ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
5. dub 2011

@baronek já bych se na ní jen usmívala jak měsíček na hnoji a zdravila bych jí s rozjařeným úsměvěm jakoby se nikdy nic nestalo 😀 víš jak jí to nasere, že tě to nerozhodilo?? Dyť jí určitě o to jde aby jsi něco udělala aby zas mohla zbojit tak buď nad věcí a hrozně až moc milá a sladká na ní pač to nebude čekat a tím jí dostaneš 😉

baronek
5. dub 2011

@pepek007 nejvíc mě štve, že všechny rozbroje tady jsou kvůli ní, ale nikdo si jí nedovolí nic říct, ona opravdu umí jen pomlouvat a navíc jako jediná si tyká se šéfem ....je jí 33 a prohlásila, že děti nechce, protože pak by si nemohla kupovat oblečení a kosmetiku. To víš, že budu nad věcí, ale už se toho prostě moc nakupilo a štve mě

pepek007
5. dub 2011

@baronek jj jasný Baronku ale o to jí jde si myslí, že je někdo a že na ní nikdo nemá no názorově má v hlavě asi jitrnici jak tak koukám 😀 jí nech ať si tyká s kým chce ty to máš zapár takže se usmívej na všechny strany a buď na ní milá a tim ji nasereš totálně si piš 😉 😀 pač ona chce aby jsi byla nasraná a v pr*eli z ní a bála ses jí o to jí jde ale ty musíš být nad věcí a tím jí dostaneš 😉

lenkacar
5. dub 2011

@baronek pepča má pravdu ,je to kráva ser na ní ..bud ráda ,že se jich brzy zbavíš a hlavně klídeček

lenkacar
5. dub 2011

byla tu přeci martina ,hlásila jsem to sklerozo pepková dopředu ,že nebudu ..je jí dobře ,vypadá úžasně a břicho nemá 😕 ,ona řiká že má ,ale já ho nevidim..

baronek
5. dub 2011

@lenkacar a jak ti je???? Pořád děláš, že nejsi doma???

lenkacar
5. dub 2011

@baronek ano stále jsem na dovolené až do čtvrtka,cítim se dobře

baronek
5. dub 2011

@lenkacar tak si to užívej ty dovolenkářko 😀 hlavně odpočívej

lenkacar
5. dub 2011

@baronek no co ti mám povídat ,cítim se těhotně ..možná si tělo myslí něco jiného ,to se uvidí 😀

pepek007
5. dub 2011

@lenkacar a joo no jo skleroza jsem 😉 vlastně ..no jako už stárnu 😀

baronek
5. dub 2011

@lenkacar to je dobrej základ, já to taky tak cítila 😀

baronek
5. dub 2011

@pepek007 to bohužel všichni ...

pepek007
5. dub 2011

@lenkacar tak to nejspíš těhotná u budeš Leni když se tak cítíš 😵 😉

pepek007
5. dub 2011

@baronek no jo ale fakt to tu psala a já to lempl opomenula 🙄 to nebude jen stářím u mě Baronku 😀 😠 musím příště řádně dočítat a ne to flákat 😎 😀

lenkacar
5. dub 2011

@pepek007
@baronek já už se vícekrát cítila těhotně a pak třeba 6den najednou ten pocit zmizel a bylo to v prdeli ,takže už to známe a se tomu směju ..z mýma dávkama léků nesmim koukat na příznaky ,to je všechno zavádějící ..

lenkacar
5. dub 2011

@pepek007 takže prostě dneska se cítim těhotně a zítra uvidíme ,asi tak vám to napíšu 😀 😝 dyt je to i kravina se nějak cítit po tak krátký době

baronek
5. dub 2011

@pepek007 tak to já se přiznávám rovnou, že jsem nic nedočítala ....

baronek
5. dub 2011

@lenkacar s tím s tebou nesouhlasím 😉

lenkacar
5. dub 2011

@baronek s čím?že je to krátká doba?

lenkacar
5. dub 2011

schválně se mrknu jestli mi minule už 4den něco bylo ,jsem si to pslaa

pepek007
5. dub 2011

@lenkacar no já teda necítila žádný příznaky ale 5 den už jsem testovala a byly // ale zase u každý z nás je to jinčí 😉 ty jo já se chci taky cítit těhotně zítra Leni? 😉 😀

pepek007
5. dub 2011

@baronek njn já taky jak kdy 😒

pepek007
5. dub 2011

@lenkacar a testit budeš kdy Lenís?

lenkacar
5. dub 2011

@pepek007 co zítra? test? si se zbláznila vid asi ..to by mě ani nenapadlo,nejdřív 10den

lenkacar
5. dub 2011

tak jsem na to koukala tak jediné co tam píšu je že mám hroznou chut na jídlo až mi tečou sliny .. a bolesti v podbřišku 😉 a prsa to jsem měla až dýl trošku takový píchání,ale hrozně maličko

baronek
5. dub 2011

@lenkacar a hlavně testi mamatestem 10, dle mé zkušenosti bych už jiným netestila ....pregnyl ani nic jinýho jsi neměla, viď???

pepek007
5. dub 2011

@lenkacar no má to i svý pro až ten 10 den 😉 pravda ...já bych asi nevydržela 😝

pepek007
5. dub 2011

holky a nezkoušeli jste ten těhu test jak vám ukáže i kolikátý jste týden?DOcela doat kamarádek ho používá a chválí si ho jen je dražší 😉

lenkacar
5. dub 2011

@baronek mě se taky osvědčil ten mamatest,ne pregnyl jsem neměla takže by to zkreslit nemělo nic ,bud tam bude aspon duch a nebo prd starý blažkový

lenkacar
5. dub 2011

byal tam s náma holčina ta šla na ET a ta říkala že 14dní nemůže šáhnout na prsa ,tak to jsem nikdy neměla ani po utroši ne ..a ani jak jsem byla ted těhu ..takový spíš pocity jako jehličky ,ale bolest vůbec