ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

macinaz
30. bře 2011

@pepek007 tady máme školku se speciálními třídami pro postižené a logopedickou,jinka normální školka,na malé městečko si myslím docela dobrý

pepek007
30. bře 2011

ty jo jen aby to tu zas někdo nedočítal z holek jako Baronek např a zase z toho nevznikly nějaký zuby ve vlasech zase se to tu nějak rozjelo 😀

pepek007
30. bře 2011

@macinaz no jasný tak to je parádička to určitě jo Maci 😉 ani nevim estli je to tady u nás třebas ..já jen vim, že kámoška říkala že nově mají pro ty děti předškolní tak nějaký 4 možný zameření ten poslední rok jako nan hudebnu nebo jazyky nebo výtvarku atd což nebylo ještě loni jako ten rok před a že si to moc chválí maminy 😎

macinaz
30. bře 2011

@pepek007 to jsi je také musela mít při OPU né?no prostě nemocniční punčochy já je měla i na ET i když jsem chtěla mít svoje bez díry 😀

pepek007
30. bře 2011

holky já pádim se psem a pak do školkny po 3 tí 😉 se nám čuba hárá tak jí musim te%dka hlídat ona by dala každýmu a obzvlášť takovým boudákům ale fakt škaredým tak ať z toho dne taky něco má když je teď tak indisponovaná 😀

pepek007
30. bře 2011

@macinaz jj při opu jsem měla takový ty divný to jako jo pravda vidiš na ty bych zapomněla 😀 ale při ET pak svoje nebo když jsem byla na IUI .....jo nemocniční éééééé 😝

macinaz
30. bře 2011

@pepek007 to mi tady máme také ale můžou tam chodit i menší děti než předškoláci,je tady docela dobrá školka a můžeš tam jeden den v týdnu si chodit s mrňousem hrát 🙂 😉

jj zase budem dočítat večer nějakej dobrej drb 😀 😀

macinaz
30. bře 2011

@pepek007 užij si pěkný den,my také za chilku půjdem ven,až se prcek vzbudí
já ty jejich fusky mám pokaždý 😀 určitě mě budou čekat i na IUI 😝

lenkacar
30. bře 2011

@macinaz cože při et nikdo fusky neměl teda ..a jako beruškový už vůbec .. 😕

lenkacar
30. bře 2011

@macinaz já mám tlustý haksny a nikdy se do toho nemůžu dostat a minule jsem si narvala aýž k pipce teda a jako na koze decentně ,že si je mám stáhnout ,aby mi pan doktor mohl provést transfer 😕 jsem je natáhla asi fakt fest.. 😀 no co trombozám se musí předcházet že jo 😀 😝

lenkacar
30. bře 2011

já jsem zvědavá jestli se ty chudáci rozmrazej,už na poličce čeká dexona ,ta bolí jako prase do tý prdele 😔 ,abych prej z toho taky něco měla říkala sestřička

lenkacar
30. bře 2011

dneska jsem se s martinou potkaly před pracákem,kdybych jí potkat chtěla tak jí nepotkam..tak jsme si domluvili dívčí kecání na příští týden,až budu dřepákovat doma,aby mi přinesla novinky z domova a ze světa ..

pepek007
30. bře 2011

@macinaz taky přeji krásný den my už jsme doma prcek se mrcasí a chce spát takže si jdeme lehnout 😉 jsmse se prosli se psem koupily nanuka a koukly na bagr jak pracuje a únava se dostavila 😀

pepek007
30. bře 2011

@lenkacar no jako při ET nebo IUI já jsem těda ponožky svý měla a pěkně trapný 🙄 😀

pepek007
30. bře 2011

@lenkacar a proč by se jako neměli rozmrazit? Jakýpak chudáci Leni? 😠 ty jim teda říkáš ...oba dva se rozmrazí a jedno se chytne uvidíš 😉 😵

pepek007
30. bře 2011

@lenkacar podrb jo? 😀

pepek007
30. bře 2011

tak my jdeme si lehnout a koukat na tv zatím pa pa všem přeji 😉 budu večír 😎

lenkacar
30. bře 2011

@pepek007 ty tu nebudeš večír ty máš jiné zájmy ,když sis oholila pípana

pepek007
30. bře 2011

@lenkacar áááá už jsem tůůůů 😀 jsme byli se známejma na pivénku a véče a teď jsme dorazili teprve 😉

pepek007
30. bře 2011

@lenkacar Leni ja si pípku dávam do cajku - udržuju pravidelně kuá kolikrát to mám říkat 😠 🙄 😀 já nikdy nevim kdy bude segz 😉 takže jako žádná sláva k výročí oholení pipky jako 😀 takže jdu směr sprcha a pak zaskočím pokud tu někdo budete 😉

lenkacar
30. bře 2011

@pepek007 ty se máš pivénko zasejc

pepek007
30. bře 2011

@lenkacar no svý 2 malý jsem si dala Leni a jsem spokojená papu taky proběhlo tak teď už jen šupky dupky do postýlky 😵

pepek007
30. bře 2011

@lenkacar se máš žě už v pátek máš ketík 🙂 😵

lenkacar
30. bře 2011

@pepek007 co jsi papala dobrého?no hele myslim že nerv teprv přijde ,nejsem klidná jak u transferu ..jsem taková posraná ze všeho,to neni dobrý ..u mě jako vždy vše vzhůru nohama..

lenkacar
30. bře 2011

@pepek007 psala jsem ti že jsem koupila úžasnou růžovou čepku? takže jako se řídim dle čínský tabulky

lenkacar
30. bře 2011

tak se tu mějte a já zkusim jít teda spát ,mám v sobě takovej zmatek ze všeho .-.hnus na poblití 😔

pepek007
31. bře 2011

@lenkacar Leni to jsou nervy a to je normální přeci asi u každýho já na ten ket taky budu vyklepaná njn ty do toho máš ještě tu práci tak je to štěstí a radost versus to co bude 😉

pepek007
31. bře 2011

@lenkacar já jsem si dala jen smažák s hranolkama pač to má rád i prcek ale oni si dalí nějaký kuřecí stejčky se žampionama nebo co to měli 😉

pepek007
31. bře 2011

@lenkacar a vyspala jsi se? Ty jo takže máte objednanou ženskou jo? 😵 😵 no ty čepičky jsou vůbec úžasný proi ty mimča ještě víc než dupačky např 🙂 jooo my jí budeme mít taky dle čínana 😀 😠

lenkacar
31. bře 2011

@pepek007 čus ,no ona neni úplně miminovská ,je tak na rok ,ale růžovo bílá moc pěkná ..