ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar tak to neni jistý viĎ? 😒 rádi bychom ....se uvidí no ale radši počítám s tou horší variantou ☹

lenkacar
6. dub 2011

@pepek007 no většina si pořídí až na důchod ..

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar jj ona je prdelka šikovná poslušná 😵 😵

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar no to taky naši chtěj až se někde usídlí pač neví kde jako zakotví zda na chalupě nebo tady v ČB ....takže jako je brzo ale na důchod věřim, že na psa kejvnou nejlépe potomka nebo klidně i tu naší 😉 ale to je taky ještě v nedohlednu 😝

pepek007
6. dub 2011

a čí byl nápad pořidit si ryby Leni? 😉

lenkacar
6. dub 2011

@pepek007 byl to nápad pana mangela a už v zimě jsme to měli dát pryč,byly jen 2 a on se přihasil za 500,-nový ryby mi málem kleplo.kdyby mi radši koupil čoko

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar 😀 a jak je to velký akvárko a kolik je tam ryb teďka? No a má to teda cenu je tam mít? 😉 to zruště prodejte a je klid ne? 😉 joo to našení ale znám to bylo i u nás a vydrželo cca 3/4 roku než nám to vychcípalo a ta práce s tím kydání hlídaní vody atd 😠 jsme to pak rozdali po známých a akvárko prodali i s těma filtrama a vybavením 😉

lenkacar
6. dub 2011

no je docela velký ,pěkný ,ale ryb asi 10čudlíků..se s tim furt sere a hovno .. 😖

lenkacar
6. dub 2011

bolí mi docela fest na mrchu 😢 jdu spolknout polední dávku fetu

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar hele tak tam kupte takový ty černý pančéřníčky ty si tam žijou samy 😉 jako sumeček to vypadá a žije si to tam samo anic moc to nepotřebuje 😉
Mě taky ale pořád nikde zatím má čas dovečera 😠 Leni klid mimisci se zavrtávájí a děloha se roztahuje a léky taky udělají svý 😉

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar jak poslední? 😕

lenkacar
6. dub 2011

@pepek007 ne poslední ,polední 😀

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar twe já mám zase dost 😀 no sorry Leni zas lempluju 😠 😀

lenkacar
6. dub 2011

@pepek007 😀 😀 😀

lenkacar
6. dub 2011

@pepek007 žádný pancéřáky ani naháče ,nechci nic ..

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar njn tak nechat vychcípat a bude klid mno 😒 😀

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar miminko chceš 😵

lenkacar
6. dub 2011

@pepek007 si myslim ,že to dítě stačí úplně

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar nooo já bych taky prosila jednoho mimíska a byla byl moc spokojená 😵 😝 😎

lenkacar
6. dub 2011

@pepek007 no uvidíme co nám osud přinese..

lenkacar
6. dub 2011

jako ty jsi faktr testovala 5den ? já nechápu jak jsi mohla být pozit.

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar jj jsem chodila do tématu stejnýho termínu a tam 5 či 6 den testovaly všechny snad a skoro každej tam vyšla hodně slabá čárka a někomu pak až pozdějc 😉 já nechtěla ale nechala jsem se zlanařit 😀 no když u každý z nás je to jiný ale za zkoušku nic člověk nedá mno 😉 jsem na tohle prostě magor nemám ráda překvapení a nic nevydržim 😎 😀

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar tak tak to si taky říkám 🙂

lenkacar
6. dub 2011

@pepek007 no jo jenže tim právě chytíš i biochemický to je nejhorší ..který pak normoš odejde a ty se budeš těšit jak seš těhu a ono prd ..

lenkacar
6. dub 2011

@ozogjebuzik 😕 to sem asi teda jako fakt nepatří

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar no to je negativum toho všeho ale máš recht ok Leni tak je to jen na tobě mno 😉

lenkacar
6. dub 2011

@pepek007 jako mě pěkně sereš ,asi zavolam vladísovi at koupí testy

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar no to těžce ne 😠 njn ...ale co kdyby sem radši hodil nějakej drb třebas ze serveru: www.super.cz 😀 😀 bychom si početly 😀

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar 😀 😀 a zítra jseš kolik?6 tej ne?jako 30 kč a dva testy tam tě nezabije a ráno by to bylo vidět nejvíc 😉 😀 jsem hrozná viď? 😀 hele já se taky držela co šlo ale ten nátlak jsem nedala a prostě jsem musela taky testit a už mi to zůstalo 😠 😀