ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
7. dub 2011

na dnešek mám spousty úkolů napsaných na papír ..najít boty do práce,poslat vladíse pro baterku do hodinek ,koupit kalkulačku ,vytrhat obočí ,umejt škebli večer,uvařit guláš a mezitim se musim ještě vyspat a zhluboka dýchat 😢

baronek
7. dub 2011

@lenkacar hlavně všechno dělej s námořnickou rozvahou 🙂

všem přeji krásné sluneční ráno 🙂

lenkacar
7. dub 2011

@baronek no to nevim ,ale určo by se mi udělalo líp ,kdybys mi ukázala terku

lenkacar
7. dub 2011

heeeeej pepko vstávat ..už je ráno!!!!!!!!!!!!!!

baronek
7. dub 2011

@lenkacar já mám ten obrázek doma a navíc jsem to už zkoušela fotit a vůbec mi to nejde, ale pokusím se ještě jednou, abych ti udělala radost 🙂

lenkacar
7. dub 2011

vařim a je mi zleeeeeeeeeeeeeee 😝 pitomý léky

baronek
7. dub 2011

@lenkacar a co dneska vaříš dobrého???

pepek007
7. dub 2011

@lenkacar já Ti dám vsávej Pepko 😠 🙄 😀 já už jsem od 7 vzhůru jsen jsem byla na nákupech a u mamky v práci se ukázat ženskejm ostatním tam 😎 teď jsem dorazia a dala prcka spát takže jsem free 😝 je tam krásně už jsem vyrazila jen v sukýnce a tríďu a na boso a prcek v šatičkách a letních botkách ideální počasí 😵

pepek007
7. dub 2011

Leni ty máš teda zase sny thy jo jeden leší než druhej 😖 😀

pepek007
7. dub 2011

@lenkacar taky jdu vařit dneska dělám krutí omajdu - krůtí maso na kari s rejží 😉 ale ještě tu mám ze včerejška uzenou polévku a zbytek šunkofleků njn ale to je tak pro psa porcionálně 😀

pepek007
7. dub 2011

@lenkacar z čeho je Ti zle??? ☹

pepek007
7. dub 2011

a dneska jdem konečně na písek!! 😀

pepek007
7. dub 2011

@lenkacar tak tvrdých věcí pár bylo pravda 😀

baronek
7. dub 2011

@pepek007 tak teď jsem byla v bance, ale u nás tak teplo není jako u vás, já bych do trička nešla a navíc se mi zdá, že fouká větříček ... 😀

lenkacar
7. dub 2011

vařim vývar a hovězí gulage s kupovaným knedlem..do tý práce se připravuju jako by mě l nastat konec světa ,vše vypraný a vyžehlený a navaříno .. 😕

xaxanka
7. dub 2011

ahoj holky..neni tady nejaka snazilka co by treba obcas sla na kafe a pokec

baronek
7. dub 2011

@lenkacar šikovná holka 🙂 Já ráno pověsila prádlo ven, tak se těším, jak bude hezky profoukané???
@xaxanka zdravím a odkud jsi????

pepek007
7. dub 2011

@baronek se ti jen zdá je tam krásně zmrzlino jedna 😀

pepek007
7. dub 2011

😉 @xaxanka zdravím

pepek007
7. dub 2011

@lenkacar ty jsi ale dneska pracovitá Leni 😉

xaxanka
7. dub 2011

@pepek007 ahoj 🙂 ....
@baronek jsem od ck......

pepek007
7. dub 2011

@lenkacar já už mám ukoly hotový 😀

lenkacar
7. dub 2011

hlásím uvařeno a dopráno ,ještě jedna pračka čeká a půjdu z domu s čistým štítem ,kdyby mě tam ranila mrtvice ,tak at je domov v cajku 😖

pepek007
7. dub 2011

@lenkacar 😀 😀

pepek007
7. dub 2011

já ještě musim až se prcek vzbudí tak rozebrat a složit tu malou postýlku pač už v ní přes půl rok nespí a je tu zbytečná takže jí zítra odvezeme na chalupu 😉

baronek
7. dub 2011

@pepek007 jj teď jsem byla venku znovu a už je tam fajn 😀

lenkacar
7. dub 2011

@pepek007 to je jasný zítra jí odvezete a za půl roku přivezete 😀 😝

lenkacar
7. dub 2011

@baronek tady je fičák jako blázen ,brzy to bude suché

lenkacar
7. dub 2011

@xaxanka na tobě se mi líbí jak nás chodíš pozdravit a zmizíš 😀 ty se snažíš doma nebo přes centrum neplodnosti?

xaxanka
7. dub 2011

@lenkacar ahoj..zatim tomu nechavam volny prubeh ale uz to nejakou dobu trva.....jsem tady...ale jsem hodna ne ze vas prijdu pozdravit 🙂 🙂

baronek
7. dub 2011

@xaxanka takže v Artu jste ještě nebyli???