás vezmou :dizzy_face:
28. bře 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Lenís takže pátek všechny budeme držet co jde jo? :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: tak to je woukej že je slíza ok a máš nafasovanej fet :wink: :sunglasses: :grinning:
28. bře 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Lenička zatímco jsme na ni myslely, tak si nakupovala v Globusu :angry: :rolling_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. bře 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a Pepíček jde směr vana :wink: nakouknu později :sunglasses:
28. bře 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 až budu něco potřebovat vyčmuchat zaplatím si Pepíčka určitě nezklame :grinning:
28. bře 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek jj mé služby jsou Ti plně k dispozici Barabášku není problém :wink: :grinning: :grinning:
28. bře 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ty jseš chodící apatyka Leni :grinning: mi řekni co nebereš spíš :grinning: já já už k ní mám taky nakročeno :rolling_eyes:
28. bře 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 i já prednison, spektrum, céčko a (vápník hořčík zinek v jednom) ještě že jsem dobrala duphaston ráno je toho hrst :grinning:
28. bře 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek ty jo tak to jseš taky adeptka tak vítej mezi námi :grinning: njn ale co by člověk pro mimčo neudělal že jo no :cry: hlavně aby to k tomu mimískovi pomohlo :dizzy_face: a kdy plánuješ testíkovat cca? :sunglasses: :astonished:
28. bře 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď nevim co vycházelo Leni na duben zda kluk nebo holka :wink: :grinning: Leni asi holka ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. bře 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek